Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

+
Na dodatek jest to środek tygodnia, nie ma nic gorszego od premiery w środku tygodnia.
Swoją drogą, orientuje się ktoś może dlaczego premiera jest właśnie we wtorek a nie w piątek jak w przypadku filmów? Wiem, że premiery gier w USA odbywają się we wtorki, ale skąd się to wzięło?
Ja to w ogóle należę do mniejszości, bo kolekcjonerka przyjdzie mi do kiosku Ruchu :p mam nadzieję, że nie będzie żadnego opóźnienia... Mieszkam w małym mieście na Dolnym Śląsku, nie ma tu paczkomatów a miałbym problem z odebraniem od kuriera bo pracę mam, hmm... dosyć patrolową :)
 
Czytałem dzisiaj regulamin w Inpoście dotyczący wiedzmina(pracuje tam) , dla tych którzy zamowili przez paczkomat mam złą nowinke. Mogą sie nie wyrobić mimo zapewnień że o 24 paczka będzie w paczkomacie.... w sobote jest kompletacja zamowień później w pon od 23 do 1 w nocy kurierzy mają czas aby rozwieść paczki w 1 turze, jednak jak im się nie uda w paczkomacie nie będzie miejsca albo inny dziwny przypadek a pewno takie bedą 2 tura zacznie się dopiero o 6 rano. Nawet jako pracownik nie mogę odebrać paczki 18 bo jest wszystko podpisane z cdp ,że mają być doręczone do paczkomatu i ch*j. Troszkę sie zirytowałem bo ma być 16 palet wiedzmina które idą na same paczkomaty a kurierzy będą mieli 3 godziny aby to rozwieść...

No to chyba po raz pierwszy się cieszę, że mieszkam na zadupiu (na szczęście z paczkomatem :p). Marginalnie może prócz mnie góra 3 osoby EK zamówiły, a ogólnie to rzadko kto tutaj z paczkomatu korzysta, więc miejsca dość :D

Możesz też "zmotywować" kurierów wmawiając im, że "I tak nie dacie rady.". Mentalność polaków jest taka, że jak ktoś nam spróbuje wmówić, że nie damy rady to staniemy na głowach by udowodnić, że jest inaczej =)
Gwarancja 300% wydajności ;)
 
Last edited:
Ja bym nie chciał premiery w piątek, gdyby kurier się nie wyrobił to grę dostałbym dopiero w poniedziałek.
 
Czytałem dzisiaj regulamin w Inpoście dotyczący wiedzmina(pracuje tam) , dla tych którzy zamowili przez paczkomat mam złą nowinke. Mogą sie nie wyrobić mimo zapewnień że o 24 paczka będzie w paczkomacie.... w sobote jest kompletacja zamowień później w pon od 23 do 1 w nocy kurierzy mają czas aby rozwieść paczki w 1 turze, jednak jak im się nie uda w paczkomacie nie będzie miejsca albo inny dziwny przypadek a pewno takie bedą 2 tura zacznie się dopiero o 6 rano. Nawet jako pracownik nie mogę odebrać paczki 18 bo jest wszystko podpisane z cdp ,że mają być doręczone do paczkomatu i ch*j. Troszkę sie zirytowałem bo ma być 16 palet wiedzmina które idą na same paczkomaty a kurierzy będą mieli 3 godziny aby to rozwieść...

No i mam pietra...no mam nadzieje, że do mojego paczkomatu paczka dotrze na czas i do rana nie będę musiał czekać..
 
Czytałem dzisiaj regulamin w Inpoście dotyczący wiedzmina(pracuje tam) , dla tych którzy zamowili przez paczkomat mam złą nowinke. Mogą sie nie wyrobić mimo zapewnień że o 24 paczka będzie w paczkomacie.... w sobote jest kompletacja zamowień później w pon od 23 do 1 w nocy kurierzy mają czas aby rozwieść paczki w 1 turze, jednak jak im się nie uda w paczkomacie nie będzie miejsca albo inny dziwny przypadek a pewno takie bedą 2 tura zacznie się dopiero o 6 rano. Nawet jako pracownik nie mogę odebrać paczki 18 bo jest wszystko podpisane z cdp ,że mają być doręczone do paczkomatu i ch*j. Troszkę sie zirytowałem bo ma być 16 palet wiedzmina które idą na same paczkomaty a kurierzy będą mieli 3 godziny aby to rozwieść...

Czyli 6 rano 19 maja tak? Z pewnością bym nie omieszkał długiej dyskusji z cdp.pl ale tragedii by nie było..


Ps. Taka paleta to ile sztuk i na jaki teren te 16 palet?
 
Last edited:
Nie wiem, czy widzieliście tą adnotację, ale wstawiam:

Aby zagwarantować sobie dostawę w dniu premiery gry (19.05.2015), musisz złożyć i opłacić zamówienie do 14.05.2015 do godziny 17:00.

Paczkomaty InPost - odbiór po północy 19.05.2015 możliwy tylko dla zamówień opłaconych do 11.05.2015 do godz. 20:00 włącznie.
Zamówienia opłacone od 12.05.2015 do 14.05.2015 do godz. 17:00 zostaną dostarczone do paczkomatów w późniejszych godzinach w dniu 19.05.2015.


Dlatego też myślę, że powinniśmy być spokojni. Znaczy - ci, którzy zamówili przed czwartkowym wieczorem :)
 
Last edited:
Szybkie pytanko, sklep cdp.pl.
Jeżeli dostałem maila że zamówienie poszło do kompletacji w magazynie, to wg regulaminu nie mogę już go anulować? Czy w takim razie jak nie przyjmę przesyłki to zwrócą mi kwotę, którą wcześniej zapłaciłem?
 
Szybkie pytanko, sklep cdp.pl.
Jeżeli dostałem maila że zamówienie poszło do kompletacji w magazynie, to wg regulaminu nie mogę już go anulować? Czy w takim razie jak nie przyjmę przesyłki to zwrócą mi kwotę, którą wcześniej zapłaciłem?

Raczej nie ale najszybciej odpowiedź poznasz kontaktując się z pomocą cdp.pl - jak nie chcesz gry to po co ją zamawiałeś?
 
Grę zamówiłem i opłaciłem drugiego maja, to później wyszły na wierzch nieprzyjemne fakty związane z wersją na PS4.
No nic, w takim razie lepiej będzie do nich napisać, dzięki.
 
Zamówienie z cpd.pl w realizacji od ~13 maja. Po cichu myślałem, że status zostanie zmieniony przed weekendem. Konkluduję z tego tyle, że paczka przyjdzie 19-tego a nie 18tego, jak się spodziewałem (mieszkam ~5 km od siedziby CDPR; chociaż zakładam, że magazym jest w ogóle w innym miejscu). Szkoda, chciałem się załapać na lunch hype :yes:
 
Z regulaminu sklepu:
6.6. W odniesieniu do Preorderów CDP.PL przyznaje Użytkownikom dodatkowe prawo do odstąpienia od umowy (anulowania Preorderu) przed udostępnieniem Treści Cyfrowych bez Nośnika lub przed nadaniem do Użytkownika wiadomości o wysłaniu Produktów z magazynu Sklepu ( patrz art. 14.3 i 14.4 Regulaminu).
Jak masz nadal "w realizacji" to możesz anulować, jak już "wysłane" to już chyba tego nie cofniesz. Możesz ewentualnie odesłać po odbiorze bez podania przyczyny przez 14 dni (gra musi być w nienaruszonym stanie).
 
Grę zamówiłem i opłaciłem drugiego maja, to później wyszły na wierzch nieprzyjemne fakty związane z wersją na PS4.
No nic, w takim razie lepiej będzie do nich napisać, dzięki.

Zawsze możesz skorzystać z 14 dniowego prawa zwrotu bez podawania przyczyny i odesłać nieotwieraną grę.
 
@xard86 @Sybelle_ Tak zamówienie jest wciąż w realizacji, ah no i źle zinterpretowałem ten podpunkt regulaminu, wysłanie z magazynu zmieniłem na wysłane do magazynu. No nic, spróbuje się do nich dodzwonić albo zrobię tak jak piszecie, odeśle paczkę. Dzięki ;]
 
Ja opłaciłem kolekcjonerkę na CDP.pl, dostałem potwierdzenie, ale niepokoi mnie status zamówienia "Wstrzymany". Do pomocy pisałem 2 razy, ale nie dostałem odpowiedzi ._.
 
Ja opłaciłem kolekcjonerkę na CDP.pl, dostałem potwierdzenie, ale niepokoi mnie status zamówienia "Wstrzymany". Do pomocy pisałem 2 razy, ale nie dostałem odpowiedzi ._.

Zdaje się, że kolejny mail "nadpisuje" poprzedni - zgłoszenie to samo więc to był Twój błąd. :p
 
Czyli 6 rano 19 maja tak? Z pewnością bym nie omieszkał długiej dyskusji z cdp.pl ale tragedii by nie było..


Ps. Taka paleta to ile sztuk i na jaki teren te 16 palet?

Wiem , że jutro przyjeżdza na wrocław na sam wrocław coś koło 600-700 paczek samego wiedźmina. Nie ma mnie jutro więc nie wiem jak to będzie wyglądać ale w innych inpostach pewnie też jutro jest wiedźmin ale to już na inne miasta w moim idzie tylko z wrocławia sie okazało. Jest z góry nakaz że paczki bedą rozsyłąne dopiero po 23 i nie mogą być rozesłane wcześniej.
 
Wiem , że jutro przyjeżdza na wrocław na sam wrocław coś koło 600-700 paczek samego wiedźmina. Nie ma mnie jutro więc nie wiem jak to będzie wyglądać ale w innych inpostach pewnie też jutro jest wiedźmin ale to już na inne miasta w moim idzie tylko z wrocławia sie okazało. Jest z góry nakaz że paczki bedą rozsyłąne dopiero po 23 i nie mogą być rozesłane wcześniej.

A jest jakaś opcja dla Kowalskiego sprawdzić kiedy dostawa EK do jego miasta przyjedzie?
 
Top Bottom