Screenshot: Triss Merigold

+
Screen naprawdę w porządku :DJednak co do samej postaci to wolałbym żeby Triss bardziej przypominała tę znaną z książek - również pod względem wyglądu. A argument, że z oparzeniami by się "nie sprzedała" jakoś mnie nie przekonuje ;P
 
Co do oparzeń Triss, to fakt istnienia ich w grze dodałby postaci charakteru. Z jednej strony niby wyzwolona, pełna temperamentu "lolitka" z drugiej strony mająca kompleksy i pewne opory przed zbliżeniem osoba. Z tego co pamiętam, nie jestem pewny, Geralt powinien mieć naderwane ucho, czy to tez nie było by fajne?
 
Lata grania wypaczyły mnie do tego stopnia, że jedyna rzecz która mogłaby u mnie wywołać tu podniesienie ciśnienia to niedociągnięcia grafiki (powierzchnia wody).;P
AlarisPauvell said:
Z tego co pamiętam, nie jestem pewny, Geralt powinien mieć naderwane ucho, czy to tez nie było by fajne?
Nogi też chyba rozwalonej nie ma już, nie? Umarł to mu przeszło.
 
Gerrard said:
Lata grania wypaczyły mnie do tego stopnia, że jedyna rzecz która mogłaby u mnie wywołać tu podniesienie ciśnienia to niedociągnięcia grafiki (powierzchnia wody).;P
Gerrard said:
Z tego co pamiętam, nie jestem pewny, Geralt powinien mieć naderwane ucho, czy to tez nie było by fajne?
Nogi też chyba rozwalonej nie ma już, nie? Umarł to mu przeszło.
Ma. Berengar zwraca Geraltowi uwagę na lukę w jego obronie, i spekuluje że to przez to, że kiedyś miał zgruchotaną nogę.Co do blizn Triss - jestem zdania, że zdecydowanie powinna je mieć, choćby ze względów podanych przez Alarisa. To nie był jakiś mało istotny szczegół, tylko sprawa dla tej postaci bardzo, ale to bardzo istotna. I proszę mi tu nie wyjeżdżać z regeneracją, Lożą itp. Po Sodden i tak przeszła skomplikowane magiczne leczenie, a tego zaleczyć się nie udało.
-- Nie pożałowano nam najsilniejszych czarów -- podjęła głucho -- zaklęć, eliksirów, amuletów i artefaktów. Niczego nie mogło zabraknąć dla okaleczonych bohaterów ze Wzgórza. Wyleczono nas, połatano, przywrócono dawny wygląd, oddano włosy i wzrok. Prawie nie widać... śladów. Ale ja już nigdy nie założę wydekoltowanej sukni, Geralt. Nigdy.
Tyle, że teraz to już po ptakach, biorąc pod uwagę to, że w pierwszej grze skrewili - głupio by było jakby w dwójce ni z tego, ni z owego blizny się pojawiły.
 
Witam. Od jakieś czasu śledzę wiedźmińskie newsy, ale jestem coraz bardziej zawiedziona i postanowiłam włączyć się do dyskusji. Już to wszystko widzieliśmy, te screeny łączą się z tym co już nam zaprezentowaliście. Nuuuuuda! Czekam na coś więcej.
Hmm.. Niezły, choć ciekawi mie jedna rzecz, czemu triss zastępuje Yennefer??Przecierz to za Yen uganiał się Geralt a nie za Triss,przynajmniej z tego co mnie wieadomo, nie przeczytałem jesczę wszytkich częsci.
Właśnie dlatego, że Yennefer jest najważniejszą kobietą w jego życiu i jedną z bardziej barwniejszych bohaterek. Twórcy nie mogli jej pokazać już w pierwszej części. To proste - nie mieliby już czym zaskakiwać. Musieli sobie podzielić postaci w taki sposób, by każda część Wiedźmina przynosiła nam coś nowego. Być może spotkamy Yen już w drugiej części, ale na pewno nie powiedzą nam tego przed premierą.
Yen niech nie miesza znowu w życiu Geralta. Tylko nim manipulowała i w ogóle traktowała instrumentalnie.
Bzdury. Ich relacja była bardzo złożona, a Yen rzeczywiście miała wybuchowy temperament. Niemniej to nie z jej winy ich relacje układały się w ten wybrany sposób. Pamiętasz część, w której po długim niewidzeniu, aczkolwiek nadal miłosnym zaangażowaniu Geralt napisał do niej list ze słowami "Droga przyjaciółko"? Później sam mówił, że najchętniej ugryzłby się za to we własną dupę. Takich sytuacji było wiele więcej. A w opowiadaniu "Okruch lodu" widać dokładnie jak się przed nim otwiera i wyjaśnia pobudki swojego postępowania, metaforycznie określona jest tam także ich miłość. Poza tym, co wy ciągle o tym, że Yen umarła? Ona była nieprzytomna kiedy wpakowali ją na tą łódkę, trafienie do innego świata nie znaczy, że nie może z niego wrócić. Zresztą Ciri powiedziała Triss, że na pewno się jeszcze zobaczą.
 
