Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

+
Kto by pomyślał, że człowiek wróci do dyskusji o VGX trailer niemal 8 lat po premierze gry xD

Były breakdowny różne itd. pokazujące różnice. Ja za Wiedźmina na tym poziomie graficznym co tamten zwiastun dałbym się pokroić (choć malutki kawałek ;)). Co nie zmienia faktu iż nie mam pretensji, że taki ostatecznie nie był i rozumiem dlaczego. Zresztą W3 ma dla mnie inne, milion razy bardziej poważniejsze problemy niż grafika, dla mnie i tak była świetna bo nie to jest dla mnie najważniejsze w grach.
 
(...)
Dodam, że to, co ten patch powinien zawierać, to wreszcie jakiś edytor do tworzenia modów jak w jedynce czy dwójce, bo to jest kompletna porażka, że redzi czegoś takiego nie wydali, zwłaszcza że trójka ze wszystkich części była najbardziej modogenna. Ech, ile przygód w rodzaju "Pożegnania..." mogłoby powstać...
A tak to pewnie nawet nie dadzą fryzur z jedynki i dwójki.
Ten edytor mogliby dodać wszak na tym silniku ma wyjść jeszcze tylko dodatek do CP2077.
 
Witam :) Czy trofea zdobyte na ps4 przejdą na ps5 ?? Jeśli nie to pytanie czy to dlatego, że Wam się nie chce czy jest to niemożliwe?? Wiele gier ma trophy transfer (nioh 2, spiderman, spiderman miles morales, horizon, ghost of tsushima, elden ring itd.) Pozdrawiam
 
Last edited:
Ciekawi mnie czy 14 grudnia będzie można liczyć na wydanie pudełkowe gry dedykowane okładką nowym konsolom. Bardzo chętnie zakupiłbym wiedźmina dedykowanego na PS5.
 
Zastanawia mnie różnica w chmurach na ponizszych screenshotach, jeden z dopiskiem "captured on PS5" drugi z xboxa:

1669811036965.png


skellige 1 correct.jpg


na wersji z PS5 widoczne sa semi-wolumetryczne chmury z moda z nexusa czy to jakas calkowicie nowa wersja... Pytalem o temat chmur na twitterze ale nie doczekałem sie żadnej odpowiedzi od Marcina Momota. Dodam jeszcze ze na tym samym screenshocie z wersji PC tez nie widac tych chmur.
 
Zastanawia mnie różnica w chmurach na ponizszych screenshotach, jeden z dopiskiem "captured on PS5" drugi z xboxa

Zgaduje, że z tego samego powodu, dla którego ptaki są w innych miejscach i flagi maja inny układ. Jest to dynamiczny element, dodatkowa chmurka zwyczajnie była akurat w scenerii PS5, a w XSX nie.
 
Zgaduje, że z tego samego powodu, dla którego ptaki są w innych miejscach i flagi maja inny układ. Jest to dynamiczny element, dodatkowa chmurka zwyczajnie była akurat w scenerii PS5, a w XSX nie.
być może jednak w vanilli nie było zadnych chmur zawieszonych nisko na skellige, wystepowały one tylko w kaer morhen
 
Jak rozumiem aktualizacja nextgen dla osób z Wiedźminem 3 ściągniętym z platform elektrocznicznych będzie do pobrania bez problemu... a co z osobami jakie kupiły wersję DVD i używają postaci fizycznej z 'gry roku' ;) ?
 
Jak rozumiem aktualizacja nextgen dla osób z Wiedźminem 3 ściągniętym z platform elektrocznicznych będzie do pobrania bez problemu... a co z osobami jakie kupiły wersję DVD i używają postaci fizycznej z 'gry roku' ;) ?
Zapewne są połączone z GOG-iem więc i tak się pobierze
 
Jak rozumiem aktualizacja nextgen dla osób z Wiedźminem 3 ściągniętym z platform elektrocznicznych będzie do pobrania bez problemu... a co z osobami jakie kupiły wersję DVD i używają postaci fizycznej z 'gry roku' ;) ?
Wyślą Ci gołębiem pocztowym na dyskietkach :D Wiadomo, albo musisz mieć klienta Goga z podpiętą grą, albo ręcznie pobrać z www.
 

Gomola

Dyskietkami 3,5 cala bym nie pogardził, w końcu teraz to już wartość kolekcjonerska :ROFLMAO: ale wolałbym jednak liczyc na to, że po prostu gdzieś na forum CDPR wrzuci paczkę z updatem do rozpakowania... w końcu gdy ktoś już grę samą w sobie posiada wraz z rozszerzeniami to zapewne wiele 'fixpack' ważył nie będzie ;)

hertores

Hmm, muszę sprawdzić, ostatni raz zaglądałem tam ze 3 olata temu... ale dzięki za dobry pomysł ;)
 
Last edited:

Gomola

Dyskietkami 3,5 cala bym nie pogardził, w końcu teraz to już wartość kolekcjonerska :ROFLMAO: ale wolałbym jednak liczyc na to, że po prostu gdzieś na forum CDPR wrzuci paczkę z updatem do rozpakowania... w końcu gdy ktoś już grę samą w sobie posiada wraz z rozszerzeniami to zapewne wiele 'fixpack' ważył nie będzie ;)

hertores

Hmm, muszę sprawdzić, ostatni raz zaglądałem tam ze 3 olata temu... ale dzięki za dobry pomysł ;)
Paczki do pobrania są na GOG dla każdej oferowanej przez nich gry. Także jeżeli masz tam grę (kupując fizyczną wersję W3 z pierwszej ręki oprócz płyty dostawało się też kod na wersję cyfrową), będziesz mógł sobie pobrać update.
 
Mogliby wrzucić jakieś ładne screeny z nextgena, bo cyberpunkowe latające w karuzeli od dnia premiery na kompie u mnie w robocie już mi się nieco opatrzyły.
 
Sorry za głupie pytanie, ale jak ściągnąć ten next gen upgrade? Mam pudełkową wersję na PC i na nowo sobie zainstalowałem po latach. Tyle, że nie wiem jak ściągnąć ten upgrade. Ktoś pomoże?
 
Sorry za głupie pytanie, ale jak ściągnąć ten next gen upgrade? Mam pudełkową wersję na PC i na nowo sobie zainstalowałem po latach. Tyle, że nie wiem jak ściągnąć ten upgrade. Ktoś pomoże?
Masz pudełkową wejsję to masz kod do wykorzystania na GOG. Wykorzystaj go i będziesz mógł z GOG.com pobrać najnowsze poprawki.
 
Dokładnie jak kolega napisał. Musisz założyć konto na GOG (chyba, że już posiadasz), przypisać do niego kod z pudełka i albo pobrać grę od zera (ręcznie lub za pomocą klienta GoG), albo w GoG powinna być opcja wyszukania istniejącej instalacji na dysku i podłączenia jej do klienta.
 
Top Bottom