Postacie z ktorych zrezygnowano

+
Jak tak wspomnieliście o Yennefer i Ciri to moja wizja tego była taka: Geralt idzie przez Lodowe Pustkowia nagle gdzieś tam odwraca głowę w prawo i widzi daleko od siebie dwa teleporty. Nagle z jednego wybiega dziewczyna (Ciri) i szybko wbiega w drugi, za nią idzie Yennefer. Ta spogląda na Geralta tęsknie, ale odwraca się i wchodzi w teleport :teeth: No mogłoby być, że to wizje głeboko z jego pamięci ;D
 
Rianon said:
Jego klon :dead: A tak na poważnie, to bardzo mi brakowało w grze Yennefer i Ciri. Mam nadzieję, że w Wiedźminie 2 już będą ;)
Zamiast Yen masz Triss, a zamiast Ciri - Alvina. :) To dość oryginalny duet. :DPozdrawiam!
 
Dae-avara-ath said:
Dae-avara-ath said:
Jego klon :dead: A tak na poważnie, to bardzo mi brakowało w grze Yennefer i Ciri. Mam nadzieję, że w Wiedźminie 2 już będą ;)
Zamiast Yen masz Triss, a zamiast Ciri - Alvina. :) To dość oryginalny duet. :DPozdrawiam!
Ja jednak wolałabym duet Yennefer + Ciri. Tak po staremu ;)
 
Thorthegod said:
Dlaczego zrezygnowano z tylu postaci ktorych zapowiadano chodzi mi glownie o Boholt znanego z ksiazki a takze o Kristine,Boguta oraz Maggota.A i dlaczego zrezygnowano z pierwowzoru postaci Berengara pytam sie
Kristine podjęcła prace w gazowni. Ciekawa jest jednak sprawa Boguta i Maggota. Bogut na szkicu jest bardzo podobny do Talara. Ten sam Talar ma w plikach model oznaczony bodajże*_maggo_*.* Być może nasz paser to fuzja tamtych dwóch.
 
Jakby mieli zaimplementować wszystkie postacie bo ludzie ich chcą to wyszłaby gra nie na 30h a na 300h przez co kosztowała by analogicznie więcej i zajęła analogicznie więcej czasu w etapie produkcji. Nadmiar też może zaszkodzić
 
Złota łopata.png

No, no - 9 lat, nie w kij pierdział. To już jest wynik. A tak przy okazji - to już jest gra na prawie 300 godzin. Niewiele mniej zajmuje mi przejście, gdy zaglądam w każdą dziurę i zbieram wszystkie pytajniki.
 
Ostatnio czytałem ze twórcy wycieli kilka-kilkanascie godzin rozgrywki . Gra juz jest bardzo długa a mogła być jeszcze dłuższa xd
 
Top Bottom