CD Projekt RED na tegorocznych targach Gamescom

+
Czyli to nie jest edytor map, tylko edytor questów? Znaczy się nie mogę na przykład przesadzić drzewa w lesie, albo dobudować domku na środku placu wisielców, ale mogę zaprojektować misję dla Geralta o dowolnym stopniu komplikacji?
 
greeks said:
Czyli to nie jest edytor map, tylko edytor questów? Znaczy się nie mogę na przykład przesadzić drzewa w lesie, albo dobudować domku na środku placu wisielców, ale mogę zaprojektować misję dla Geralta o dowolnym stopniu komplikacji?
Sądzę że jest to kompleksowy edytor gry. Wyraźnie powiedzieli, że dostaniemy dostęp do zasobów gry, czyli również drzew i domków. Ponadto nawet w pierwszym poście tematu stoi jak wół:
greeks said:
Podczas serii ekskluzywnych prezentacji odbywających się za zamkniętymi drzwiami będziemy demonstrować REDkit, długo oczekiwany zestaw narzędzi dla moderów do Wiedźmina 2 w wersji na komputery PC, umożliwiający tworzenie własnych, nieliniowych przygód, przepięknych lokacji oraz dużo, dużo więcej!
To, o co można się martwić to ponownie kwestia importowania własnych modeli do gry.

Na dalszą dyskusję zapraszam tutaj: http://pl.thewitcher...365#entry863365
 
Ze słów RED'ów wynika iż w cale taki ograniczony ten edytor nie jest. Zobaczymy na własnej skórze po premierze, która swoją drogą jest dość enigmatycznie zapowiedziana na następny rok. Co w praktyce równie dobrze może oznaczać styczeń/luty jak i listopad/grudzień 2013r. Daje to od 3 do 15 miesięcy na testy ;)...
 
Byłbym szczęśliwy do odwiedzenia Gamescom. Ale 600 Km są zbyt daleko.
Może następnym razem w Wiedźminie 3! :D
 
Kyle07 said:
Byłbym szczęśliwy do odwiedzenia Gamescom. Ale 600 Km są zbyt daleko.
Może następnym razem w Wiedźminie 3! :D

To Ty następny razem jechać odpowiednio wcześnie. Aby nie być zbyt późne.
I pamiętać zdać relacja.

Wiedźmin 3 będzie dobra gra!

Nasze community zaiste jest martwe :( ...

 
IwaN said:
To Ty następny razem jechać odpowiednio wcześnie. Aby nie być zbyt późne.
I pamiętać zdać relacja.

Wiedźmin 3 będzie dobra gra!

Nasze community zaiste jest martwe :( ...


Nie Wiem czemu nabijasz się z kolegi. Masz napisane skąd pochodzi. Pewnie nie zna polskiego ani angielskiego i korzystał z google tłumacza.

Edit:
@down
Trochę tolerancji. I więcej luzu
 
AndrewXRW said:
Nie Wiem czemu nabijasz się z kolegi. Masz napisane skąd pochodzi. Pewnie nie zna polskiego ani angielskiego i korzystał z google tłumacza.

Wybacz, ale w takim razie niech pisze na forum angielskim (albo niemieckim wątku tegoż) - translatory na język szekspirowski są lepsze. Po prostu razi mnie taki styl. Jeszcze gdy ktoś napisze "sorry, korzystam z translator" to nieco zmienia postać rzeczy. A tak? Co ja mam się domyślać (i po sygnaturkach patrzeć) czy to Polak na wyjeździe/uchodźstwie pisze czy może Niemiec używa translatora.
W podpisie "skąd" mogę sobie wpisać Mars. Uznasz mnie za Marsjanina?
 
Wywiad z REDami, tym razem z polygamii :)

http://www.youtube.com/watch?v=NwWGLG2WQTc&feature=player_embedded
 
Interesujący materiał.

Dowiadujemy się, że w cale taki prosty (i dający mało możliwości) ten edytor nie będzie. Jedyny zgrzyt jest taki, iż wymiana postaci będzie dość problematyczna (nie to, że niemożliwa). Po części rozumiem chęć RED'ów aby w modach skupiać się na Geralcie, ale fanie byłoby na przykład stworzyć mod z Ciri :).
 
Kilka fotek:

Schludne i czyste wejście do redańskiego siedliszcza, tuż obok budki Pro Sieben, którą to TV kiedyś oglądałem w młodości.



Trochę ciasnawo tam. I piwko w godzinach pracy? :p




Co Waszym zdaniem przedstawia ta statuetka?

 
Przynajmniej piwo polskie ;) ...

Czy zapytanie "co przedstawia statuetka" to jakiś test psychologiczny?
Bo jeśli tak to boję się odpowiadać ;).
 
Vojtasass said:
Nie, czysta ciekawość przeze mnie przemawia.

Postać jakieś pani, trzymającej ręce z tylu wzdłuż ciała i ubranej w szeroką u dołu suknię, patrzącej się w ku górze.

Czy tak oczywistej odpowiedzi oczekiwałeś?
 
Vojtasass said:
Oczekiwałem, że dodasz "ale mogłaby być ruda". :p

To już byłby test psychologiczny, bo innych kolorów rzeźby na statuetce, poza złotym, nie widzimy ;)...
 
nickstone said:
Gołą babę ;)

W takim razie nieco powyżej brzucha zaczyna się dziać z jej ciałem coś naprawdę niedobrego. Że o samym zakończeniu nóg już nie wspomnę ;)...

Jeśli miałbyś rację wyglądałoby coś na kształt poniższego.

 
Ona najprawdopodobniej tak właśnie wygląda. Po prostu redzi jeszcze nie zdążyli jej z tego złotka odpakować. ;)
 
Top Bottom