Wiedźmin 3: postacie

+
No, w końcu udało mi się dopchać.
Odnosnie nowego Trailera (moim zdaniem cudo) tak nam zaspojlowali, które postacie ujrzymy, że nie trzeba się wyjątkowo zastanawiać. Jednakże mojej uwadze nie uszedł czwarty wiedźmin (prócz Geralta), ktory pojawia sie z cala reszta. Przypomina trochę Letha ale równie dobrze może to byc Berengar lub Coen w retrospekcji.
Poza tym zdziwiło mnie trochę, ze skoro pokazali Jaskra (tak myslę, ale przez wąsa nie jestem pewien) i kilka innych nam znanych postaci, to nie pokazali tam Zoltana czy Yarpena ale to raczej szczegół. :)
 
@Bloede_Bleidd też się zastanawiałem czy ten ekstrawagancko ubrany gość to Jaskier, coś tam było mówione że Jaskra i Triss zrobili od nowa, po Triss tego w sumie nie widać, a ten gość z ubioru pasuje do Jaskra.
 
Hmm a jak wam się podoba Yen (zakładając że to ona stoi koło Geralta i Triss)? Według mnie całkiem ładnie wyszła ;)
 



 
Fiołkowe oczy, loki i jest ubrana na biało czarno - duża szansa że to ona, ale jak Wam się podoba? Bo jak dla mnie to mrrrr :)
 
Jest absolutnie przepiękna, już przytłumiła i zatarła wyobrażenie Yen z książek. Teraz podczas czytania nie będę widział nikogo innego.
Za to Emhyr wygląda absolutnie inaczej niż sobie wyobrażałem, ale nie znaczy, że źle.
Jestem bardzo zadowolony, zamówiłem kolekcjonerkę, nie mam obiekcji, dziękuję.
 
Emyr wypadł najlepiej. Triss podoba mi sie bardziej i to o wiele niz Yen. Szkoda tylko że nie ma rozpuszczonych wlosów.
 
Yennefer...Nie do końca tak sobie ją wyobrażałam, ale podoba mi się. O Triss tego z czystym sumieniem powiedzieć nie mogę...
Jaskra (ten wąsik coś nie bardzo) i Ciri trudno ocenić jak na razie. Emhyr pierwsza klasa.
 
Tak też zauważyłem że dosyć staro Ciri wygląda (oczywiście zakładając że to ona). A Yen jakoś tak od razu mi przypadła do gustu. Może przez to że w książce bardzo ją lubiłem.
 
To na pewno Ciri. Emhyr mówi: Ona wróciła Geralt! No i Emhyr zdradza główny wątek gry. Drugi raz pojawia się na końcu filmu gdy goni ją Nilfgardczyk. Co do Yenefer, wydaje się tak "pusta". U Triss widać emocje. No ale nie widać pomarańczek. ;D
 
Last edited:
Top Bottom