Dołączam się do powyższego.
Yen niech nie miesza znowu w życiu Geralta. Tylko nim manipulowała i w ogóle traktowała instrumentalnie.
Jasne, a biedny mały Geralcik szedł za nią jak na smyczy. Dorosły był, wiedział w co się pakuje. Mógł skończyć to, zanim się naprawdę zaczęło - wypowiadając inne życzenie. No chyba,że faktycznie "instrument" miał tu najwięcej do powiedzenia. Więc proszę nie robić z niego kretyna i pantoflarza a Yennefer obwiniać o całe zło świata :)A słowa Yennefer i pozostałych czarodziejek wkładane w usta Triss, też mi nie pasują. Triss wciąż była jeszcze bardziej dziewczęca i trochę naiwna na tle pozostałych . Ta z gry jest jakimś ich amalgamatem .
 
WOW! Triss, jak Triss plecy także ma śliczne. Chociaż wolałbym widzieć jej twarz, no ekhem... i... ten no przód. :D Ale śliczne te screeny, grafika naprawdę jest niesamowita, mam nadzieje że screenów nie retuszujecie jak Ubi? ;) Edit: Hehhehe dobrze, dobrze że Triss... Ja bym poprosił o jakiś dodatkowy zestawik screenów z czarodziejką... Bo kto by tu chciał Roche, Spoonslayer'a, Iorweth'a oglądać?:) Ale będzie lincz...
 
TyrtanoX said:
Edit: Hehhehe dobrze, dobrze że Triss... Ja bym poprosił o jakiś dodatkowy zestawik screenów z czarodziejką...
Nie naoglądałeś się Triss w jedynce? Ja chętnie zobaczyłabym jakieś NOWE twarze i jak dla mnie, to Triss zrobiła się już nudna.
TyrtanoX said:
Bo kto by tu chciał Roche, Spoonslayer'a, Iorweth'a oglądać?
Ja bym chciała :)
TyrtanoX said:
Już to wszystko widzieliśmy, te screeny łączą się z tym co już nam zaprezentowaliście. Nuuuuuda! Czekam na coś więcej.
Już o tym wspominałam, ale się powtórzę: jeśli co tydzień będziemy otrzymywali same nowości z W2 (informacje o fabule, screenshoty lokacji, potworów itd.) to do premiery przejdziemy całego wieśka bez odpalania go na komputerze. Mnie osobiście denerwuje, gdy przed premierą zna się już całą gre. Właściwie, to nawet się cieszę, że Redzi tak mało nam prezentują.A co do Yennefer, moim zdaniem nie powinna się pojawić w W2. Jak już wiele osób wcześniej zauważyło, komputerowa Triss przejeła wiele cech właściwych Yen. Gdyby teraz Yen pojawiła się w grze, to powstałby dubbelt i Geralt znalazłby się w nieciekawej sytuacji.
 
Miriviel said:
Miriviel said:
Bo kto by tu chciał Roche, Spoonslayer'a, Iorweth'a oglądać?
Ja bym chciała :)
No, ale ty jesteś kobietą, a męskiej części użytkowników, sama Triss jak na razie wystarczy. :p Tfu, właśnie sobie wyobraziłem King Slayera biorącego kąpiel z Geraltem - paskudny widok. -.-''
 
