Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
No, to skoro wydałem już kasę na Wieśka, to jako płacący klient mogę zacząć narzekać.

przyszedł do was jakiś mail czy coś? bo ja nadal na stronie cdp.pl nie mam zamówienia :(

Nie. Szukałem OST pierwszego Wieśka, konto sprawdziłem przy okazji i zamówienie już tam czekało.
 
Ufff Wreszcie wzięli się za robotę :) i wreszcie człowiek może się Uspokoić i spać spokojnie ;) Tylko troszku mnie dziwi " Ustalony " z tego co widzę,termin Płatności czyli do 27.04.....
 
Stał się cud - rzeczywiście Wiedźmin 3 pojawił się w zamówieniach.

Tylko komu teraz to opchnąć na Allegro? ;)....
 
Zamawiając odbiór w Paczkomacie InPost będziesz mógł odebrać grę tuż po północy 19 maja :)

A zmieści się przesyłka w paczkomacie? Kolekcjonerka do małych nie należy, nie chcę żeby paczkę upychali. Pytanie może głupie ale nigdy nie korzystałem z tego rodzaju usprawnień/
 
Zamawiając odbiór w Paczkomacie InPost będziesz mógł odebrać grę tuż po północy 19 maja :)

Hm...

Wybrałem kuriera, więc pewnie poczekam dłużej - pytanie ile?

Czy można jakoś - napisać do wsparcia cdp.pl - zmienić formę dostawy? W sumie paczkomat mam niecały kilometr od chałupy i to w linii prostej :).

@Tarathelion

InPost ma kilka wielkości tych skrzynek, a nie tylko te malutkie :harhar: ...

 
Last edited:
Problemem nie bedzie czy sie zmiesci w paczkomacie tylko czy bedzie miejsce (liczbowo) np tego dnia/tygodnia na wszystkie paczki (nie tylko EK).Poczta polska działa szybko od kilku lat ale z bezpieczenstwem paczki srednio, ja wybrałem kuriera , przez siodemke/dpd czesci komputerowe mi przychodziły i nie narzekam :)
 
Hm...

Wybrałem kuriera, więc pewnie poczekam dłużej - pytanie ile?

Czy można jakoś - napisać do wsparcia cdp.pl - zmienić formę dostawy? W sumie paczkomat mam niecały kilometr od chałupy i to w linii prostej

Nie możesz zrobić tego samodzielnie – skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta: drogą mailową pomoc@cdp.pl lub przez Formularz Kontaktowy, podając adres e-mail, nr zamówienia oraz precyzyjny opis problemu. Zmiany danych w Twoim zamówieniu dokonamy w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojego zgłoszenia.
 
Top Bottom