Poszukuje wszystkich cutscenek z Wiedźmina 1

+
Poszukuje wszystkich cutscenek z Wiedźmina 1

Czy istnieje taka strona, na ktorej są umieszczone wszystkie cutscenki po polsku? Odrazu uprzedzam ze na youtbie wszystkich nie ma, a przynajmniej nie publicznych, a na google nie moge znalesc.
 

borias

Forum veteran
W trakcie przechodzenia gry można je sobie "nagrać" za pomocą Fraps (ale tylko pełnej wersji) lub XFire.
 
Być może palne głupotę ale wydaje mi się że scenki w w1 są renderowane tak jakby w czasie rzeczywistym. Nie wiem jak to fachowo sprecyzować. Postaciami po prostu steruje na bieżąco zaprogramowany przez programistę algorytm, i postacie i kamera poruszają się samoistnie odgrywając cutscenkę. dzięki temu zaleznie od detali cutscenka wygląda lepiej lub gorzej ;) Czyli nie są odtwarzane jak film - jak by tak było miałbym 100 fps podczas cutscenek :) . I przez to sądze że nie da się ich wydobyć z plików gry.
 
Pitterekk said:
Być może palne głupotę ale wydaje mi się że scenki w w1 są renderowane tak jakby w czasie rzeczywistym. Nie wiem jak to fachowo sprecyzować. Postaciami po prostu steruje na bieżąco zaprogramowany przez programistę algorytm, i postacie i kamera poruszają się samoistnie odgrywając cutscenkę. dzięki temu zaleznie od detali cutscenka wygląda lepiej lub gorzej ;) Czyli nie są odtwarzane jak film - jak by tak było miałbym 100 fps podczas cutscenek :) . I przez to sądze że nie da się ich wydobyć z plików gry.
Moze i masz rację, bo przeszukałem programem odtwarzającym pliki *.bik wszystkie pliki jakie taki format miały, i było tylko intro, outro, moment zdobywania 2 kart, moment w ktorym zegnaja tego niedoszlego wiedzmina(leo bodajze), i wiedzmin odchodzi, logo bioware i ani jednej cutscenki

@Borias musialbym gre przechodzic przynajmniej 2 x od poczatku do konca ;p a nie mam na to czasu
 
Wszystkie cutscenki są w folderze /Data/cut (trzeba rozpakować bify) w formacie *cut, nie da się tego nijak przekonwertować, bo są to tylko jakieś algorytmy, które "mówią" grze jak ma odegrać daną cutscenkę. Same cutscenki są renderowane w czasie rzeczywistym. Nie musisz przechodzić całej gry sam, możesz znaleźć jakieś filmiki typu "gram w..." gdzie różni gracze przechodzą gry od deski do deski, nagrywając to i potem udostępniając ( tutaj masz przykład takiej serii) wystarczy, że znajdziesz interesujący cię moment, ściągniesz filmik z YT obetniesz to co ci nie potrzebne i masz cutscenkę ;) Trochę pracy by było gdybyś chciał tak z wszystkimi cutscenkami, ale innego wyjścia nie widzę.
 
Niee ;p, ale te scenki są świetne i od czasu do czasu lubie sobie je poogladac ;p i poprzypominac niektore rzeczy z wiedzmina pierwszego :p dziekuje wszystkim za pomoc )
 
Top Bottom