Rozpoczynamy Pojedynek Niedocenianych Dowódców!

+
Bonus XP nie działa wstecz, będzie obowiązywał po zakończeniu Pojedynku, tak jak zawsze.

@BoYoDes The bonus XP is not retroactive, it will start after the Challenge is finished.
 
Rozumiem rozumiem,
Bonus XP nie działa wstecz, będzie obowiązywał po zakończeniu Pojedynku, tak jak zawsze.

@BoYoDes The bonus XP is not retroactive, it will start after the Challenge is finished.

A co jeśli chodzi o kwestię kontraktu? Będzie naliczana? Do tej pory tak nie jest, ale nie mam pewności czy to bug czy zamierzone działanie. Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam.
 
A co jeśli chodzi o kwestię kontraktu? Będzie naliczana? Do tej pory tak nie jest, ale nie mam pewności czy to bug czy zamierzone działanie. Będę wdzięczny za odpowiedź, pozdrawiam.

Tak, kontrakty powinny się naliczać. Pracujemy nad naprawą, zaległe postępy zostaną zaliczone :)
 
@Alicja. Czy można by było pokazywać w grze (sprawdzając pozycje dowódców) konkretną aktualną ilość punktów jaką zebrał każdy z dowódców do tej pory? Ewentualnie czy mozna by było przynajmniej podać do publicznej wiadomosci ostateczną ilość zebranych punktów przez poszczególnych dowódców po zakończeniu pojedynku?
 
kolejna patologia gram calveitem a 99% przeciwników na których trafiam to też calveit
po prostu rzygać się chce
 
Zapewne takie samo jak zawsze czyli 4. Wygraj 5 partii danym dowódcą. Ja mam pytanie tylko jaka jest za to 6 zadanie nagroda, bo jeśli 1 pkt to gram tylko 5 zadań ;) jeśli 5 pkt to się opłaca grać.

Kontrakty = Więcej punktów nagró
 
Demawandem na 1dynce 9 pojedynkow i 1 remis wytargalem, straszny shi.. ten lider, chcialem eksperymentow to mam :p
 
Demawandem na 1dynce 9 pojedynkow i 1 remis wytargalem, straszny shi.. ten lider, chcialem eksperymentow to mam :p
Jakoś nie przepadam za Królestwami Północy, nie podchodził mi ten pasjans nigdy, ale ogarnąłem deczek którym całkiem przyjemnie się gra w tym Pojedynku, do zmiany na pewno chociażby Nenneke na Priscille ale nawet nie mam jej odblokowanej :D szkoda mi było skrawków, być może jeszcze coś sobie pozmieniasz. Też eksperymentowałem z Demawendem bo wcześniej nie rozegrałem nim ani jednej gry ale postanowiłem co pojedynek wspierać dla urozmaicenia inną frakcję no i tak wyszło ;)

https://www.playgwent.com/pl/decks/guides/15160
 
Demawandem na 1dynce 9 pojedynkow i 1 remis wytargalem, straszny shi.. ten lider, chcialem eksperymentow to mam :p

Graj na sezonowym trybie. Tam Demawend potrafi nieźle namieszać bo ładuje sporo krwawień jeśli się nie utłucze, zablokuje lub przesunie Trebuszu.
 
Spoko poprzerabiałem talię opierając ją na 2ch Roche, Kiyanie i Dumie Foltesta, resztę po swojemu i gra się o niebo lepiej. Brakuje mi co prawda z 2ch trzech kart co bym je wcisnął chętnie, ale braki są kadrowe, nie ma co co się lubi, lubi co się ma :)

Szczególnie Duma Foltesta w koncowce potrafi zrobić różnicę.
 
