Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Jutro będzie gotowa mapa światła. Jak wyjdzie dobrze to proponowałbym takową zamieścić w modzie.
@SMiki55, oświetlenie gotowe. Moim zdaniem wygląda to elegancko.

 
Last edited:
Elegancko :thumbup: Da się nieco rozjaśnić te "śrubki" na brzegach? Wyszły nieco ciemniej, niż planowałem :)

Po obiadku wezmę się z tarcze zakonne albo dokończę portrety, zależnie od humoru.

BTW, trza poprzypisywać te tekstury, bo dziwnie kapkę wygląda temerski oficer w zbroi zakonnej ;)

Oby Banan szybko z majówki wrócił...
 
Last edited:
Kombinowałem po cichu co innego, ale się zrobi. U kogo/gdzie szukać tych tarcz?

Od dawna chciałem ruszyć krasnoludy. Na pierwszy ogień poszedł dentysta.

Zielonkawy strój, białe portki, jaśniejsza broda ze śladami krwi i eskulap na plecach - teraz powinno być łatwiej go dostrzec na ulicy.
 
Last edited:
Tyle ile dam rady. Wypiszcie tych priorytetowych, będzie łatwiej wybrać. Obecnie robię kowala z 1 aktu.
 
Czyli nikogo na mojej liście nie zabrakło. To pokazuje, jak mało istotnych dla fabuły jest krasnoludów w W1.
 
Vivaldi jest unikalny chyba. A i może ten koleś w kanałach od Yaevinna?

Mam propozycję. Zamiast krasnoludów postaraj się zrobić temerskiego oficera. Będzie komplet z tarczą. Wzoruj się pióropuszowym z W2. Ale to oczywiście zależy od Ciebie.
 
Last edited:
Kowal gotowy: osmolona twarz i ubranko w kolorach moda oraz ciemniejsza broda. Niczego więcej przy tym modelu nie zrobie, broda jest nie do ruszenia.


Oficer to ten kompletnie zakuty od Płonących Lilii?
 
Oficer w barwach pasujących do obecnej tarczy. Dostał kilka ozdób na hełmie, trzy lilie na naramiennikach i inne elementy zbroi znane z zakonnej wersji uzbrojenia Patryka.



Teraz wezmę się za obie tarcze. @SMiki55, napisz gdzie w grze znaleźć właściciela zakonnej tarczy. Tej, której mam dodać drewniane żłobienia.
 
Nie pamiętam, kto ją nosił, ale na pewno różne tarcze wisiały w Jaskini Nietoperza. Znaczy się, w kryjówce Vincenta-wilkołaka.

BTW, ze zbroi da się usunąć te dwie kropki na piersiach? Budzą dość kontrowersyjne skojarzenia :p
 
Top Bottom