Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Hej misiaczki :D zauważyliście że w najciekawszym momencie trailera <teasera?> gdy płonie miasto <Beauclair> to unosi się nad nim chmara nietoperzy ? <a nie ptaków> dodatkowo na młynie nie ma tych "skrzydełek" które widać w czasie dnia <ten młyn też się wali na jakiegoś biednego ogra>

Tak sobie siedzę i oglądam n-ty raz i zastanawiam się dlaczego miasto płonie ?
-armia wampirów "mądrali" napada na miasto i puszcza je z dymem ? <sprawka dr moreau???>
-pali je smok który chce przejąć we władanie w całą dolinę? i znosić jaja w spokoju <wulkaniczne tereny, ciepło itp>
-Geralt z Jaskrem robią taką imprezę że stolica idzie z dymem ?
-Geralt zostaję przejęty <mindcontrol> przez jakiegoś arcywampierza i pali miasto <motyw Nerona?> [Sugeruje to okładka dodatku]
-motyw rytuału / tylko w Toussaint / kamienny - runiczny krąg / koniunkcja planet / coś tam raz na 1000 lat / Zeus Ulti - / Astrologowie ogłaszają tydzień wampira +5 Atak i atakują ludzi na większą skalę niż zjadanie ich 1 by 1 po ciemku gdzieś tam w ciemnych ruinach :3

View attachment 38690

Btw czy jest jakaś szansa na dostanie tej piosenki / theme / motywu z trailera żeby sobie go słuchać do czasu premiery ??? CDP PLS






Spodziewam się jakieś konkretnej jatki i bitwy z prawdziwego zdarzenia.
 
Hej misiaczki :D zauważyliście że w najciekawszym momencie trailera <teasera?> gdy płonie miasto <Beauclair> to unosi się nad nim chmara nietoperzy ? <a nie ptaków> dodatkowo na młynie nie ma tych "skrzydełek" które widać w czasie dnia <ten młyn też się wali na jakiegoś biednego ogra>

Tak sobie siedzę i oglądam n-ty raz i zastanawiam się dlaczego miasto płonie ?
-armia wampirów "mądrali" napada na miasto i puszcza je z dymem ? <sprawka dr moreau???>
-pali je smok który chce przejąć we władanie w całą dolinę? i znosić jaja w spokoju <wulkaniczne tereny, ciepło itp>
-Geralt z Jaskrem robią taką imprezę że stolica idzie z dymem ?
-Geralt zostaję przejęty <mindcontrol> przez jakiegoś arcywampierza i pali miasto <motyw Nerona?>
[Sugeruje to okładka dodatku]
-motyw rytuału / tylko w Toussaint / kamienny - runiczny krąg / koniunkcja planet / coś tam raz na 1000 lat / Zeus Ulti - / Astrologowie ogłaszają tydzień wampira +5 Atak i atakują ludzi na większą skalę niż zjadanie ich 1 by 1 po ciemku gdzieś tam w starych ruinach :3

View attachment 38690

Btw czy jest jakaś szansa na dostanie tej piosenki / theme / motywu z trailera żeby sobie go słuchać do czasu premiery ??? CDP PLS

Wiesz jest powiedziane, że są tajemnicze zabójstwa, lud coraz bardziej się boi, bunty, popłoch, każdy bieda w tą i z powrotem i nie trudno zapomnieć o żelazku czy o zupie na gazie. I stąd ten pożar :p
 
Rozmawiacie o powrotach starych postaci, o tintach i sondtrakach, ale wszyscy zapomnieliśmy o najważniejszym. O czymś, co pojawiało się w plotkach i było wałkowane przed premierą podstawki nie chodzi o gnomy.

@Marcin Momot To w końcu dostaniemy tę możliwość zmiany ustawień kamery, czy dalej ostajecie uparcie przy swoim? :p
Bo ten... jak nie teraz, to nigdy :D.
W sumie to jest prosty mod do tego - Absolute Camera Mod. Polecam, ustawiasz sobie kamerkę jak chcesz. Ja sobie ustawiłem prawie taką jaką masz,gdy wchodzisz do budynku. Jak dla mnie exploring i sama gra z taką przybliżoną kamerką wygląda o wiele lepiej.

A no chyba, że konsole to lipa :D
 
Last edited:
Nie wiem, czy ktoś to już wrzucał (przejrzałem ostatnie 11 stron i nie widziałem), ale tak na ostateczne potwierdzenie tego, co i tak już wszyscy wiedzą (UWAGA, SPOILER!):

Pan po lewej...


... i pan po lewej:


Dokładnie ta sama kurtka.
Dziękuję.
 