Trzeba jednak troche wspolczoc zatwardzialym graczom KP. W obecnym pojedynku dowodcow jak z rekawa leca klodki, serrity, egany, letho, sweersy, kagance i Bog wie co jeszce :giveup:

No i ten Calveit, Haralda n apotyczkach spotkalem wczoraj raz. Reszta to Calveit :cool: Pojedynki Calveit vs Calveit welcome to :oops:
 
noo.. dlatego do tej potyczki nie wybrałem Nilfgardu. Pogram sobie z 50% doświadczeniem po evencie ;) i pewnie większość co przegra też tak zrobi, więc rak Calvaita na kolejny tydzień gwarantowany. Ostatnie 7 potyczek z czego ostatni mecz na sezonówce to się jakoś trafiła Meve.. Reszta Nilfgardu to rzecz jasna blondyn. Szkoda, że mimo wszystko nie zostali dodani przywódcy również z potworów bo dawno nie widziałem ukrytego czy detlaffa oraz ze Scoia'tael bo dawno nie widziałem... no dobra ze scoi'a niekoniecznie :D
calveit.jpg
 
oraz ze Scoia'tael bo dawno nie widziałem... no dobra ze scoi'a niekoniecznie :D

Akurat Eldaina to bym chętnie uświadczył :)
Post automatically merged:

Tak, kontrakty powinny się naliczać. Pracujemy nad naprawą, zaległe postępy zostaną zaliczone :)

@Alicja. dziś mi się naliczyło czwarte zadanie w kontrakcie. Straciłem zatem trzy :/ Mam to zgłaszać do waszego wsparcia czy problem dotyczy wszystkich graczy i globalnie zostanie naprawiony?
 
Last edited:
noo.. dlatego do tej potyczki nie wybrałem Nilfgardu. Pogram sobie z 50% doświadczeniem po evencie ;)

Ja go nie wybrałem z innego powodu - kontrakt ze wspomaganiem NG już mam cały zrobiony więc dla odmiany gram SK. ;)
 
@Alicja. dziś mi się naliczyło czwarte zadanie w kontrakcie. Straciłem zatem trzy :/ Mam to zgłaszać do waszego wsparcia czy problem dotyczy wszystkich graczy i globalnie zostanie naprawiony?

Ja też mam zaliczone 4 zadania a w kontrakcie widnieje 1, czyli 3 w plecy. Ja na spokojnie robię screena po każdym wbitym zadaniu i czekam ze zgłoszeniem jeśli problem nie zostanie rozwiązany ;). Z poprzednim pojedynkiem też był problem pamiętam, jeszcze gorszy bo nie naliczały się wykładane jednostki prawidłowo do zaliczenia ostatniego lub przedostatniego zadania z pięciu ale wszystko zostało po jakimś czasie uporządkowane.
 
Macie jakiś pomysł na 5 zadanie Calveitem, mianowicie: "zagraj 30 złotych kart w dowolnym trybie"?

Ale to chyba nie trzeba zrobić w jednym meczu tylko w kilku. Biorąc pod uwagę, że rozgrywając cały mecz można spokojnie zagrać 8-10 złotych kart to w max 4 mecze powinieneś wbić to zadanie.
 
rzeba jednak troche wspolczoc zatwardzialym graczom KP. W obecnym pojedynku dowodcow jak z rekawa leca klodki, serrity, egany, letho, sweersy, kagance i Bog wie co jeszce :giveup:

No i ten Calveit, Haralda n apotyczkach spotkalem wczoraj raz. Reszta to Calveit :cool: Pojedynki Calveit vs Calveit welcome to
noo.. dlatego do tej potyczki nie wybrałem Nilfgardu. Pogram sobie z 50% doświadczeniem po evencie ;) i pewnie większość co przegra też tak zrobi, więc rak Calvaita na kolejny tydzień gwarantowany. Ostatnie 7 potyczek z czego ostatni mecz na sezonówce to się jakoś trafiła Meve.. Reszta Nilfgardu to rzecz jasna blondyn. Szkoda, że mimo wszystko nie zostali dodani przywódcy również z potworów bo dawno nie widziałem ukrytego czy detlaffa oraz ze Scoia'tael bo dawno nie widziałem... no dobra ze scoi'a niekoniecznie :D
Słowo daje jak jeszcze parę razy calveita zobaczę to stracę wiarę w graczy gwinta... Na potyczkach pełno tego, na rankingówkach to samo... żenua
 
Top Bottom