W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
Blooddragon said:
No dobra... zdradzę, że wersja Wieśka bez spodni też jest w grze ;)
AAaaaaaa SPOJLER :DKtoś się pytał o import save'ów. Wg Gamespotu taka opcja jest, tak więc będzie trzeba poprosić SSa żeby to pokazał.
 
Co do filmiku z tvgry, bardzo mi się podoba fragment kiedy Geralt mówi zabije cie i odpycha tego żołnierza, super to wygląda.
 
Bo to co Geralt powiedział było szydercze
bardzo śmieszne
... A Geralt w swoim stylu
Pie..ol się .
 
Z czego widzę szykuję się najlepszy RPG jaki świat widział :) W takich momentach jestem dumny z bycia Polakiem. Czy dało się zrobić wszystko lepiej? Chyba nie :D Mam nadzieję że moje EK zobaczę już 13 maja :)
 
airandill said:
Michax ja pamiętam fajną scenę z Geraltem w więzieniu :pięknie, k. pięknie" :p.
Dla Geralta takie zachowanie to normalka. Jego szyderstwo to jest jego styl bycia. I dobrze bo brakuje takich gier które pokazują co się komu podoba a co nie. :) "pięknie, k. pięknie"=> a to czasem nie było w W1 w rozmowie z talarem :p ?Edit: http://www.youtube.com/watch?v=GSqbKiwcCRE -> Gameplay (HD) z tvgry.pl jakby ktoś chciał.. zassać.
 
Michax said:
"pięknie, k. pięknie"=> a to czasem nie było w W1 w rozmowie z talarem :p ?
Było w W1, ale na początku Aktu II - jak wylądował w areszcie.
Moim zdaniem dialog "Bardzo śmieszne" > "Pie***l się" był niespodziewany, ale zarazem logiczny, właśnie jako szyderstwo. Druga opcja zapewne byłaby bardziej żartobliwa lub sarkastyczna - coś w stylu "Wybacz, ale w tej chwili jestem trochę skrępowany". Fajnie, bo to zapowiada konieczność zastanowienia się nad każdą odpowiedzią (a to, że gdzieniegdzie trzeba się będzie zastanawiać szybko, mi nie przeszkadza - oby rzeczywiście tylko w emocjonujących momentach, z szybką akcją).
...
 
Czy ktoś zrzucił sobie filmiki postowane przez Visental'a? Zwłaszcza 10 min. gameplay. Niemiaszki już je usunęły...
 
fettor said:
Czy ktoś zrzucił sobie filmiki postowane przez Visental'a? Zwłaszcza 10 min. gameplay. Niemiaszki już je usunęły...
W końcu było tam dużo Spojlerów ... a Redzi przecież nie byli ZA ich pokazywaniem :) Trudno dobrze że zdąrzyłem je looknąć.
 
Wiedźmak może pić mikstury tylko w trybie medytacji? To już nie będzie można sobie łyknąć jakiegoś wzmocnienia w trakcie walki? Love Love Love...:)http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/Files/screeshots_w2/04-high.jpg
 
Batou007 said:
Wiedźmak może pić mikstury tylko w trybie medytacji? To już nie będzie można sobie łyknąć jakiegoś wzmocnienia w trakcie walki? Love Love Love...:)http://www.kaermorhen.ru/modules/Gallery/Files/screeshots_w2/04-high.jpg
Przed walką się przygotowujesz :) Pijesz mikstury itd.. ;) Bo tak było w książce że tylko w trybie medytacji.
 
Batou007 said:
Wiedźmak może pić mikstury tylko w trybie medytacji? To już nie będzie można sobie łyknąć jakiegoś wzmocnienia w trakcie walki?
Ano nie będzie można, i dobrze. Zresztą już od dawna było o tym wiadomo. Tyle że "w trybie medytacji" chyba nie oznacza, że trzeba będzie medytować - tzn. chodzi o to, aby zrobić to w spokojnym miejscu, przed walką.Swoją drogą, ja przez całego W1 w czasie walki tylko dwa-trzy razy użyłem Dekoktu Raffarda Białego, a i tak tylko raz to pomogło - w pozostałych przypadkach konieczne było wczytywanie save'a... (przy czym raz po prostu przedawkowałem toksyny). Jakoś specyfika Wiedźmina naturalnie - moim zdaniem - wymusza wcześniejsze przygotowanie, np. zamiast Dekoktu lepiej wcześniej zażyć Las Mariborski.Właśnie - czy dobrze zauważyłem (na ostatnich filmikach, szczególnie niemieckim z balistą), że pomiędzy poszczególnymi starciami żywotność sama wraca do pełnego stanu?
 
maritimus said:
Właśnie - czy dobrze zauważyłem (na ostatnich filmikach, szczególnie niemieckim z balistą), że pomiędzy poszczególnymi starciami żywotność sama wraca do pełnego stanu?
Dobrze. Na tym niemieckim pasek wraca w niesamowitym tempie.
 
Top Bottom