8 Lat Wiedźmińskiej Społeczności

+
mar-ion said:
Raczej spytam o formę,bo Koledzy wyżej szykują się do sportów ekstremalnych. :D
Wolę złoty środek, by pamiętać, co się działo minionej nocy. ;) Skłamałbym, gdybym powiedział, że zaliczam się do ligi docenta Furmana:

http://www.youtube.com/watch?v=N4zdeA4Zgu4
 
Wystarczy, że człowiek na weekend się odetnie od internetu i już omijają go takie ciekawe konwersacje :<

Nowym zaproszonym serdecznie gratuluję.

A Jimp mnie w plecaku do siedziby REDa przemyci, o!
 
mar-ion said:
Lepiej zapobiegać niż leczyć?
Coś w tym stylu. Zwłaszcza jeśli się jest gościem. Myślę, że niemal wszyscy gospodarze mają podobne poglądy względem np. zarzyganego dywanu. ;)


@ Yngh

Coś bardzo przewidywalna ta rzutka.
 
Vojtasass said:
Coś w tym stylu. Zwłaszcza jeśli się jest gościem. Myślę, że niemal wszyscy gospodarze mają podobne poglądy względem np. zarzyganego dywanu. ;)


@ Yngh

Coś bardzo przewidywalna ta rzutka.

My się chyba nie rozumiemy. Pić na umór na "oficjalnej" części spotkania, to zwykłe chamstwo. Co się tyczy afterparty, to już można pokombinować, a i tak nie chodzi żeby zalec, szczególnie jak do domu niemal 300 km w linii prostej. Nie ma co się spinać. ;]
 
Myślę sobie, że to były raczej dowcipaski średniej próby, niż czyjekolwiek deklaracje serio, to dajmy już pokój tematowi.
Na spotkaniu alkoholu raczej na pewno nie będzie :)
 
ser-ek said:
To mnie może ktoś w przenośnej lodówce weźmie?

Widzę, że mój podły żart o kanibalistycznym zapaszku był Ci bardzo w smak.

Uwierz, że nie chciałbyś wylądować u czcigodnych Redów w lodóweczce.
 
Galadh said:
Uwierz, że nie chciałbyś wylądować u czcigodnych Redów w lodóweczce.


"Redowa" lodówka jest opróżniania w każdy piątek - a to, co się dzieje z jej zawartością jest największą zagadką w firmie ;)
 
Keth, ujawniajcie pozostałą trójkę wybrańców, bo nie wiem do kogo wysłać skrytobójców :p

Walca chyba już dopadli. Ktoś chętny na jego miejsce na imprę?
 
ser-ek said:
Keth, ujawniajcie pozostałą trójkę wybrańców, bo nie wiem do kogo wysłać skrytobójców :p

Walca chyba już dopadli. Ktoś chętny na jego miejsce na imprę?


Masz swoich skrytobójców: :D

[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zs8QKXtCN9w#t=74s[/media]
 
Już jestem, nie bójcie się :D Faktycznie wcięło mnie na Targach w Krakowie :p Mam już swoje poradniki, w tym "Jak pędzić bimber z trocin" i "Kankan w kilcie, czyli skąd wieje wiatr" :p
 
Wybrane osoby przypominam o potwierdzaniu obecności, najpóźniej do czwartku (1.11.12r.) :)
 
mar-ion said:
A mnie skąd tam wziąłeś? :D Faktycznie Cię porąbało. :D

Niech Tatko nie robi scen i zachowuje się jak na Szkota w sile wieku ( ;) ) przystało .

Mar-ion to gość wręcz obowiązkowy tej imprezy .

P.S. Gratulacje dla Vojtasass. Naprawdę należało się chłopakowi .
 
Top Bottom