Wieści z Forum - Wielkanoc

+
undomiel9 said:
Tylko, że nie wiem, kto jest Kteth, ani chybi jakiś faraon :D


:D

Wallace, wyślij mi swój adres na PW, dostaniesz jakiś wypisany długopis z wytartym logo TW ;)
 
undomiel9 said:
Czy on zawsze musi wszędzie wygrywać?
To niesprawiedliwe :D

Ja bardzo przepraszam, naprawdę chciałem być wierny tradycji i nigdy niczego nie wygrać. Już idę sobie do kącika :p
 
chcecie powiedizeć ze ten burdel 1 kwietnia siany był legalnie przez moderatorium w ramach 'dobrej zabawy' ?

pomnę na wasze poczucie humoru jak następnym razem mnie zbanujecie.
nisko kochani, nisko latacie, jeszcze nieco niżej ktoś o mnie skrzydłem zahaczy.
 
No to brawo dla Łolesa :p Dzięki Tobie cała sprawa stała się jasna i klarowna :p


Zdziwiło mnie jednak, że to Vatt tak bardzo podkochiwał sie w Letho... ;)
 
Osobiście serdecznie znielubiłam Ciotkę Paszczaka (a nigdy nie była sympatyczną postacią) i powiem jedno - trollowanie męczy, nie wiem, jak można to robić dobrowolnie...;P
 
@zi3lona
A więc to co robiliście wcześniej, NIE było dobrowolne, tylko zostałaś do tego bestialsko zmuszona, go ktoś "z góry" Ci kazał. Dobrze rozumiem? :D
 
Nie, mówię tylko, że dziwię się osobom, które zachowują się tak w sieci na co dzień. To strasznie męczy ;D
 
Nie wiem, więc się nie wypowiem :p Nie miałem jeszcze okazji trollować (w przeciwieństwie do Was, więc uwierzę wam na słowo :p)
 
Top Bottom