Premiera już 23 października o 13:00!

+
Punkty zdobywa się za osiągnięcia, zadania i za dzienne zwycięstwa, tak? :p Wolę się upewnić. :D
Tak i za rangi zdobyte w trakcie danego sezonu, chociaż pkt za nagrody dzienne to chyba dopiero na 4 prestiżu.

Co do Gwinta to cieszy mnie, że CDR posłuchał mojej sugestii by odebrać Uzurpatorowi 1 Mulligan ale zostawić umiejętność ;)
Wojna Krwi bardzo klimatyczna się z czasem robi ale to co było pisane w reckach to prawda - gra jest zdecydowanie za łatwa nawet na "łamaczu kości".
 
Last edited:
I teraz Ci co się połasili na skrawki wydając cały pył przez zamknięciem OB na animowane karty mogą ostro żałować swojej decyzji
A ja nie żałuję, dla mnie to tylko bajery wizualne, a skrawki zawsze mogą się przydać :D
 
Wszystkie karty premium zrobione ze skrawków razem z dowódcami z 731,270 skrawków zostało 331,790.
Zużyłem 399480, lecz potrzeba więcej, bo powypadały mi premium karty z beczek premium i z normalnych beczek =].

Nie potrzebnie kupiłem beczki za gold :D zostało mi 90 beczek 0_o
 
Stąd, że ja już mam ten Avatar, a poza tym mówili, że nie będą dawać niewielkiej ilości kart w jednym rozszerzeniu, a skórki nie będą zmieniać postaci. Zresztą za przejście samouczka również dostałeś avatar który jest tak pokazany, a jakoś żadna z frakcji nie ma Gerwanta jako lidera.

Właśnie z faktu, że też mam taki Avatar pomyślałem, że teraz będą chcieli dać dowódcę, ale może masz rację, że po prostu będą chcieli dać graczom którzy tego awatara nie wyłapali w CB zdobycie go w finalnej wersji gry. Z drugiej strony szkoda by było, gdyby avatary i ramki zdobyte w CB za wydarzenia okolicznościowe (bodaj 3 takie były) będzie można zdobyć w ostatecznej wersji Gwinta. Tak zawsze to byłby jakiś miły prezent za udział w becie, tak jak tytuł "Pionier" za CB.
Post automatically merged:

Nie potrzebnie kupiłem beczki za gold :D zostało mi 90 beczek 0_o

Trzeba było najpierw otworzyć beczki. Miałbyś wówczas zapas skrawków na co najmniej 2 kolejne dodatki :)
 
Wszystkie karty premium zrobione ze skrawków razem z dowódcami z 731,270 skrawków zostało 331,790.
Zużyłem 399480, lecz potrzeba więcej, bo powypadały mi premium karty z beczek premium i z normalnych beczek =].

Nie potrzebnie kupiłem beczki za gold :D zostało mi 90 beczek 0_o

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - po co? :D
 
Takie pytanie - spotkałem graczy posiadających avatar Eredina w hełmie (nie ten mozaikowy za 8 rangę). Gdzie takowy można zdobyć?
 
No i doczekaliśmy się pierwszej obniżki ceny WK. Aktualnie na gog.com WK jest do kupienia za 80 zł (co ciekawe raz mi się wyświetla cena 80,09, a raz 79,99 zł :D). Może się skuszę w końcu :D
 
Top Bottom