Miriviel said:
Miriviel said:
Edit: Hehhehe dobrze, dobrze że Triss... Ja bym poprosił o jakiś dodatkowy zestawik screenów z czarodziejką...
Nie naoglądałeś się Triss w jedynce? Ja chętnie zobaczyłabym jakieś NOWE twarze i jak dla mnie, to Triss zrobiła się już nudna.
A nie zauważyłaś różnicy w jej wyglądzie? W jedynce nie była aż tak urodziwa jak teraz.
Miriviel said:
Miriviel said:
Bo kto by tu chciał Roche, Spoonslayer'a, Iorweth'a oglądać?
Ja bym chciała :)
Dlatego wspomniałem o linczu. ;)
Miriviel said:
...sama Triss jak na razie wystarczy. :p
Jeśli o to chodzi, to Nekkery też są w porządku...
Miriviel said:
Tfu, właśnie sobie wyobraziłem King Slayera biorącego kąpiel z Geraltem - paskudny widok. -.-''
Czemu?
Hahaha żarcik!
@Up Dobrze że pytasz, bo bałem się że nikogo to nie interesuje! Ja mam 11, słownie jedenaście. A ty? >)
 
Kodaemon said:
Czy wszyscy tutaj mają po dwanaście lat?...
Niestety większość -_-
Kodaemon said:
Tfu, właśnie sobie wyobraziłem King Slayera biorącego kąpiel z Geraltem - paskudny widok. -.-''
Spoon w takiej scenie? Chyba wydłubałbym sobie oczy. Dzięki za podsunięcie mi tego widoku, teraz muszę sobie zrobić pranie mózgu.
 
Gdybym nie znał podejścia Geralta do kobiet to pomyślałbym sobie, że chce Triss w tej scenie wyznać miłość lub nie daj Bóg poprosić o rękę... Cała magia tego miejsca no sami przyznajcie. Idealne miejsce na oświadczyny tym bardziej, że sex w TW2 nie ma być na zasadzie kolekcjonerki tylko zbliżenie ma wynikać z konkretnych emocji i uczuć, eh obym nie miał racji...
Chyba wydłubałbym sobie oczy. Dzięki za podsunięcie mi tego widoku, teraz muszę sobie zrobić pranie mózgu.
Skądś znam ten tekst ;)
 
Kodaemon said:
Kodaemon said:
@Up Dobrze że pytasz, bo bałem się że nikogo to nie interesuje! Ja mam 11, słownie jedenaście. A ty? >)
Cześć, jestem Wojtek i też mam 12 lat.
Witamy Wojtku, witamy serdecznie. Pierwsze lody mamy za sobą. Warto by poznać także innych użytkowników forum. Panie WhiteWarrior kolej na pana! Przepraszam za offtopic, ale sytuacja jest nader śmieszna. ;)
 
TyrtanoX, nie wyłapałeś w poście Kodaemona nawiązania do pewnej kampanii reklamowej akcji, mówiącej o bezpieczeństwie dzieci w sieci.
 
Pharaoh said:
Pharaoh said:
Pharaoh said:
Bo kto by tu chciał Roche, Spoonslayer'a, Iorweth'a oglądać?
Ja bym chciała :)
No, ale ty jesteś kobietą, a męskiej części użytkowników, sama Triss jak na razie wystarczy. :p
No tak, to wiele wyjaśnia :D
Pharaoh said:
Tfu, właśnie sobie wyobraziłem King Slayera biorącego kąpiel z Geraltem - paskudny widok. -.-''
Co?! Nieee! Będę mieć koszmary!
Pharaoh said:
Czy wszyscy tutaj mają po dwanaście lat?...
Skąd! Ja mam dwanaście i PÓŁ!
 
Miriviel said:
Miriviel said:
Tfu, właśnie sobie wyobraziłem King Slayera biorącego kąpiel z Geraltem - paskudny widok. -.-''
Co?! Nieee! Będę mieć koszmary!
Spokojnie, u mnie zawsze pierw działa wyobraźnia, później logika, tak więc teraz wiem, że taka sytuacja nie mogłaby mieć miejsca, ponieważ, znając prawo Archimedesa, to po wejściu King Slayera do takiego małego stawu, Geralt i on mogliby sobie co najwyżej stopy pomoczyć w tym, co po tym stawie pozostało.
 
Pharaoh said:
TyrtanoX, nie wyłapałeś w poście Kodaemona nawiązania do pewnej kampanii reklamowej akcji, mówiącej o bezpieczeństwie dzieci w sieci.
Skąd te przypuszczenie? Widziałem tą reklamę. Po po prostu poszedłem innym torem. Cóż, najwyraźniej nawet łatwe posty, takie jak moje, mogą być czasami niezrozumiane. ;)
 
Top Bottom