[Spoiler] Zlecenie: Zmora kupieckiego traktu - błąd

+
Zlecenie: Zmora kupieckiego traktu - błąd
Witam, przeglądałem forum jednak nie znalazłem żadnego podobnego wątku.

Przypadkiem podczas eksploracji świata w okolicy wsi Benek zapędziłem się w okolice klifu z gniazdami wywern. Oczyściłem okolicę i powoli zaczynałem kierować się w stronę jaskini, gdy załączyła się animacja Geralta stojącego nad klifem, przyglądającego się majestatycznej gadzinie. Jako, iż nie był to quest przeze mnie śledzony poczułem lekką konsternację, strąciłem stwora z nieboskłonu i oddaliłem się spiesznie w celu zdobycia lepszego wyposażenia, większej ilości doświadczenia itp. Uczyniwszy to powróciłem na miejsce, ażeby poczwarę nowym srebrnym mieczem ukrócić o głowę, jednak znacznik na mapie wskazuje mi, że bestia zaszyła się głęboko pod dnem płytkiego w tamtym miejscu Pontaru.

W skrócie: Wywerna królewska w jakiś magiczny sposób wyleciała mi poza teksturę i aktualnie znajduje się pod rzeką. Jak zanurkuję na znaczniku, to wciąż wskazuje na to, że cel jest poniżej. Szukam jakiegoś rozwiązania tego problemu. Przeładowywałem mapę, używałem szybkiej podróży, nie używałem szybkiej podróży, zwiedziłem Velen, Novigrad i Skellige, a ta uparta bestia wciąż jest pod teksturami. Niestety wczytanie poprzedniego stanu gry nie jest raczej możliwe, bo straciłbym w przybliżeniu ok. 15 - 20 godzin gry, a szczerze powiedziawszy nie pamiętam kiedy dokładnie natknąłem się na nią po raz pierwszy.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam.
 
Top Bottom