Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Teraz należało by spytać Marcina czy widział materiał, i jeśli tak, to czy coś zgubił po jego oglądnięciu.
 
Matko Bosko kochano! To to na silniku jest? No, no nie powiem i do tego taki sugestywny klimacik się ze screena przebija, ech...
 
Ło Jezu dwa gify i roztrzęsienie forum :D, ale wreszcie ! Było tak sucho odkąd Redzi nie dawali zadnych smaczkow, tapet i innych kropelek że teraz czuje się jakby za dwa tygodnie miał się polać wodospad ! :D

Wszystko wspaniale... ale weźcie mi to płytowe badziewie, bo nie rozkminiam co to u Geralta robi.
 
frog67 said:
Teraz należało by spytać Marcina czy widział materiał, i jeśli tak, to czy coś zgubił po jego oglądnięciu.

Chciałbym opowiedzieć Wam nieco więcej, ale niestety nie mogę;(

Czekajcie, bo będzie warto:D
 
Jak zobaczyłem las i powrót klimatów jedynki

full next-gen pasuje jak ulał na slogan
 
Miło wiedzieć, że wciąż animację są na warsztacie, tzn., że może jest szansa na wykorzystanie sugestii forumowiczów.
 
Płytowe badziewie faktycznie badziewne, ale za to oświetlenie. Zaledwie migawka, ale już można powiedzieć, że największy mankament oprawy W2 odszedł w niepamięć, a w jego miejsce przybyło coś bardzo dobrego. Mnie nie jarają takie rzeczy jak rozdzielczość ekranu czy tekstur, największą wagę przywiązuję właśnie do oświetlenia i animacji i po tym jak animowany jest gryf, jak naturalnie to wygląda w przypadku fikcyjnego przecież stwora, wiem, że i ten element będzie stał na najwyższym poziomie.
 
MM360 said:
A cały czas jeszcze nad nią pracujemy:)
Tym razem to nam majtki pospadają :D

@Mengaard: Oki a gdzie mieszkasz? :D Ja okolice Łodzi więc gdzieś spykniemy się :) Albo góry/morze/jeziora itd ;)
 
Teraz tylko czekać na efekt jak wyszedł mo-cap twarzy w praniu i ... inni giganci RPG będą mieli ćwieka.
 
Ja przynajmniej doceniam konsekwencję redów jeśli chodzi o zbroje. Jak sobie to wyobrażacie inaczej? Albo Geralt będzie biegał w skórzanej kurtce, która w praktyce nie jest w żadnym stopniu pancerzem, albo w blachach, jeśli chce się mieć na sobie coś sensownie chroniącego wnętrzności przed wypadnięciem na skutek pechowego cięcia toporem.
 
Top Bottom