Vgx 2013

+

Arraqnz

Guest
Wyobrażacie sobie ten wyciek który nie wyciekł na obecnej wersji silnika? Te drzewa, las, wiatr?

PATROL said:
Ej, a czemu nikt jeszcze nie wspomniał o genialnej muzyce?
Jest świetna. Ktoś wspomniał. Głos kobiety. Podkład taki jakby ukraińsko-czeczeński. Baaardzo słowiański />/>/>/>.

Sorry za 2 posty ;/. Przepraszam.

Kurde, tam jest babie lato, dziecko je łapie, ja chcę tą grę!
 

Guest 3669645

Guest
Od strony technicznej jedyne co mi się nie podoba to krew tryskająca z wrogów. Ale to tam sobie poprawią :p

Poza tym to cud miód i tofifee :p
 
Łapa mu poleciała razem z mieczem!!!!

I nie ma ząbków Geralt na tym akurat mieczu. Mi nie przeszkadzają, ale niektórym tak.
 
Zaraz zejdę.
Na 13 stronie post, że zbyt młodzieńcza twarz.
Jakiś czas temu było marudzenie, że jak to Geralt tyle się postarzał (bazując na poprzednich screenach i trailerze) tylko w pół roku od W2.
WEŹCIE SIĘ OKREŚLCIE.
 
warzoch said:
W cholerę czasu to złe określenie, bo zostało mało czasu do premiery. Jest wręcz bardzo blisko premiery, mamy praktycznie 2014 rok, a potem tylko czekać na jakiś kwartał :)
Jasne. Bo premiera będzie 2 kwietnia, a więc zaraz po prima aprilis, który kończy 1 kwartał.

Warzoch, problem polega na tym, że Twoja gorąca miłość wobec Redanii i pragnienie dobrania się (w końcu!) do W3, zagłusza zdroworozsądkowe myślenie. Premiera nie będzie prędko. No chyba że przez prędko rozumiesz 9-10 miesięcy.
 
Ja nigdy nie pisałem że Geralt z CGI był zbyt stary, wręcz odpowiadał mi jego wiek...
 
@Anderson, a to sorry :)

@Mengaard, a czy w W2 miał młodzieńczą? Raczej nie, a jak ta sprawia takie wrażenie dla kogoś(nie dla mnie, choć też niezbyt mi podchodzi), to może rzeczywiście jakaś poprawka by się przydała?
 

Arraqnz

Guest
Mengaard said:
Zaraz zejdę.
Na 13 stronie post, że zbyt młodzieńcza twarz.
Jakiś czas temu było marudzenie, że jak to Geralt tyle się postarzał (bazując na poprzednich screenach i trailerze) tylko w pół roku od W2.
WEŹCIE SIĘ OKREŚLCIE.
Dokładnie. Mądrze prawisz. Redzi to nawet czasem nie powinni nas słuchać, oni sami wiedzą lepiej.

Kurde, dziecko łapie babie lato ... JA CHCĘ TĄ GRE.
 
Ale ta twarz naprawdę jest dziwna, i głównie chodzi mi o brak zmarszczek, ale może to wina ujęcia...
 

Arraqnz

Guest
Tomek1994 said:
Ale ta scena gdy geralt rzuca znak i wokół wszystko się przewraca wygląda fantastycznie , czekan na screeny.
Niech wsadzą na YouTube. I futro na kolesiu który upada wiosce płonącej jest level up .
 
Mengaard said:
Zaraz zejdę.
Na 13 stronie post, że zbyt młodzieńcza twarz.
Jakiś czas temu było marudzenie, że jak to Geralt tyle się postarzał (bazując na poprzednich screenach i trailerze) tylko w pół roku od W2.
WEŹCIE SIĘ OKREŚLCIE.

Bo forum to jeden organizm, co?

Którzy to Oni, i jak mają się określić?

Ludzie mają najpierw głosować? Ktoś ma zrezygnować z nielubienia czegoś na rzecz nielubienia wybranej demokratycznie rzeczy?
 
Panie i Panowie.
Reszta filmów jest wyraźnie rozciągnięta - więc nawet w HD rozmazana na full screenie.
Mój procesor w pocie czoła przy 60 stopniach i 100% zużycia procesora przekazuje Wam to, pomniejszone lecz, gdy jest w Full HD - bez straty jakości wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=rNcOfG5BLqU

Najlepiej to widać na logu oraz Królu Gonu. :)
 
Ale ta dbałość o szczegóły, tam na wierzy w Novigradzie jest kurak (nie wiem jak się to fachowo nazywa)?
 
Mengaard said:
Panie i Panowie.
Reszta filmów jest wyraźnie rozciągnięta - więc nawet w HD rozmazana na full screenie.
Mój procesor w pocie czoła przy 60 stopniach i 100% zużycia procesora przekazuje Wam to, pomniejszone lecz, gdy jest w Full HD - bez straty jakości wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=rNcOfG5BLqU
Szkoda tylko że mały ekran
 
Top Bottom