Turniej GWENT Challenger zapowiedziany!

+
Ja : Przeciwnik

Pierwszy mecz Harald : Scoia, przegrałem 3 punktami. Grał całkowicie standardowym deckiem, zabrakło szczęścia, miał wszystkie goldy, ja jeden :(
W drugim meczu Radowid : Foltest, obaj mieliśmy beznadziejne karty, w drugiej rundzie dobrałem dwóch inżynierów oblężniczych i nie miałem żadnego medyka :p On też jakieś marne miał, wygrał chyba 4 punktami. Następnie grał Calveitem, wygrałem bardzo mocno Haraldem, potem Radowidem. W ostatnim rozdaniu Morvran : Calveit, ograł w pierwszej rundzie, a w drugiej miał całe combo Operator + Cantarella + Atrapa + Letho + Kajdany, nie dało się nic zrobić niestety. W dwóch wcześniejszych jego grach Calveitem nie miał tego comba, ale do trzech razy sztuka i mu się trafiło.
 
Chyba jedyne streamy są tego kolesia https://www.twitch.tv/videos/134471038 ...to runda pierwsza kwalifikacji. Z drugiej omówienie gry chyba wrzucał JJPasek . Gdzieś widziałem jak omawiał swoje mecze z drugiej rundy. Opowiadał też o cyrku z tym zdyskwalifikowanym Niemcem. No i swim chyba powrzucał też swoje mecze.
 
Czy możliwe jest poznanie statystyk turniejowych? Chodzi mi o bilans meczy pod kątem poszczególnych frakcji, oraz jakie frakcje były banowane.
 
Top Bottom