Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

+
@Drzemor @Filo18
Jak odpalisz grę z NG+ to w świecie masz od nowa porozrzucane schematy do rynsztunków, ale z dodanym słowem "legendarny" (Legendarna zbroja Cechu Wilka, ulepszona legendarna zbroja itd). I przykładowo ulepszona legendarna jest lepsza o 25 pkt pancerza od mistrzowskiej (zwykłej), ale wyglądem przypomina zwykłą ulepszoną.
 
Last edited:
Czekajcie chwilkę to podeśle ss z tego seta...
To będzie chyba najlepszy mieć w grze...
---------- Zaktualizowano 13:24 ----------

Tutaj macie przykład :) Przed chwilą wpisałem :p
 
Jaki poziom ma nasza postać na starcie NG+?
Ten sam, który osiągneliśmy na koniec poprzedzającego przejścia gry (pod warunkiem, że jest to level 30+ - w przeciwnym wypadku będzie to poziom 30). Dodatkowo każdy otrzyma jeden Eliksir Oczyszczenia aby móc zresetować talenty i wypróbować inny build.

Czy to oznacza, że wszystkie zadania będą skalowane do początkowego 30 poziomu postaci? Czyli od niemal samego początku gracze mające Geralta na poziomie >35 będą widziały w większości same szare zadania? :/
 
@Dunio07 dziwne, bo ja widzę go :/ a nie chcę teraz zaśmiecać ponownym wrzucaniem :) ale to tylko SS Legendarnego Miecza Srebrnego :) obrażenia(589-719) także masz takie coś :p

---------- Zaktualizowano 13:36 ----------

@kubolmem :D Dziękować...epicko to wygląda....tak trochę jak CJ z Gta SA :p
 
@wasilek6320 Szukałem do tego jeszcze jakiejś dobrej zbroi, i mistrzowski Wilka najlepiej wygląda. Dodatkowo, jak się lata z jednym mieczem (z innym niż z Jaskółką się nie da, bo to jedyny uniwersalny miecz), bez kuszy, to wygląda jeszcze lepiej.
 
@kubolmem no własnie ja też lubię jak moja postać epicko wygląda :D wolę latać bez kuszy, ale za to z klasą :p Miecz stalowy trzymam ten sam od połowy gry...(mianowicie kupiłem go od sprzedawcy scoia'tael w Velen...srebrny był taki sobie, ale ten stalowy to magiczny :p polecam) no i jak zobaczyłem tą chustę to takie ''muszę to mieć''.. :D
 
Last edited:
@wasilek6320
Chustę :)
Bez kuszy da się żyć. Tylko na łódce jest potrzebna, bo na ziemi te latające potworki to albo Igni, albo Aard, i z głowy. Najlepszy do tego jest alternatywny Aard.
 
Last edited:
@Dunio07 dziwne, bo ja widzę go :/ a nie chcę teraz zaśmiecać ponownym wrzucaniem :) ale to tylko SS Legendarnego Miecza Srebrnego :) obrażenia(589-719) także masz takie coś :p

Poradziłem sobie już. Statystki całego setu wilka są przerażające. Ciekawe czy tylko wiedźmińskie sety będą miały ulepszone wersję. Próbowałem dopisać NGP do różnych przedmiotów, niestety żadna komenda nie podziałała, nawet ta z ciężkimi spodniami.
 
Ojej :D Internet nie zna litości co do ort. :D ale to dobrze w zasadzie :p trzeba tępić głąbów... :D Poprawione...No własnie ja tam wolę być tradycjonalistą i biegać bez kuszy :D ale tak jak wspomniałeś...te latające coś utrudniają życie na łódce :p

---------- Zaktualizowano 13:51 ----------

@Dunio07 chyba tylko te wiedźmińskie :D bo na to tylko są kody...a pozostałe będą się skalować to poziomu :) Dla przykładu jak wbiłem sobie 70 lvl to taki zwykły veleński miecz miał obrażenia na poziomie 270 :D
 
Tylko te wytwarzane w rzemiośle się nie skalują, więc tylko te będą miały wersję "NGP". Ale najprawdopodobniej będą dotyczyły tylko rynsztunków.
 
@wasilek6320 przynajmniej nie był to zardzewiały :p Według mnie trochę śmieszne to skalowanie no ale już nic się z tym nie zmieni.
Dziwi mnie jeszcze czemu spodnie mają aż 4 gniazda gdy taka kurtka ma ich tylko 3. Jeszcze takie pytanie, znacie może stronę z wszystkimi komendami na przedmioty, nawet tymi z dlc? Chodzi mi głównie o broń i zbroje.
Trochę mały offtop już robię.

@kubolmem dzięki za link!
 
Last edited:
@Rustine jeżeli akurat o mnie chodzi to ja go robiłem tym razem na bandytę (stąd m.in. chusta i ten pseudo-irokez)

---------- Zaktualizowano 16:16 ----------

@Dunio07 http://www.mmo-game.eu/witcher-3-debug-console-commands/ - link do strony z chyba większością kodów, jak nie ze wszystkimi.

---------- Zaktualizowano 16:38 (według mojego zegarka) ----------

@Szincza wysłałem dosłownie ten sam link
 
Last edited:
Ok, coraz bardziej zbaczacie z tematu. O modyfikacjach jak i przedmiotach są osobne wątki, tutaj skupmy się na dodatkach.
 
Nie wiem dlaczego, ale wpisując additem('Aerondight'), dodaje mi jakiegoś Maugrima
Co ciekawe, w poradniku Prima zaznaczone jest, gdzie można zdobyć Aerondighta (w jaskini w zadaniu z Keirą), ale gdy poszedłem w tamto miejsce, to również pojawił się Maugrim. Wynika z tego, że w grze została zmieniona nazwa miecza, ale dlaczego?

@HuntMocy wybacz, Twój post pojawił się, gdy pisałem swój
 
Top Bottom