Wiedźmin 2 nominowany do gry roku przez G4TV

+
Głosujcie na Hitmana. Jeśli wyjdzie dzięki nam z pojedynku z Connorem (czego się nie robi dla Geralta, moja ukochana seria nooo...), Wiedźmin przejdzie po nim w butach Bratobójcy. :p
 
Brawa dla tego pana. :D

 
Też mnie to bawiło. Masa osób głosuje na Wieśka za to że nie lubią Blizzarda... Później może być ciężej wygrać.
 
Głupie głosowanie, na jeszcze durniejszych zasadach, bo to konkurs popularności, a nie piękności. To tak jakby głosować w pojedynku Mandaryna vs. Einstein(i jestem pewien, że zwyciężyłaby ta pierwsza). Ale..wciąga;) Cieszą dwa wyniki, oczywiście Wiesia i drugi, że GW2 wciąga nosem ME3(chociaż gra tragiczna nie jest, ale dobrze tak duetowi EA/Bio za ich politykę).
 
Parachrist said:
Głupie głosowanie, na jeszcze durniejszych zasadach, bo to konkurs popularności, a nie piękności. To tak jakby głosować w pojedynku Mandaryna vs. Einstein(i jestem pewien, że zwyciężyłaby ta pierwsza). Ale..wciąga;) Cieszą dwa wyniki, oczywiście Wiesia i drugi, że GW2 wciąga nosem ME3(chociaż gra tragiczna nie jest, ale dobrze tak duetowi EA/Bio za ich politykę).

Ulżyło mi.Przez chwilę myślałem,że to Ty jesteś najsławniejszym Brunonem ostatnich dni.
Cię nie było,a z Krakowa jesteś... :D
Nie marudź,głosuj.
 
Zagłosowane oczywiście na Geralta mimo że w D3 mam przegrane prawie 900h to jednak uważam że Wiedzmin lepszy i niema co wywyższać diabełka bo to Blizzarda - więc dajmy im. No ale następny pojedynek to może być ogień vs Borderlands 2
 
Wiesio kulom, ekhem, górą!
Diabolo ma swoje plusy i minusy względem poprzednika, tak samo jak Wiesio, jednak nieliniowość wygrywa ;)
 
Nie wiem jakim cudem ale udało mi się w obecnej bitwie zagłosować po raz drugi na Wieśka!
Możne to jakiś bug ale ważne że się udało pomóc :p
 
Super, D3 mam nadzieję pykniemy, ale głosujmy wszyscy, w następnej rundzie może być ciężko, ale w kupie siła ! :)
 
Nieźle Wiedźmin, pobił jedną z najlepszych gier tego roku (nie pod względem hype'u a jakości wykonania).

Jak dla mnie będzie pojedynek Wiedźmin vs Assassin's Creed III, który może być przegrany z powodu wielkiej ilości fanów ;p
 
Hah dobry :D Głos oddany. WIEDŹMIN umacnia swoją pozycję ;) Już jest 64%. Ciekawe jak daleko zajdzie :) Moim zdaniem, gry które naprawdę walczą o top one to Dishonored, AC III, Sleeping Dogs, Borderlands i oczywiście Wiedźmin :)
 
No mamy jeszcze 4 dni bitwy - różnie się może skończyć ale bądźmy dobrej myśli :DZa to bitwa z Borderlands 2 może być naprawdę krwawą jatką (najlepiej oceniana gra względem konkurentów w tym rankingu - 1 runda 87%, teraz 88%).Jako społeczność musimy wytrwać ;]
 
michael798 said:
Warto byłoby dać zaktualizowany link do newsa :)/>
http://www.g4tv.com/vgdm/best-game-2012/vote/552/masseffect3-vs-guildwars2/
Wystarczy jeszcze raz kliknąć "VOTE" w lewym górnym rogu okna z grami :)
 
Jeśli nasze community będzie solidarnie głosować, to szansa na wygraną z Borderlands 2 jest realna.
 
Top Bottom