Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 12 czerwca!



W poniedziałek, 12 czerwca, o godzinie 21.00 czasu polskiego podamy więcej informacji o nadchodzącej aktualizacji!

Relację w języku angielskim (bez obaw, polskie streamy powrócą) poprowadzą
- Paweł Burza
- David Chircop

Link do kanału CD PROJEKT RED na Twitchu: https://www.twitch.tv/cdprojektred

Do zobaczenia!
 
Last edited:
To znaczy, że aktualizacja zostanie wprowadzona przed czy po streamie? Lepiej się upewnić ;)
 

Guest

Guest
Burza46;n8843950 said:
Relację w języku angielskim (bez obaw, polskie streamy powrócą) poprowadzą

Ale powrócą przed czy po aktualizacji?
 
Myślałem, że omówienie aktualizacji było poprzednio oO, czyżby tyle zmian poczynili, że trzeba nowy stream robić?
 
Piwus;n8845450 said:
Myślałem, że omówienie aktualizacji było poprzednio oO, czyżby tyle zmian poczynili, że trzeba nowy stream robić?

No właśnie. Prosiłbym o jakieś przecieki, jesli ktoś będzie miał dostęp do jakichś informacji z reddita czy skądkolwiek. Czego mają dotyczyć tenowe zmiany? Nowe karty?
 
Mam przeczucie, że poruszona zostanie kwestia rozkładania znerfionych kart premium i otrzymywania za nie mnóstwa fragmentów kart. Co do reszty, nie wiem.
 
Hmmm... czyżby narzekania graczy na nerf Skellige spowodował, że developerzy postanowili jeszcze raz pozmieniać coś w kartach?

Queensguard jest dla was jeszcze nadzieja, chyba... :comeatmebro:
 
Łapcie analizę nadchodzących zmian w kontekście zwrotów za nerfy kart i opłacalności kupowania Beczek oraz Pyłu meteorytowego:
link: https://image.prntscr.com/image/-GIi...oUiN_LKpA.jpeg

To tak apropo jakby ktoś chciał kupować beczki w najbliższej przyszłości.

Jeżeli REDzi niczego z tym nie zrobią, to niektórzy zrobią tutaj deal życia :p

(+ przy pyłku możemy stara legendę i nową wybierać jaką chcemy, Beczki dają losowe.)

Także ja mając 1200+ pyłku RNR, Tibora i Avallac'h zamienię w Premium i po zmianie (jeżeli te karty będą znerfione faktycznie, nie wiadomo co Avallac'h bd robił) po ich zmieleniu zrobię sobie 6 innych legendarek - brzmi jak lekkie przegięcie, a co jak ktoś kupi sobie 7200 pyłku i 18 kart tak potraktuje.

p.s. Tibora to akurat sobie odkupię :D

Szkoda, że otwierając do tej pory niecałe 300 Beczek zmieliłem tyle karcioszek ;c
 
Last edited:
2jacks;n8847400 said:
O co chodzi z tym mieleniem?

Znerfione karty przez 5 dni od wyjścia patcha ponoć bd można wymienić za 100% ceny craftowania, w tym premium za wartość w skrawkach.
 
Ramalian;n8847450 said:
Znerfione karty przez 5 dni od wyjścia patcha ponoć bd można wymienić za 100% ceny craftowania, w tym premium za wartość w skrawkach.

Dotyczy to również złotej pogody? Bo ona też jest znerfiona. Czyli za skasowanie złotej dostaję 800 zamiast 200 skrawków? Jeżeli tak to się nieźle wzbogacę.
 
dynamowy;n8847580 said:
Dotyczy to również złotej pogody? Bo ona też jest znerfiona. Czyli za skasowanie złotej dostaję 800 zamiast 200 skrawków? Jeżeli tak to się nieźle wzbogacę.

Każda znerfiona karta ma ponoć byc do zmielenia w ciągu 5 dni za pełny koszt wytworzenia. Złota pogoda w Premium kosztuje 1600, a zwykła w premium można zamienić za 400 Pyłku, wiec za 400 pyłku otrzymujesz możliwość zamiany RNR/Suszy na coś innego + otrzymujesz "darmowe" 800 skrawków na 2 legendę.
 
Hola hola, Panowie. Sprawa dotyczy kart stworzonych własnoręcznie, nie tych które wypadły z beczki czy dostaliśmy w nagrodę.
 
Emdzey;n8847680 said:
Hola hola, Panowie. Sprawa dotyczy kart stworzonych własnoręcznie, nie tych które wypadły z beczki czy dostaliśmy w nagrodę.

Tak czy inaczej ktoś może sobie zrobić taką kartę od reki za skrawki i na jedno wyjdzie + akurat RNR i Tibora sam craftowałem, a że mam ponad 800 skrawków to sobie zrobię jeszcze 1 legendarkę która znerfią, hmm 2 Tibor xD?
 
Ramalian;n8847760 said:
Tak czy inaczej ktoś może sobie zrobić taką kartę od reki za skrawki i na jedno wyjdzie + akurat RNR i Tibora sam craftowałem, a że mam ponad 800 skrawków to sobie zrobię jeszcze 1 legendarkę która znerfią, hmm 2 Tibor xD?

Tak czy inaczej lepiej to zaznaczyć przy tego typu wywodach żeby potem ktoś nie podnosił rabanu i nie miał do kogoś pretensji, że zmielił wszystkie złote karty i lipa ;)
 
Emdzey;n8847950 said:
Tak czy inaczej lepiej to zaznaczyć przy tego typu wywodach żeby potem ktoś nie podnosił rabanu i nie miał do kogoś pretensji, że zmielił wszystkie złote karty i lipa ;)

Na angielskim forum ktoś napisał, że kupił 7200 pyłku i stworzy armie Tiborów :D Aż smiechłem xD
 
Ramalian;n8847970 said:
Na angielskim forum ktoś napisał, że kupił 7200 pyłku i stworzy armie Tiborów :D Aż smiechłem xD

Srsly? xD A tak swoją drogą, to czy możliwe jest wystawienie duplikatu złotej karty? Bo szczerze nie sprawdzałem, ale to byłoby chyba zbyt OP.

EDIT: W sumie to zapomniałem o Uzdrowieniu, które pozwala na wskrzeszenie i zagranie jeszcze raz tej samej złotej karty. Nieważne.
 
Last edited:
dynamowy;n8848120 said:
Srsly? xD A tak swoją drogą, to czy możliwe jest wystawienie duplikatu złotej karty? Bo szczerze nie sprawdzałem, ale to byłoby chyba zbyt OP.

Możesz mieć kilka, ale do decku włożysz jedynie 1. Ja od dzisiaj nie miele żadnej karty już, bo jeżeli w przyszłości będą kolejne karty zmieniać, to wolę dłużej zdobywać skrawki, ale przy nerfach dostawać ich dużo więcej :p
 
Top Bottom