Czyli to raczej nie będzie epizodyczna postać. No i słusznie, choć niektórzy mogą psioczyć na odgrzewane kotlety i naciągane rozwiązania, to jest zbyt duży potencjał fabularny, żeby zrobić z tego osobnika jakiś skrajnie poboczny materiał.
Pytanie tylko po której tak naprawdę będzie stronie (jeśli nie ze swojej woli, a w wyniku posłuszeństwa dla dajmy na to władcy wampirów to już w ogóle) i czy Gerwant nie będzie musiał znowu wybierać mniejszego zła. ^-^

Swoją drogą ma tu być sporo nawiązań i odniesień do książkowego pierwowzoru.
Isengrim Faolitiarna, Boreas Mun, czy wreszcie, ku mojemu zdziwieniu pominięta w ogóle podczas fabuły Dzikiego Gonu fałszywa Ciri.
No i jest przecież jeszcze taki Iorveth i chyba ostatnia szansa na jego powrót.
Swoją drogą spostrzegawczość niektórych użytkowników jest zdumiewająca. Jeszcze ze dwa dni i na postawie kilku obrazków rozgryziecie całą fabułę. :respect:
 
Nie wiem, czy ktoś to już wrzucał (przejrzałem ostatnie 11 stron i nie widziałem), ale tak na ostateczne potwierdzenie tego, co i tak już wszyscy wiedzą (UWAGA, SPOILER!):

Pan po lewej...


... i pan po lewej:


Dokładnie ta sama kurtka.
Dziękuję.

Informacja jest absolutnie pewna i wiadomo nawet jak "zmartwychwstał".
 
@Hostile
Ja jeszcze zarzucę jednym jeszcze bardziej ostatecznym potwierdzeniem :p
Zaczynamy więc bawić się w detektywa śledzącego seryjnego mordercę.
Szkoda, że nie możemy przy tej okazji samodzielnie pogłówkować, ponieważ wszystko szybko się rozwiązuje i trafiamy na ślad prowadzący bezpośrednio do zabójcy. Dobrze, że to wrażenie jest jedynie przelotne. Powiem tylko, że poszukiwanym nie jest znany z książek wampir Regis, lecz ma on sporo wspólnego z naszym celem, o czym opowie nam osobiście.

Źródło:
 
Potworny spojler to by był jakbyś napisał jaką dokładnie rolę w tej historii odegra ów osobnik, albo zdradził kto jest głównym antagonistą.
To jest news na poziomie kaptura w arcysecie kota; ot dodatkowa informacja.
Swoją drogą podejrzewałem coś takiego.
 
Potworny spojler to by był jakbyś napisał jaką dokładnie rolę w tej historii odegra ów osobnik, albo zdradził kto jest głównym antagonistą.
To jest news na poziomie kaptura w arcysecie kota; ot dodatkowa informacja.
Swoją drogą podejrzewałem coś takiego.

Jak na tutejsze standardy, to jest GIGANTYCZNY SPOILER i Waść to sobie dobrze zakarbuj. Tu, za takie info podane bez ostrzeżenia zostaniesz zamordowany i to ze szczególnym okrucieństwem ;)
 
Ech, przeczytałam i jest mi wstyd za siebie, to OSTATNI spoiler jaki przeczytałam przed premierą, biorę was sobie wszystkich na świadków :D
 
Z takim nastawieniem, równie bolesnym spojlerem jest fakt, że fabuła dodatku będzie rozgrywała się w księstwie Toussaint i będą tam błędni rycerze, czy księżna Anna.
W jaki sposób została dodana, czy też przywrócona do historii jakaś postać, fabularnie ma niewielkie znaczenie, a przynajmniej na chwile obecną mamy takie wyobrażenie, a wszytko inne zostaje wciąż w sferze domysłów.

Swoją drogą poważnie; jeśli ktoś chce zagrać w dodatek na ślepo i być absolutnie wszystkim zaskoczony, powinien omijać szerokim łukiem tematy związane z tym dodatkiem. Chyba nie wierzycie, że dyskusja tu będzie się toczyła przez najbliższe 3 tygodnie tylko o tym który kolor dominuje na ekranie monitora, a który powinien.

Jak na tutejsze standardy, to jest GIGANTYCZNY SPOILER i Waść to sobie dobrze zakarbuj. Tu, za takie info podane bez ostrzeżenia zostaniesz zamordowany i to ze szczególnym okrucieństwem ;)

To o czym Wy tu chcecie dyskutować? Zwłaszcza, że sam wątek ma w przypisie - spekulacje i domysły.
Domysły na podstawie koloru trawy, czy panującej w Touissant pogody? Nie bardzo sobie wyobrażam taką dyskusję i w ogóle jej zasadność. ::)

Tym nie mniej dostosuje się jeśli tylko ktoś wytłumaczy czym tu dokładnie jest zdradzanie treści dodatku. Bo to każdy interpretuje po swojemu.
Równie dobrze za spojler może robić
np. nowe namaszczenie konia Geralta, czy jakieś nowe fryzury
Dla mnie spojlerowanie, to dogłębne zdradzanie przebiegu głównej fabuły, wskazanie głównego antagonisty, jeśli to nie jest powiedziane od początku, jak np. w Dzikim Gonie, czy o zgrozo zakończeń (nie mylić proszę z przypuszczeniami, czy luźnymi własnymi interpretacjami).
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom