Tajemnicza witryna

+
Bo gdy wracaliśmy znad Wisły to już nawet ciemno było -noc jak noc, nie to co w Wiedźminie :harhar: - a widać Wallace nie wypił swojego kota (chociaż kilka innych eliksirów skonsumował tego wieczora ;) ).

Mówiłam! Mówiłam, że jak nie wypije się kota, to się tamtędy nie przejdzie! Jak zawsze nikt mnie nie słucha... :D
 
Bo gdy wracaliśmy znad Wisły to już nawet ciemno było -noc jak noc, nie to co w Wiedźminie :harhar: - a widać Wallace nie wypił swojego kota (chociaż kilka innych eliksirów skonsumował tego wieczora ;) ).

A może nie wypił, bo osiągnął limit zatrucia? :p
 
Bo gdy wracaliśmy znad Wisły to już nawet ciemno było -noc jak noc, nie to co w Wiedźminie :harhar: - a widać Wallace nie wypił swojego kota (chociaż kilka innych eliksirów skonsumował tego wieczora ;) ).

Abstrahując od przygody Wallace'a, wydaje mi się, że noce w KiW są wyraźnie ciemniejsze niż w podstawce. Minęły mi jednak chyba tylko dwie (w grze oczywiście), więc nie wiem czy tak będzie wszędzie. Mam jednak taką nadzieję :).
 
Last edited:
Też odniosłem takie wrażenie, że w niektórych miejscach to nie był jakiś odcień granatu, lecz czerni. Mam nadzieje, że to będzie tak samo wyglądać na moim komputerze :)
 
Chyba i mnie wypada skreślić dwa słowa na temat eventu. Nie byłem długo, nie pograłem dużo, nie zintegrowałem się za bardzo z ludźmi za co zostałem już ochrzczony pewną niecenzuralną nazwą części ciała, ale co zrobić? Taki los. Miło jednak było spotkać tych, z którymi się udało (a pozostałych dobrze sobie poobserwowałem ;p ), chłonąć pozytywną energię REDów, no i zobaczyć jak tam idzie obniżanie jakości Krwi i Wina przed premierą aby społeczność dalej miała o czym dyskutować ;)

No i jeszcze ta wyżerka, normalnie jak u babci czyli deserowy talerzyk, a na nim trzy piętra jadła :D
 
Cóż, wracam na forum i widze, że spotkanie o które @Marcin Momot glowę suszyłem daawno temu się odbyło... Zamiast przy okazji premiery ale drugiego dodatku ale jednak! Co tu dużo mówić - gratuluje zwycięzcom (a także uczestnikom, bo ja dupa przegapiłem całą zabawę), niemiłosiernie zazdroszczę takiej opcji spotkania w polskim centrum gamedevu w naszej (w sumie przez moją nieobecność to bardziej Waszej :( ) Forumowej Braci i jak tylko znajdę chwilę to poczytam Wasze wrażenia i chociaż tak spróbuje sobie osłodzić brak możliwości wizyty tam. No ale nic, jeszcze raz gratuluje! ;)
 
Last edited:
Cóż, wracam na forum i widze, że spotkanie o które @Marcin Momot glowę suszyłem daawno temu się odbyło... Zamiast przy okazji premiery ale drugiego dodatku ale jednak! Co tu dużo mówić - gratuluje zwycięzcom (a także uczestnikom, bo ja dupa przegapiłem całą zabawę), niemiłosiernie zazdroszczę takiej opcji spotkania w polskim centrum gamedevu w naszej (w sumie przez moją nieobecność to bardziej Waszej :( ) Forumowej Braci i jak tylko znajdę chwilę to poczytam Wasze wrażenia i chociaż tak spróbuje sobie osłodzić brak możliwości wizyty tam. No ale nic, jeszcze raz gratuluje! ;)

Już możesz obejrzeć fotki :).
 
Już możesz obejrzeć fotki :).

Żebym jeszcze bardziej tej przerwy żałował? :p No ale jak się zbiorę w końcu w sobie to może CV'ke złożę do Redów na jakiś staż czy coś, a nóż się dostanę. W końcu swoje pierwsze amatorskie kroki z gamedev'em właśnie stawiam przy okazji studiów... Kto wie. :evil2:
 
Wniosek? Nie można na tak długo znikać z najlepszego forum :p.

Ale... Póki nie zniknąłem Marci nie chciał zrealizować spotkania.. Przy okazji W2 było to samo. :( Miałem przerwę i akurat spotkanie się pojawiło... Czuje tutaj wpływ nilfgardzkiego wywiadu. :threaten:
 
Chyba zacznę studiować w Wawie. Jak na razie, muszę zdać się na bardziej odległościowe sposoby nawiązania kontaktu:

Jest progres. Dokładnie dwie godziny temu Hard Rock Cafe polubiło ten wpis.
Szybcy są.
 
Nie żebym Cię chciał zdołować albo coś, ale nie licz na to że to ta dziewczyna miała coś wspólnego z tym polubieniem:sleepy:.
 
Top Bottom