Stan sakiewki

+
Teraz dla frajdy użyłem do tego celu SAVE EDIOTR 'a ;)A tak bez tego na ŁATWYM i ŚREDNIM to tak po 10-14 K [ tys. ].
 
Hmmm... kończąc grę miałem ok. 30 tyś.Mój rekord ^^,mało inwestowałem w różne rzeczy bo poprostu wszystko można znaleźć...
 
Ja jakiś bardziej rozrzutny chyba byłem, nigdy nie osiągnąłem nawet 20 tyś. :) zawsze 15-18 max
 
ja nie wiem... mi sie udaje po wielu godzinach wytrzasnąć najlepsze eq do postaci, ale jakoś nie mam ani siły ani chęci żeby dorównać wam poziomem (np wasz poziom 41 przy moim 33) oraz moim stanem konta 9k zresztą w podpisie mam temat do chwalenia się postacią :) zapraszam bo temat świeży :p
 
Mialem ponad 27k bo nie chcialo mi sie konczyc gry wiec troche tu i tam zarabialem a w koncu cos sie uzbieralo :)
 
Hahahaha, nie wyrobię normalnie :) Te wszystkie teksty typu: "tylko 15k" :) Ja grałem na poziomie trudnym i powiem, że przez większość gry byłem raczej biedny. Co prawda cały czas starałem się mieć ten 1k w zapasie, ale jak widziałem zbroję do kupienia za 5k, albo przekucie miecza, na które też mnie nie było stać, to mi się słabo robiło :) Szybko zauważyłem, że ważne jest inwestowanie w książki i to głównie na nie zbierałem pieniążki. Dopiero na samym końcu miałem już praktycznie wszystko przeczytane od deski do deski i tylko dzięki temu udało mi się zaoszczędzić kilka tysi. I skończyłem grę mając ok. 5k. Choć nie robiłem wszystkiego, to jednak starałem się robić większość.
 
fijau said:
Hahahaha, nie wyrobię normalnie :) Te wszystkie teksty typu: "tylko 15k" :) Ja grałem na poziomie trudnym i powiem, że przez większość gry byłem raczej biedny. Co prawda cały czas starałem się mieć ten 1k w zapasie, ale jak widziałem zbroję do kupienia za 5k, albo przekucie miecza, na które też mnie nie było stać, to mi się słabo robiło :) Szybko zauważyłem, że ważne jest inwestowanie w książki i to głównie na nie zbierałem pieniążki. Dopiero na samym końcu miałem już praktycznie wszystko przeczytane od deski do deski i tylko dzięki temu udało mi się zaoszczędzić kilka tysi. I skończyłem grę mając ok. 5k. Choć nie robiłem wszystkiego, to jednak starałem się robić większość.
Zmutowane dziecko,ja kilka miesiecy gralem i w 2 rozdziale mialem 2mln ;) Potem myslalem ze rozwale ta gre jak stracilem wszystkie oreny ;/ Usunalem ja z dysku ale zachowalem zapisy.Teraz wgrywam a tu sie wszystko usuwa ;( I zaczynam od nowa...
 
Gwynbleidd500 said:
Zmutowane dziecko,ja kilka miesiecy gralem i w 2 rozdziale mialem 2mln ;)
Dziecko, to ty pewnie na niskim poziomie grałeś i młóciłeś kasę skąd się da. No i pytanie - po co?
Gwynbleidd500 said:
Potem myslalem ze rozwale ta gre jak stracilem wszystkie oreny ;/
Czekaj, wszystko się zgadza! To na tobie CDP zarobił te dwa miliony z Wiedźmina! Po prostu to co zarobisz w grze oni kradną! A wszystko dlatego, że nie masz dobrego firewalla :)
 
fijau said:
fijau said:
Zmutowane dziecko,ja kilka miesiecy gralem i w 2 rozdziale mialem 2mln ;)
Dziecko, to ty pewnie na niskim poziomie grałeś i młóciłeś kasę skąd się da. No i pytanie - po co?
fijau said:
Potem myslalem ze rozwale ta gre jak stracilem wszystkie oreny ;/
Czekaj, wszystko się zgadza! To na tobie CDP zarobił te dwa miliony z Wiedźmina! Po prostu to co zarobisz w grze oni kradną! A wszystko dlatego, że nie masz dobrego firewalla :)
Baaaaaaaaaaardzo smieszne ;D Oni nie zarobil 2mln orenow tylko 2mln zloty :) No a teraz na serio. Minus za to,ze traci sie kase po rozdziale :/
 
Na początku, bez zaliczania pobocznych questów miałem ok. 9 tys. Przyznaję, że grałem wtedy na poziomie średnim. Mój rekord pod tym względem to 37 tys. Jednak wówczas zaliczyłem wszystkie questy, zdobyłem na pokerze ok. 10 tys. Dodatkowo zdobyłem wiele komponentów alchemicznych typu kwas ginatzy-15 oreniaków NIEOBERŻNIĘTYCH xD za sztukę. Za tego typu rzeczy można zdobyć parę tysiaków. Dodam, że kupowałem wszystkie książki, także te bez info o potworach. Za każdym razem brałem od kowala nowy miecz, zbroję czy runy tymczasowo polepszające miecze. Kupowałem alkohol, na koniec miałem w ekwipunku po 10 sztuk eliksirów wszelkiego rodzaju. Zawsze zbierałem łupy z wiedźmińskich wypraw, wypełniając torbę na ful. To wszystko bez bugu z III aktu, który został wyeliminowany przez nowe patche. Co do samego ekwipunku: na koniec miałem zbroję kruka, miecz runiczny sihil ( z mahakamu), u pasa gwalhir, pochodnię i sztylet runiczny. Te trzy ostatnie dla lansu :). Grałem na poziomie trudnym ale to nie ma żadnego wpływu na poziom gotówki a jedynie na prędkość przechodzenia gry. Mogę więc powiedzieć z pewnością ,że można uzbierać niezłą fortunę, a przy okazji mam nadzieję że każdy kto będzie chciał zwiększyć stan sakiewki doceni moje doświadczenie w tym zakresie i sam z tego skorzysta. Ps. Gra świetna!!!!!! :)
 
fijau said:
Hahahaha, nie wyrobię normalnie :) Te wszystkie teksty typu: "tylko 15k" :) Ja grałem na poziomie trudnym i powiem, że przez większość gry byłem raczej biedny. Co prawda cały czas starałem się mieć ten 1k w zapasie, ale jak widziałem zbroję do kupienia za 5k, albo przekucie miecza, na które też mnie nie było stać, to mi się słabo robiło :) Szybko zauważyłem, że ważne jest inwestowanie w książki i to głównie na nie zbierałem pieniążki. Dopiero na samym końcu miałem już praktycznie wszystko przeczytane od deski do deski i tylko dzięki temu udało mi się zaoszczędzić kilka tysi. I skończyłem grę mając ok. 5k. Choć nie robiłem wszystkiego, to jednak starałem się robić większość.
ja również grałem na trudnym, ale z kasą prawie nigdy nie miałem problemów, przy tak dużych możliwościach zarabiania w wiedźminie, (a wykupiłem wszystkie książki w grze oraz wyśmienitą skórzaną kurtę, bo na to idzie chyba najwięcej kasy), a i tak pod koniec miałem jakieś 13 k.
 
parkourmichael798 said:
Ja miałem około 15k po imporcie sav-ów do dwójki kupie sobie za to pół Temeri:]
i nagle w 2 nie będziemy w Temeri a oreny są nie ważne w innych Państwach Wiedźmina ^^a co do tematu to ja miałem coś koło 14 k + 8 k od foltesta ;)
 
Ja miałem bardzo dużo orenów ale wszystko poszło na zbroje oczywiście Foltest dał mi 10 000 ale wyżuciłem na takiego nooba który mi fikał a potem go ciachłem mieczem.
 
Top Bottom