Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

+
Dodałem propozycję trofeów do mojego posta. Co do przestępu, może chcieli go odróżnić od tego w naszym świecie?
 
Niektóre z tych co podałeś, będą w bestiariuszu, co do topielca, to też bym był za tym. Zobaczymy jeszcze, jak SMiki skończy Bestiariusz.
 
PATROL said:
Niektóre z tych co podałeś, będą w bestiariuszu, co do topielca, to też bym był za tym. Zobaczymy jeszcze, jak SMiki skończy Bestiariusz.

O żesz! Na śmierć zapomniałem
 
Czyli z renderów, które będą(dużo z nich) w Bestiariuszu.

SMiki, współczuję, skleroza w tak młodym wieku. :p
 
Rustine said:
E... jak kiedyś proponowałem, żeby tak zrobić, to powiedziałeś, że zostawimy te z murem... :p

Niet. Połowę mam już zrobioną. Miałem dokończyć wczoraj, ale zapomniałem
 
I właśnie cały czas to miałem w głowie. Powiedzmy, że odbyłem krótką podróż po Wiki i pomyślałem, że to może być jednak dobry pomysł. Co więcej, SMiki ma niezwykły talent do odnajdywania fajnych perełek, fleder jest mistrzowski.

^up, he was talking to me.

Tak w ogóle to niespodziewanka miała być :(
 
Macie ifryta na zaostrzenie apetytu ;)

 
Myślę, że robi sobie w spokoju do przodu i wkrótce pokaże coś, co uwzględni wszystkie prośby i uwagi które się pojawiły.
 
PATROL said:
I tak fleder rządzi. I bruxę wstaw tamtą, błagam.

Wszystkie grafiki oprócz zeugla i ifrita przedstawiają potwory w całości. Tamta bruxa by po prostu nie pasowała :(
 
A nie są zbytnio pomniejszone? Myślałem, ze raczej będą w stylu renderów postaci w W2. Ale skoro twierdzisz, że tak jest dobrze, to Ci zaufam. :p
 
Top Bottom