Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Nowe menu jest bardzo dobre, ale jest kilka problemów...

- podobnie jak chyba większość osób uważam, że opisy przedmiotów są teraz za duże
- poruszanie się między zakładkami laguje
- w zakładce zadania i książki brakuje filtra "segreguj alfabetycznie"
 
W Empiku sprzedają - już za dnia się przygotowywali:

 
Włączyłem sobie to skalowanie, poszedłem na Endriagi, które normalnie miały jakiś 11 poziom i wskoczyły na 42. Pobiegałem sobie dalej w poszukiwaniu przeciwników i znalazłem Pieseły na 1 poziomie
Miałem dokładnie to samo chciałem przetestować to pobiegałem po Velen i włączałem i wyłączałem żeby zobaczyć różnice. Normalnie np baba cmentarna miała 20 lvl po włączeniu dostała 40 w Velen z tego, co krótko testowałem działało to dobrze, ale np chciałem zobaczyć do Białego sadu. I znalazłem utopce gdzie normalny ich lvl był 4 jak włączyłem skalowanie to przeskalowało je na 1 WTF chciałem używać tego skalowania na NG+ jak już przejdę krew i wino, bo te skalowanie podnosi całkiem sporo poziom trudności, ale z tego, co widzę to działa wybiórczo.
 
Miałem dokładnie to samo chciałem przetestować to pobiegałem po Velen i włączałem i wyłączałem żeby zobaczyć różnice. Normalnie np baba cmentarna miała 20 lvl po włączeniu dostała 40 w Velen z tego, co krótko testowałem działało to dobrze, ale np chciałem zobaczyć do Białego sadu. I znalazłem utopce gdzie normalny ich lvl był 4 jak włączyłem skalowanie to przeskalowało je na 1 WTF chciałem używać tego skalowania na NG+ jak już przejdę krew i wino, bo te skalowanie podnosi całkiem sporo poziom trudności, ale z tego, co widzę to działa wybiórczo.

Po ponownym uruchomieniu gry z tą opcją też przeciwnicy mieli za mały poziom? Wydaje mi się, że u mnie jest OK. Gram na NG+.
 
Po ponownym uruchomieniu gry z tą opcją też przeciwnicy mieli za mały poziom? Wydaje mi się, że u mnie jest OK. Gram na NG+.
Ja grałem na normalnym trybie nie wiem jak to w NG+. A tam skalowania najbardziej chce używać, co do uruchomienia i restartu to nie sprawdzałem.
 
To ja wiem, że trzeba wszystkie zdobyć, ale jak widać wszystkie karty zdobyłem.
i a propos tego, co napisał @genNighty
Polecam pisać do supportu GOG-a. Tylko oni mogą pomóc. Ja osiągnięcie za gwinta złapałam przy drugim podejściu. Za to za Skjalla nie mam, chociaż grę przechodzę czwarty raz. (I support odpisał, że z moich logów nie wynika żadna odpowiedź na pytanie, dlaczego tak się stało.)
Trzeba zatem: napisać do supportu i/lub próbować przejść grę jeszcze raz.
Jeśli masz save zrobiony w odpowiednim momencie (tuż przed przejściem gry, po której zdobywasz ostatnią, brakującą kartę), to spróbuj w jakimś magicznym programie wyłączyć WSZYSTKO, co może mieć wpływ na Twoje połączenie, upewnij się, że GOG jest wyjątkiem dla Twojego antywirusa, firewalla, WSZYSTKIEGO. I próbuj. (Ja podobną radę uzyskałam od supportu właśnie.)
 
Last edited:
To jest dramat i tyle nie potrafią raz a porządnie załatać tej gry i tak chcą zakończyć wiedźmina śmiechu warte po prostu. Tak samo npc codziennie stoją w miejscu zamiast pójść sobie na obiad itd. W skyrimie wszystko wygląda realistyczniej i lepiej, a tutaj szkoda strzępić języka naprawdę.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom