Wiosenna konferencja CD Projekt RED - podsumowanie

+
Co myślicie o serialu wiedźmin zrobionym na RED-Enginie,taka płatna gratka i zmaza hańby poprzednika w jednym...
 
Arius963 said:
Co myślicie o serialu wiedźmin zrobionym na RED-Enginie,taka płatna gratka i zmaza hańby poprzednika w jednym...

To dobry pomysł, ale lepszy byłby serial stworzony przez firmę Tomasza Bagińskiego, oni to dopiero się znają.
Poza tym serial Wiedźmin nie był aż taki zły.
 
kiczowaty był film, serial dawał radę choć wybitnym dziełem nie był :p

też jestem za mini serialem na Red Engine, chociaż wątpię by takie coś powstało, to jednak Redzi mogliby co jakiś czas publikować chociażby 10minutowe odcinki dodatkowych przygód Geralta, zawsze to dobra reklama :)
 
Mh,to był by wielce dobry pomysł...

Dajmy na to uzupełnienie zadania ,,Na kacu" z aktu pierwszego...
 
Odnośnie eliksiru, to było to smarowidło na miecz.

Dzięki za rozwianie obaw, słabo było widać ;) Choć tak po prawdzie, smarowanie mieczy też powinno być tylko przy medytacji bo patrząc na to pod kątem realizmu, jest to tak samo absurdalne jak picie mikstur w trakcie walki. Mikstury poprawili w dwójce, szkoda że z olejami nie zrobili tego samego :p
 
Eliksir wiedźmin zażywa przed walką, bo jest to (zgrubsza) środek chemiczny. Potrzeba czasu, żeby jego efekty rozeszły się po organiźmie. A miecz wystarczy zamoczyć w truciźnie i już.
 
weuesd said:
To dobry pomysł, ale lepszy byłby serial stworzony przez firmę Tomasza Bagińskiego, oni to dopiero się znają.
Serial stworzony przez Bagińskiego i resztę? Na premierę takiego czegoś musielibyśmy czekać chyba do 2080 roku (jak nie dłużej). Samo 4-minutowe intro do W2 było tworzone przez grubo ponad rok.
Natomiast serial zrobiony na REDengine to byłoby coś REDzi pewnie mają teraz pełno roboty z następnymi produkcjami (druga gra A tego roku, no i 2 wielkie tytuły AAA). Niemniej jednak więcej filmików wiedźmińskich? Jestem ZA!
 
Tak dobrze by się sprzedawał że można by z niego sfinansować produkcję Wiedźmina 3...
 
maciekw said:
http://www.gram.pl/sklep/pc/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-rozszerzona
Wiedźmin 2 ER na PC- 64.90 zł!

Już jest moje :).

I właśnie na taką informację czekałem! :) Cena zaprawdę uczciwa i każdy gracz chcący mieć kompletne wydanie ER (pudełkowego update'u na pewno nie będzie) lub nowy, który chce je dopiero zakupić może już to uczynić!
 
Jako posiadacz wersji PC bardzo chciałbym zdobyć poradnik do gry z ER. Wiadomo - nowe zadania itp. smaczki. Jednak w tej sytuacji kupno drugiego Wiedźmina byłoby lekkim szaleństwem, dlatego uważam, że mila niespodzianka okazałby się konkursy z tego typu nagrodami.
 
I jeszcze coś z innej beczki...

Wraz zapowiedzią W1 na Maca został rozbudowany dział na stronie poświęcony pierwszej odsłonie gry. To duży plus, jednak dział jest nadal ubogi. A przecież jest tyle wspaniałych materiałów z W1. Trochę wstyd, że fanowskie portale mają tak bogate archiwa, kiedy rodzima strona gry świeci pustkami.
 
@TomekVader
Niestety z tego co widziałem na obrazku prezentujący skład ER na PC nie znajdowała się tam płyta z Making-of.
 
I teraz mam dylemat czy kupić edycje rozszerzoną czy też standardową (premierową) i pobierać 10GB... Nie moge się zdecydować...
 
@TomekVader
Słuchaj nie chciałbym ci źle doradzić bo każda edycja ma plusy i minusy więc musisz zadać sobie pytanie co ci się bardziej przyda czy nowe wdanie rozszerzone ( dzięki któremu nie będziesz już musiał ściągać tego patch’a) czy wersja premierowa która zawiera te rożne materiały dodatkowe. Generalnie ja na twoim miejscu(ale to jest tylko moje zdanie) wybrał bym tą edycje rozszerzona ponieważ z tego co RED’zi mówili na wczorajszej konferencji każdy egzemplarz gry będzie można dodać do swojej biblioteki gier na serwisie gog.com a stamtąd z tego co teraz widzę można pobrać materiały dodatkowe w wersji elektronicznej. Mam nadzieje ze jakoś pomogłem z dokonanie wyboru ale pamiętaj generalnie to twoja decyzja która edycje wolisz.
 
a ja mam pytanie, czy na gog.com trzeba pobierać całą grę by mieć te dodatki, tzn artbook itd?
 
Top Bottom