8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
Narsereg said:
Pije bimber bez zapity.

Widziałem tą sztukę w wykonaniu tylko jednej osoby... Pics or did not happen. (swoją droga - była to krucho wyglądająca kobietka, a łeb miała niczym krasnolud-alkoholik)
 
Firnomir said:
Widziałem tą sztukę w wykonaniu tylko jednej osoby... Pics or did not happen. (swoją droga - była to krucho wyglądająca kobietka, a łeb miała niczym krasnolud-alkoholik)
Ile mam wypić żebyć mi zaliczył achievement?
 
Firnomir said:
Widziałem tą sztukę w wykonaniu tylko jednej osoby... Pics or did not happen. (swoją droga - była to krucho wyglądająca kobietka, a łeb miała niczym krasnolud-alkoholik)

Obrazki w internecie niczego nie udowodnią. Jedyny sposób weryfikacji, to wspólne napicie się bimbru, więc jak bardzo Ci zależy zapraszam z flaszką do Opola. xP

Firnomir said:
ale liczy się tylko bez rzygania potem tak?

Oczywiśnie. Bądźmy poważni.
 
browar że obaj nie dacie rady.

żeby było jasne - chodzi o bimber - pędzoną siwuchę, nie szczyny ze sklepu.
szklanka, 250ml
bez skrzywienia, bez popicia w ciagu 5 minut
bez rzygania do końca imprezy

stawka: piwo VIP z biedronki. puszka dla każdego z waszej dwójki, kto zda, oraz honor, cześć i chwała.
 
Firnomir said:
Szklankę - bez skrzywienia, jak wodę.
Oczywiście, że bez rzygania.
 
Tak sobie czytam i nie wiem kiedy cały event dorobił się zasad, gremium sędziowskiego i głównej nagrody. A ponoć ludzie z forum się kiepsko organizują. xD
 
Wooczykij said:

Włooczykiju, ja nie sugerowałem, że bym podołał.

Wooczykij said:
Tak sobie czytam i nie wiem kiedy cały event dorobił się zasad, gremium sędziowskiego i głównej nagrody. A ponoć ludzie z forum się kiepsko organizują. xD

W imię słusznego celu wciąż potrafimy się zorganizować!
 
Zawsze wiedziałem, że najbardziej znani forumowicze to pijacka banda ;). Czymś zabłysnąć przecież trzeba, a wiadomo, w jaki sposób najlepiej można się "przysłużyć" komjunity :p.
 
Top Bottom