Turniej Gwinta

+
Turniej Gwinta

UWAGA ZMIANY!!!!!!
Już trochę czasu minęło więc może zorganizujemy sobie turniej gwinta? Do wygrania będzie okrągłe nic póki co(+chwała i honor), zobaczymy w następnych edycjach. Aby się zapisać wystarczy napisać w temacie swój nick i "zapisuję się". Zobaczymy ile będzie chętnych, minimum 16, następny próg 32 i ostatni 64. Kto zapisze się poza progiem (np. jeśli będzie 40 osób to 8 odpada) ten będzie musiał sobie poczekać na następną edycję :D
Zapisy do wtorku godziny 24:00

Wstępne zasady
1.Daty etapów będą podane po rozpoczęciu turnieju, każdy ma 24h aby rozegrać mecz w danym etapie i przysłać mi wynik
2. Muszę otrzymać wynik od każdej z osób w parze( Najlepiej ten sam xDDDD)
3.Jedna gra składa się z 3 meczy, gramy do 2 (2:0, 2:1).
4.Dowolność w wyborze talii, zarówno w jednej grze, jak i w każdym meczu( można zagrać w jednej grze w każdym meczu inną talią)
5.Drabinka turniejowa będzie aktualizowana przeze mnie w tym temacie po każdym meczu.

Warto robić screeny po każdym meczu, bo będą one dowodem w wypadku oszustwa jednej z osób(np. podaniu innego wyniku), choć wierzę w waszą uczciwość.

------------------------------------------------------
z racji nie uzbierania wystarczającej ilości graczy otwieram zapisy na anglojęzycznym forum, Ci którzy już są zapisanie nie muszą zapisywać się drugi raz
 
Last edited:
Fajny pomysł. :cheers3:

Mam tylko małą uwagę, którą mógłbyś rozważyć. Może zamiast wyznaczać konkretny dzień na rozgrywkę, można by rozgrywać turniej w czasie kilku dni. Chodzi mi o to, że pewnie wiele osób nie będzie mogło grać w konkretnym, wyznaczonym z góry dniu i o konkretnej godzinie. Tak więc jeżeli ktoś się zgłasza niech poda dni i godziny w których może podejmować mecz. Następnie dobierzesz w pary osoby mogące grać w tym samym dniu i godzinie.
 
Fajny pomysł. :cheers3:

Mam tylko małą uwagę, którą mógłbyś rozważyć. Może zamiast wyznaczać konkretny dzień na rozgrywkę, można by rozgrywać turniej w czasie kilku dni. Chodzi mi o to, że pewnie wiele osób nie będzie mogło grać w konkretnym, wyznaczonym z góry dniu i o konkretnej godzinie. Tak więc jeżeli ktoś się zgłasza niech poda dni i godziny w których może podejmować mecz. Następnie dobierzesz w pary osoby mogące grać w tym samym dniu i godzinie.
ok,dobry pomysł. Faktycznie nie każdy może mieć cały dzień. W takim razię przedłużę zapisy jeszcze do jutra, jeśli do jutra 00:00 nie uzbiera się 16 osób to otworzymy turniej na angielskim forum, może będzie więcej chętnych :p
 
Ja niestety do środy odpadam :(

A tak z góry chciałbym zapytać nasze przemiłe grono moderatorów, niech tu wymienię tylko kilku @Yakin @HuntMocy, czy mają coś przeciwko naszemu porozumiewaniu poprzez ten wątek? :) Żeby nie było, że nasza mała tablica ogłoszeń zostanie zamknięta ;)
 
Ja niestety do środy odpadam :(

A tak z góry chciałbym zapytać nasze przemiłe grono moderatorów, niech tu wymienię tylko kilku @Yakin @HuntMocy, czy mają coś przeciwko naszemu porozumiewaniu poprzez ten wątek? :) Żeby nie było, że nasza mała tablica ogłoszeń zostanie zamknięta ;)

Raczej spoko :p
 
A jak to jest z dostępnością kart? Bo wiecie, ja może i bym spróbował, ale mam dopiero dwie czy trzy karty "dobre" poza podstawowym deckiem, więc nie wiem czy jak się rzucą ludziska ze smokami, Yenneferami, Rag Nar Okiem czy innymi Igni to generalnie takie chłystki jak ja ze swoją Cirillą i Priscillą nie mają większych szans.
Rozumiem, że to edycja turnieju "for fun" i że beta itp, ale jakieś szanse w takim turnieju też chciałbym mieć. For fun.

Plus, jestem świeżo upieczonym ojcem, a część z Was pewnie wie, jak to jest z umawianiem się na konkretną godzinę jak się ma noworodka :) Więc może mnie traktujcie jako koło zapasowe, jakby Wam brakowało jednej osoby do kompletu. Nie chcę też Wam psuć zabawy przez moją niedyspozycję.
 
Last edited:
A jak to jest z dostępnością kart? Bo wiecie, ja może i bym spróbował, ale mam dopiero dwie czy trzy karty "dobre" poza podstawowym deckiem, więc nie wiem czy jak się rzucą ludziska ze smokami, Yenneferami, Rag Nar Okiem czy innymi Igni to generalnie takie chłystki jak ja ze swoją Cirillą i Priscillą nie mają większych szans.
Rozumiem, że to edycja turnieju "for fun" i że beta itp, ale jakieś szanse w takim turnieju też chciałbym mieć. For fun.

Plus, jestem świeżo upieczonym ojcem, a część z Was pewnie wie, jak to jest z umawianiem się na konkretną godzinę jak się ma noworodka :) Więc może mnie traktujcie jako koło zapasowe, jakby Wam brakowało jednej osoby do kompletu. Nie chcę też Wam psuć zabawy przez moją niedyspozycję.
dlatego wg. nowych zasad jest 24h na rozegranie meczu(powinien zająć 30 minut więc bez problemu). Sam gram podstawowym deckiem bez kupionych kart aczkolwiek dobrze zbudowanym więc każdy ma szansę :)
 
Z racji,że nie udało się zebrać odpowiedniej ilości osób, otworzę temat na anglojęzycznym forum. Wszyscy którzy są zapisani, pozostaną zapisani a rekrutację przedłużam do wtorku 24:00
 
Top Bottom