Przepalanie kart

+
Czy przepalanie autoamtyczne kart już działą poprawnie?
U mnie wyskakuje okienko czy przepalić (za każdym razem klikam ok) i z kazdymi otwartymi beczkami rosnie mi ilość nieprzepalanych kart. Nie wiem czy coś w ogóle przepala bo nie jestem w stanie tego policzyć.
 

Lexor

Forum veteran
Co rozumiesz pod pojęciem "poprawnie"?

Automatyczne niszczenie kart działa obecnie tak, aby suma kart zwykłych i premium w przypadku kart brązowych wynosiła 4 (czyli zostawia np. trzy zwykłe gdy masz tylko jedną premium), a w przypadku kart złotych wynosiła 2 (czyli zostawia dwie zwykłe gdy nie masz premium). Ma to na celu możliwość swobodnego (za mniejszą cenę) tworzenia brakujących kart premium.
 

Lexor

Forum veteran
Aby utworzyć kartę premium musisz mieć najpierw kartę zwykłą - karta zwykła zostaje zniszczona i dostajesz wersję premium.
Jeśli nie masz karty zwykłej to dodatkowo płacisz za jej wytworzenie i całkowity koszt tworzenia karty premium jest większy.
 
Tylko, że to nie wspiera graczy takich jak ja co nie potrzebują kart zwykłych gdy posiadają premium. Jeżeli nie chcę aby mi migały obrazki zawsze mogę wyłączyć animacje w ustawieniach.
 

Lexor

Forum veteran
Wcześniej niszczenie kart nie było automatyczne i to było rozwiązanie "dla każdego", ale CDPR postanowił je zmienić na gorsze, bez wprowadzenia dodatkowych opcji profilujących niszczenie pod potrzeby danego gracza, co ogólnie uważam ze głupi pomysł.

Obecnie, owszem, nie wspiera graczy takich jak Ty, ale też nie jest "nieprawidłowe".

Wyłączenie animacji w opcjach gry również nie spełnia wszystkich warunków / potrzeb graczy.
 
Niedawna zmiana była niedopracowana i wywołala sporą fale niezadowolenia. Redzi pewnie inaczej by to widzielu, ale nie spodziewam się rychło jakiś zmian.
 
Top Bottom