Wiedźmin 3 na PC osiągnięcia

+
Kod do GOG'a nie jest równoznaczny z tym, że gra na ten moment jest kompatybilna z Galaxy.
Po prostu jest to kod, który dodaje grę do naszego konta.

W mojej gogowej bibliotece mam obecnie 64 gry, z czego chyba tylko 4 są w pełni kompatybilne z klientem i mają multiplayer.

Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że W3 będzie dodany do Galaxy . Po prostu mam nadzieję, że mimo tego, że jest do dopiero Alpha, to W3 będzie od razu po premierze w pełni kompatybilny z klientem gog.
 
Last edited:
WTF? Pokazuje, mi że ten topic ma 7 stron, ale do ostatniej przejść nie mogę i wraca mnie na stronę 6. Co to za troll? :D
 
Pewnie znowu niebiescy grzebali w Matriksie.
 
Tak szczerze - podniecają was osiągnięcia?

Bo ja uważam je za zbędny dodatek, a już na pewno te które są "za nic".
Gdyby chociaż zdobycie ich wymagało od gracza czegoś więcej zwykłej gry i ukończenia poszczególnych poziomów.
 
Osiągnięcia na pewno będą w wersji steamowej więc taką też i kupiłem, osiągnięcia z W2 pod steam był bardzo dobrze określone.
 
Tak były fajne i dość szybko wpadały aczkolwiek niektóre wymagały trochę wysiłku ale to tylko plus ;) Mam jeszcze takie pytanie odnośnie premiery, @Marcin Momot orientujesz się może czy na steamie będzie można pobierać grę zaraz po północy?
 
ok mozliwe ze sie pomylilem z tym cet.. bo cet zrozumialem jako czas londyński
CET jest używany w zimie. W sumie nie wiem w jakim kontekście padły tamte słowa, w każdym razie w artykułach piszą, że W3 rusza o 1:00.
 
@Rustine Wiem, ktoś sie właśnie pytał o pre-load i od kiedy bedzie można grać bo mu na PSN pokazywało od 18 i sie dziwił skoro premiera jest 19. Ja poprosyu pomylilem oznaczenie czasu londyńskiego ze strefa nasza środkowo europejska (+1 godzina wzglendem czasu londyńskiego)
 
Dobra dzięki o to mi chodziło, czyli trzeba będzie odpalić PC o 1 w nocy i może do rana się pobierze :p
 
Jeszcze nigdy nie było tak aby preloadu przy głośnej premierze nie było wcześniej, stawiam że preload na steam będzie z min. 1 dzień wcześniej, a grać będzie można od razu po północy chyba, że będzie premiera jedna dla całego świata (godzina)
 
Top Bottom