Omówienie aktualizacji 8.12.2017

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Omówienie aktualizacji 8.12.2017



Już w ten piątek, 8 grudnia o 21:00, zapraszamy Was na kolejny krótki stream z Pawłem Burzą i Michałem „Luigim” Dobrowolskim. Chłopaki pokażą 20 nowych kart, które pojawią się w GWINCIE w tym miesiącu!Oglądajcie na naszym Twitchu!
 
Last edited:
jest pavko...może fajnie by było zrobić jakąś ankietę wśród społeczności na podpis tej karty?
 
2jacks;n9952871 said:
jest pavko...może fajnie by było zrobić jakąś ankietę wśród społeczności na podpis tej karty?

Podpis w wersji angielskiej można było zobaczyć na streamie.
 
Nowa Cirka obstawiam, że będzie spawnować 3 special goldy do wyboru. Pewnie też w tym patchu pojawi się karta odpowiednik Fandrala z HS, czyli jeżeli karta jest na stole to Choose One efekty są połączone.
 
a ile z tych dotychczasowych 40 jest bezużytecznych? Mi się wydaje że nie wiećej niż 10%
 
Pijacka gra forum, kolejka za każdym razem jak pada "rng" i "bezużyteczne". A tak na serio, jak już gdzieś mówiłem, nie wszystkie karty muszą być dostosowane pod laddera. Wiemy, że nadchodzi nowy tryb gry i to tam karty z obecnym czynnikiem losowym znajdą swoje zastosowanie. Wiemy, że oprócz takich kart w aktualizacji pojawią się również karty stworzone pod normalną rozgrywkę. Wydaje mi się, że wygłaszanie takich lekko ekstremalnych osądów jest póki co nie na miejscu, trzeba najpierw poczekać aż karty zostaną ujawnione, dopiero potem je oceniać.
 
Głos rozsądku! Przestańcie płakać bo robicie przedszkole z forum. Nic nie wiecie, ale do oceniania pierwsi....
 
Akuumo;n9955451 said:
Pijacka gra forum, kolejka za każdym razem jak pada "rng" i "bezużyteczne". A tak na serio, jak już gdzieś mówiłem, nie wszystkie karty muszą być dostosowane pod laddera. Wiemy, że nadchodzi nowy tryb gry i to tam karty z obecnym czynnikiem losowym znajdą swoje zastosowanie. Wiemy, że oprócz takich kart w aktualizacji pojawią się również karty stworzone pod normalną rozgrywkę. Wydaje mi się, że wygłaszanie takich lekko ekstremalnych osądów jest póki co nie na miejscu, trzeba najpierw poczekać aż karty zostaną ujawnione, dopiero potem je oceniać.

Nie wiem jak jest w HS ale jeśli te karty są robione głównie pod Draft to moim zdaniem powinny być dostępne tylko w tym trybie (tak jak jest w tych okazyjnych wyzwaniach), żeby uciąć wszelkie spekulacje czy brak balansu. Osobiście nie mam wrażenia, że to nie są karty pod "normalną" rozgrywkę. Natomiast zgadzam się, że trzeba poczekać na wszystkie karty i dopiero wtedy robić jakieś podsumowania itp. teraz to nie ma sensu.
 
luk757;n9956091 said:
Nie wiem jak jest w HS ale jeśli te karty są robione głównie pod Draft to moim zdaniem powinny być dostępne tylko w tym trybie (tak jak jest w tych okazyjnych wyzwaniach), żeby uciąć wszelkie spekulacje czy brak balansu. Osobiście nie mam wrażenia, że to nie są karty pod "normalną" rozgrywkę. Natomiast zgadzam się, że trzeba poczekać na wszystkie karty i dopiero wtedy robić jakieś podsumowania itp. teraz to nie ma sensu.

Dlaczego tylko w tym trybie? Jeżeli będą mało użyteczne, bądź zbyt losowe, nie będą często grane, proste. Nie wiem skąd to marudzenie. Jak do tej pory najbardziej losową kartę - Gauntera, spotkałem może ze 3 razy. I za każdym razem pomagał mi, nie osobie go rzucającej, więc nie widzę w tym nic złego. Nie jest używany, przez większość graczy, bo jest zbyt niepewny. Jak inne karty będą zbyt losowe, też nie będą grane. Więc nic to w rozgrywce nie zmieni, a w jakimś drafcie się pewnie przyda.

Bardziej mnie boli, że brakuje tylu kart postaci tak z książek (Istredd, Bobołak, gdzie jesteście?), jak i z gier (Królowa Kikimor, stado wampirów, Zygfryd czy Jakub), a postacie bardzo drugoplanowe, jak Isengrim czy Avallach mają już po 2 wersje, nie licząc takiej Ciri czy Yennefer, których jest już po 4. (Geralta nie liczę, bo to bardziej o znaki się tam rozchodzi, nie o samą postać). Gdzie tu sens? Gdzie tu logika?
 
Wiecej RNG szybciej gra upadnie nawet już liderzy są martwi bo są do draft moda czyli tak jakby nie było nowych liderów i wciąż aktualne hasło Redów ignore Wild Hunt!
Oby zmiany w istniejących karta uratowały ten bajzel który nam pokazują, najlepsza karta jaka pokazali to ofc piorun przynajmniej wiemy ze działa jak trzeba i jest użyteczny.
 
Olaf 20siły... no to Włócznia będzie grana w Skellige tym bardziej, że Obrońca Freyji również doszedł.
 
Ramalian;n9957301 said:
Olaf 20siły... no to Włócznia będzie grana w Skellige tym bardziej, że Obrońca Freyji również doszedł.

Ograniczą włócznie do brązów i silverów, tym bardziej, że SK ma tutora do wyciągania itemów. Dobra mniejsza przeczytałem opis po polsku, niech ogarną te opisy.
 
Top Bottom