Sety pancerzy.

+
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, kolego @MidniteDynamite. Nie jestem ultimate pro playerem, dla którego korzystanie z poradników to jawne szarganie świętości i plugawienie etosu bycia graczem. No, ale na szczęście nie Ty wytyczasz w tej materii standardy. Gdybym miał w tej kwestii problemy natury etyczno-moralnej, na pewno się do Ciebie zwrócę, tymczasem jeśli do powiedzenia masz tylko tyle, ile powiedziałeś, to "tam są drzwi" :eek:fftopic:

BTW Dla zdemoralizowanych noobów mojej kategorii, które też się na taki problem natknęły: wyszły zmiany w patchu 1.07, który w opinii wielu dosyć poharatał grę, m.in. podniesiono wymagany poziom dla niektórych zestawów uzbrojenia, np. dla rynsztunku szkoły gryfa. Tyle dobrze, że uniknąłem kłopotów, jacy mieli gracze, którzy nosili dane uzbrojenie w momencie releasu łatki, bo znajdowali się w sytuacji, w której mogli mieć uzbrojenie na sobie, ale już po jego zdjęciu (rozbieranie w niektórych misjach) założyć już go ponownie nie mogli, o ile nie mieli wymaganego nowego poziomu - na dalszym etapie gry, na pewno irytująca niespodzianka.

@kubolmem
Dzięki za info, powyżej napisałem to, co zdążyłem już znaleźć (o dziwo szybciej się do tego dokopałem na anglojęzycznym serwisie, niż w jakimkolwiek polskim, a chyba lista poprawek do patcha opublikowana przez CDPR nawet o tym nie wspomina), niemniej jestem wdzięczny za przejście od razu do meritum sprawy. Pozdro :))
 
Last edited:
Witajcie, szukam wyglądu wszelkich innych setów które są dostępne w grze (poza setami wiedźmińskimi). Czy ktoś się natknął na źródło w którym byłyby prezentowane inne sety?
 
Top Bottom