Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Będzie. Patche na konsole zostaną udostępnione jak tylko przejdą proces certyfikacji. Cały czas pracujemy nad kolejnymi uaktualnieniami na wszystkie platformy.
ja tam czekam na więcej questów i usprawnienia systemów :DZ temerskiego rynsztunku w ogóle nie skorzystałem :D Stety niestety nie jara mnie metal :D

a co do patchy Marcin nie umiecie ich pogonić już w zeszłym tygodniu mówiliście że poszły do certyfikacji a oni sie obijają :D przy takiej produktji to najwyzszy priorytet a nie tam zbijają bąki :D
 
Czy w grze jest jakiś licznik czasu grania? Jestem ciekaw ile mam już godzin gry.
A wersji na PS4 nigdzie nie widzę czegoś takiego.
 
Sprawdź w szczegółowych statystykach bohatera. Na PC z kontoloerem XB to RT jest chyba. Tam na samym dole jest info.
 
Czy w grze jest jakiś licznik czasu grania? Jestem ciekaw ile mam już godzin gry.
A wersji na PS4 nigdzie nie widzę czegoś takiego.

Ekwipunek i R2 :D o ile pamiętam na samym dole jest łączny czas grania

---------- Zaktualizowano 13:57 ----------


Będzie. Patche na konsole zostaną udostępnione jak tylko przejdą proces certyfikacji. Cały czas pracujemy nad kolejnymi uaktualnieniami na wszystkie platformy.

tak w sumie to teraz się zaczło tempo łatania jak testerów nie 200 a x-milionów a każdy może coś napisać :D
 
"Siedzi takie kudłate nie wiadomo co w jebanych krzakach i mi ludzi płoszy" - cytat dnia

Kurde gram na drugim od góry stopniu trudności i jest spore wyzwanie. Ogólnie w pewne miejsca nie ma co się pchać na początku, tylko spokojnie eksplorować. Jak się podłapie fazę przy unikach to gra jest samą przyjemnością. Walenie na Rambo nie popłaca. Ale nowy potworek to zabawa w lekcję pokory od nowa. A i w ogóle robię wszystko, tylko nie wątek główny. Wątki poboczne tj. questy i "?" były w białym sadzie do ogarnięcia w vellen już nie obejmuję tego głową.
 
Gra jest rewelacyjna. Nie wiem czy nie za wcześnie na takie pytania ale Czy planowana jest edycja rozszerzona gry? Jeśli tak to czy w skład tej edycji będą wchodziły oba płatne DLC? Czy może nadal będą one dodatkiem który będzie można dokupić w dowolnej chwili?
 
Gra jest rewelacyjna. Nie wiem czy nie za wcześnie na takie pytania ale Czy planowana jest edycja rozszerzona gry? Jeśli tak to czy w skład tej edycji będą wchodziły oba płatne DLC? Czy może nadal będą one dodatkiem który będzie można dokupić w dowolnej chwili?

To się dopiero wszystko okaże. Chociaż osobiście uważam, że będzie Edycja Rozszerzona. Gra się tak świetnie sprzedaje (pierwsze miejsce w Japoni i w UK), że może będzie to nawet jakaś Specjalna Edycja Rozszerzona ;)
 
Ja preferuję poradę życiowa, zasłyszaną od bandziora w Novigradzie, cytuję:
"W życiu, to trzeba ryzykować, a nie się kurwa jebać".

Words to live by, jak by to powiedzieli Amerykanie.

Ale jak pomyślę, ile ci Anglosasi tracą na tłumaczeniu to mi ich kurna szkoda. Ile znaczeń ma piękne polskie słowo "jebać", a jest tylko jednym z wielu podobnie uniwersalnych.
 
Przecież możesz wyłączyć w opcjach pokazywanie tych miejsc na mapie.
Ano można, chociaż w związku z tym, że te znaczniki są sporym ułatwieniem, z czystego lenistwa jeszcze ich nie wyłączyłem :p
Ale chyba to zrobię, bo jednak trochę psują klimat przy eksploracji.
 
Ano można, chociaż w związku z tym, że te znaczniki są sporym ułatwieniem, z czystego lenistwa jeszcze ich nie wyłączyłem :p
Ale chyba to zrobię, bo jednak trochę psują klimat przy eksploracji.
Ja zdecydowanie polecam wyłączenie. Psują niespodzianki ze znalezienia czegoś fajnego, i sprawiają, że gra polega na bieganiu od pytajnika do pytajnika.
 
Mógłby ktoś podrzucić save zaraz po
złapaniu Philippy Eilhart, quest - ''najciemniej pod latarnią''
mam bug z niewidzialną ścianą na schodach
 
Serio nie wiedziałem do jakiego tematu to wrzucić a nowego dla takiej błahostki nie chce otwierać.
Można zrobić screena w Wiedźminie 3 bez użycia programów np. frapsa?
 
Szkoda, ze Redzi zmienili wygląd
Roche'a
w nowej części, wygląda teraz jak jakiś fircyk, miast jak żołnierz doświadczony w boju, w 2 wyglądał lepiej. Przesadzili również w wielkością obozowiska Nilfgaardczyków. Do teraz nie rozumiem jak obozowisko może być większe od największego miasta na północy. Z Kaer Trolde też się nie popisali, 5 chatek na krzyż, gdzie powinien być ogromny gród. W końcu gdzieś ta armia wyspiarska musiała mieszkać. Szkoda również, że na najwyższych poziomach trudności jest tak łatwo... (grając na najwyższym poziomie, z 19lvl pokonałem lodowego giganta w 10 uderzeniem, bez żadnych eliksirów).
 
Akurat wielkość obozu Nilfgaardu jest dla mnie całkowicie normalna :) W końcu to wielka armia. W Novigradzie żyje 30 000 ludzi, jeden na drugim, w kamienicach. W tej armii z pewnością jest ponad 30 000 ludzi, namiot obok namiotu, o piętrowych namiotach nie ma mowy, więc wielkość, tak jak mówię, jest wg mnie prawidłowa ;)
 
Top Bottom