Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

+

Guest 3992060

Guest
Z Przełomem chyba faktycznie jest coś nie tak. Rzuciłem Przełom, nic nie wyciągnął, potem poszedł Elfi Najemnik i wyciągnął Łucznika, który jest brązową jednostką.

Inna sytuacja - Przełom nie wyciągnął mi Pioruna Alzura, mam je w sumie 3 w talii, żaden nie leżał na cmentarzu. Wcześniej odrzuciłem przynajmniej jeden Piorun poprzez Franscescę, ale taka wymieniona karta o ile wiem trafia do z powrotem do talii.
 
Talia: Scoia'tael
Karta: Janek
Bug: Grając przeciwko Foltestowi, u którego na stole znajdowali się Zwiadowcy z Crinfrid, na których użyto Nobilitacji (posiadali złoty status), użyłem Janka na Milvie. W wyniku otrzymałem właśnie Zwiadowcę z Crinfrid
 
Dziś zrobiłem jedno z głupszych zagrań jakie mi się przytrafiło w Gwincie choć na moją obronę wspomnę, że pierwszy raz zagrałem taką kombinację. Mianowicie zacząłem dziś grać Wiewiórkami. W pierwszej grze pierwszą kartą specialną jaką mi dociągnęli najemnicy była Aeromancja. Super sprawa bo przeciwnik grał tylko na trzeci rząd, a wcześniej sam z najemników wyzbył się już ze wszystkich Brzasków. Myślę sobie dobre otwarcie. Drugi najemnik wyciąga mi po raz pierwszy Brzask. Myślałem, że muszę kliknąć w tą kartę by została zagrana. Jakie było moje zdziwienie gdy w momencie kliku karta zmieniła się w wybór Czyste niebo/to_coś_drugiego i niestety kliknąłem z rozpędu CN bo jest idealnie w tym samym miejscu co pojawia się Brzask. Przegrałem przez to rundę i cały mecz :D
 
Duckingman;n7477160 said:
Dziś zrobiłem jedno z głupszych zagrań jakie mi się przytrafiło w Gwincie choć na moją obronę wspomnę, że pierwszy raz zagrałem taką kombinację. Mianowicie zacząłem dziś grać Wiewiórkami.

Mam podobnie, ja wpadły mi jakieś karty Scoia i zacząłem nimi grać to ilość miss play była porażająca. Głównie miss click, Chyba największy do Komando na Neofite Aard w zły rząd.
 
raver24;n7476890 said:
Talia: Scoia'tael
Karta: Janek
Bug: Grając przeciwko Foltestowi, u którego na stole znajdowali się Zwiadowcy z Crinfrid, na których użyto Nobilitacji (posiadali złoty status), użyłem Janka na Milvie. W wyniku otrzymałem właśnie Zwiadowcę z Crinfrid

Janek tak działa zawsze z tego co widzę, kopiuje kartę o danej wartości z dowolnego miejsca - ozłocone karty na stole też się liczą, tyle że kiedy lądują w twojej ręce odzłacają się. Niestety nie wiem czy to zamierzone działanie tej karty.
 
Aterael Co do Pioruna Alzura to nie jest to bug. Za pomocą Przełomu można wyciągnąć tylko brązowe jednostki, a piorun to karta specjalna
 
O kurka. Odpoczywałem od gry - dużo spraw pracowniczych w realnym życiu - gram sobie, gram...a tu mi zabrali umiejętność Aglais do wskrzeszania czarów z przeciwnego cmentarza...auć! mocny nerf w połączeniu z zabraniem 2 pkt siły. Nieładnie, nieładnie !
 
Grałem KP na ST.
Posiadałem na stole 2 Redańskie Elity osłabione Pułapkami do 1 dmg. Przeciwnik rzucił Zarodniki na 1 z nich, karta zamiast zniknąć znalazła się an cmentarzu z 2 dmg. Wskrzesiłem kartę z 2 dmg, po czym przeciwnik ponownie ją dobił kolejnymi Zarodnikami i dopiero w tym momencie karta znikła z gry.
 

Guest 3992060

Guest
Ramalian
To było właściwe zachowanie się systemu. Elicie po zasadzce spadła siła z 6 do 1, ale w formie debuffu, bo siła bazowa wynosiła (w domyśle) nadal 6. Po użyciu Zarodników, karcie spadła siła do 0, ale w domyśle siła bazowa wynosiła 6-4=2, dlatego trafiła na cmentarz a nie zniknęła z gry. Gdy wróciła z resetem siły do siły bazowej, czyli 2, kolejne Zarodniki ją dobiły na amen.
 

Guest 3992060

Guest
Po wygranej rundzie dostałem za żółty pasek Wzmocniony Trebusz, następnie za zdobyty poziom Havekarskiego Medyka i pewnie z tego powodu tej drugiej karcie zbugowała się grafika: http://oi65.tinypic.com/e1c040.jpg. Ucina też trochę napis "Poziom" z lewej.
 
Last edited by a moderator:
Talia: Potwory
Karta: Przeraza
Opis karty brzmi, jeżeli możesz usuń kartę specjalną ze swojego cmentarza wtedy jednostka dostanie +3 i nie wiem czy to błąd czy nie ale nie mając kart specjalnych na cmentarzu Przeraza i tak dostaje +3, to błąd czy tak to ma działać ?
 
Aterael;n7479650 said:
Ramalian
To było właściwe zachowanie się systemu. Elicie po zasadzce spadła siła z 6 do 1, ale w formie debuffu, bo siła bazowa wynosiła (w domyśle) nadal 6. Po użyciu Zarodników, karcie spadła siła do 0, ale w domyśle siła bazowa wynosiła 6-4=2, dlatego trafiła na cmentarz a nie zniknęła z gry. Gdy wróciła z resetem siły do siły bazowej, czyli 2, kolejne Zarodniki ją dobiły na amen.

... głupi ja xD tak to jest jak się myśli za dużo nad ruchami w grze i nie widzi oczywistej oczywistości :)
 
Po użyciu Janka i wyrzuceniu z jego mechaniki Elfi Najemnik, otrzymałem niewidzialną i nie do użycia kartę.
gwint.png
 
Podczas wyboru karty Stennisem, ustawiamy kursor na odkrytej karcie i wciskamy podgląd stołu. W momencie powrotu do wyboru, zakryta karta obraca się i przez moment widać co to za karta. Jak ktoś zna ilustracje to wie co dostanie.

PS: usuńcie bo kusi!
 
Last edited:
Top Bottom