Po prostu sport

+
Bramka Pomarańczowych po 85 minutach biegania tam i z powrotem, prawie jak Hobbit.

Ed. Widocznie musiałam to napisać, by mogli strzelić drugą. Nie dziękujcie ;p
 
Last edited:
Holendrzy po średnim meczu wygrali, co zwycięstwo to zwycięstwo, ale bym się śmiał gdyby i tak trafili na Brazylie. ale oni już wiedzą jak mają zagrać aby na pomarańcze nie trafić.Trochę terminarz spotkań i drabinka pod gospodarzy, jak to van Gaal mówił.
 
Aj no szkoda, że Chile nie dało rady. Ciekawe jak teraz Meksyk z Chorwacją.

Bardzo nudno, aj i to jak nudno.
Brazylia przynajmniej ma fetę 3:1. Takie powinny być mecze, non stop się tutaj coś dzieje :)

Niestety ostatnie 4 dni nie obejrzałam żadnego meczu. W tym niezwykle ekscytującego meczu Ghany z Niemcami. Słyszałam go za to dobrze ;)
Ciekawe co tam Niemcy pokażą w spotkaniu z USA. Tym bardziej, że to ich były trener szkoli teraz przeciwnika. Znają go bardzo dobrze, ale czy to coś pomoże? ;)
 
Meksykanom wystarczy remis, a Chorwaci jakoś nie dają rady.

Brazylijczycy prowadzą, ale mnie nie zachwycili. Kamerun gra lepiej niż w poprzednich meczach.

Edit1 Ewidentny karny dla Meksyku. Sędzia kalosz.....

Edit2 No 2:0 dla Meksyku
 
Last edited:
Meksykanom wystarczy remis, a Chorwaci jakoś nie dają rady.

Brazylijczycy prowadzą, ale mnie nie zachwycili. Kamerun gra lepiej niż w poprzednich meczach.

Edit1 Ewidentny karny dla Meksyku. Sędzia kalosz.....

Ja wcześniejszych meczy Kamerunu nie widziałam, więc wierzę Ci na słowo ;)
Meksyk jednak się zmobilozował. Brazylia miała fajny moment agresywnej, szybkiej i dynamicznej gry. A ja taką piłkę nożną lubię.
Jak już zostało wspomniane - ten mundial pokazuje, iż:
1. Albo nasze europejskie drużyny nie są w stanie wytrzymać tego tropikalnego klimatu
2. Albo praktycznie wszystkim europejskim drużynom jest nieźle łojony tyłek

Hiszpania, Anglia, zapewne również Chorwacja ( wcale przecież niezła) wracają do domu.
 
3:0 dla Meksyku i 4:1 dla Brazylii

Edit1 Chorwaci strzelili bramkę, ale im nerwy puszczają i czerwona kartka dla Chorwata

Edit2 Druga połowa meczu Meksyk-Chorwacja bardzo dobra.
Meksykanie grali bardzo dobrze wygrywając 3:1
 
Last edited:
Co do Brazylii - tak trochę z przekąsem napiszę: zabierzmy im Neymara, to przestaną strzelać gole. ;)
Co do Chorwatów. Niepotrzebne były te ich nerwy...
 
Świetne wczoraj mecze były, zwłaszcza ten Meksyku był dobry bo tam były 2 drużyny walczące o to samo. A dziś znów 2 świetne mecze Włochy z Urugwajem o wyjście z grupy i sensacji MŚ Kostaryki z Anglią, która będzie próbowała wrócić do domu z choć jednym zwycięstwem. Ciężko będzie wybrać jeden, na ciekawszy zapowiada się mecz Włochów z Urugwajczykami, ale gdyby Kostaryka dziś odprawiła też Anglię z kwitkiem to grzechem byłoby tego nie zobaczyć. A że jestem zauroczony postawią Kostaryki na tym turnieju, chyba wybiorę Kostarykę. :p
 
Oglądam mecz Włochy - Urugwaj. Stawiam na Urugwaj.

Zawsze jeden z meczy można jednym okiem oglądać na sport.tvp.pl. W razie bramki czy lepszej akcji cofnąć i ją obejrzeć. ;)

Ja kibicuję również Urugwajowi. Ten włoski teatr i przesadne rzucanie się na murawę naprawdę mnie irytuje. Niech się zgłoszą wszyscy najlepiej do wrestlingu. Tam umiejętności aktorskie są wymagane :D
 
Bardzo nie podobają mi się włosi po tych 25min widać że grają bardzo zachowawczo na remis, postawiłem na zwycięstwo Urugwaju, oni zawsze serce zostawiają na boisku. Balotelli jak dalej będzie taki zuchwały w grze, to czerwoną zobaczy
 
No i 0:0 po pierwszej połowie, taki sobie ten mecz do tej pory (Włochy - Urugwaj). A Kostaryka gniecie Anglię, ale na razie też bez skutku :(.
 
Narazie Włochy i Kostaryka mają wszystko pod kontrolą, przydałaby się bramka dla Urugwaju, żeby mecz się otworzył. Bardzo mi imponuje ustawienie taktyczne Kostaryki, a Bryan Ruiz ładnie ośmiesza pomocników Anglii :p
 
Widzieliście wczorajszą radość trenera Meksyku?

 
Włosi w 10 grają :) Urugwaj, dawać!

EDIT:
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL! GODIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Last edited:
Top Bottom