Postacie z ktorych zrezygnowano

+
Postacie z ktorych zrezygnowano

Dlaczego zrezygnowano z tylu postaci ktorych zapowiadano chodzi mi glownie o Boholt znanego z ksiazki a takze o Kristine,Boguta oraz Maggota.A i dlaczego zrezygnowano z pierwowzoru postaci Berengara pytam sie
 
Moze w tym czasie, w ktorym rozgrywa sie gra, postacie takie jak Yennefer znajdowaly sie gdzies indziej na kontynencie? :D
 
Eeee tam :p ja chcę tylko jej kartę,bo poza ciałem to nie była ani sympatyczna ani zbyt towarzyska - szmata ejdnym słowem :p (jak dla mnie).Taki mały patch mógłby wejść,że idziesz sobie pod tą górę do Wielkiego Mistrza,pojawia sie Abigail,a potem Yennefer i mówi : "Geralt,weź moją sex-kartę do kolekcji" :D ;D
 
A ja myslalem, ze Wiedzmin ma w tym wszystkim jakis wyzszy cel niz zaliczanie panienek... Ale koniec koncow... Tez chce taki patch ^^Pozdrawiam,Sidian
 
O tempora, o mores chyba załąpaliśmy rubaszny klimat świata Sapka. Chociaż z drugiej strony wolę poczekać aż twórcy sami dadzą na Yen:p
 
W grze brakuje naprawdę potężnego czarodzieja żeby to był były członek kapituły. Vilgefortz pasował by idealnie ale nie(stety) zginął już w sadze.
 

Liwra

Forum veteran
ScorpioPL said:
Vilgefortz pasował by idealnie ale nie(stety) zginął już w sadze.
Geralt też.[size=5pt][''najprawdopodobniej'' - nie dyskutujmy tu o tym] [/size]
 
No w sumie tak. Ale grze brakuje jakiegoś potężnego czarownika. Azar niby taki potężny a jak prosto go zabić . A cała reszta to jakieś popychadła.A tak na marginesie obaj "prawdopodobnie" zginęli to może obaj się odrodzili ? (I zmierzają ku ponownemu starciu ;D)
 
Yennefer powinna się pojawić w grze. Przynajmniej w epilogu. Tak samo jest z Ciri. :-\Może ich wątek zostanie rozwinięty w kontynuacjach gry....
 
Ja tam nie chce żeby wpychali Yen lub/i Ciri do gry na siłę, jak ma być to będzie ale mam szczerą nadzieję że jednak nie (Chyba że nie będziemy grać Geraltem wtedy to jeszcze ścierpię)
 

Jimp

Forum veteran
Spoko będzie jako NPC ;D Ale Geralt już powinien iść na emeryturę nie męczcie go :D
 
Jego klon :dead: A tak na poważnie, to bardzo mi brakowało w grze Yennefer i Ciri. Mam nadzieję, że w Wiedźminie 2 już będą ;)
 
Rianon said:
Jego klon :dead: A tak na poważnie, to bardzo mi brakowało w grze Yennefer i Ciri. Mam nadzieję, że w Wiedźminie 2 już będą ;)
Nie będzie Wiedźmina 2! Buahahaha! :evil: :peace:
 
Top Bottom