Nowe screeny

+
Nowe screeny



W naszej galerii właśnie pojawiło się sześć nowych screenw z nadchodzącej Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. Jak widać, ukazują one nowe elementy gry takie jak wydłużone outro, dodatkowe postaci czy też wcześniej nie pokazywane lokacje. Miłego oglądania!
 
Marcin powiedz proszę jeśli możesz czy będą jakieś nowe zwierzęta jako tako w grze? Czy tylko zostaną dodane do filmików?
Chyba to możesz nam zdradzić:)
 
Michax said:
Marcin powiedz proszę jeśli możesz czy będą jakieś nowe zwierzęta jako tako w grze? Czy tylko zostaną dodane do filmików?
Chyba to możesz nam zdradzić:)

Mogę zdradzić, że już w tym tygodniu udostępnimy change log, więc wszystko będzie wiadomo:)
 
MM360 said:
Mogę zdradzić, że już w tym tygodniu udostępnimy change log, więc wszystko będzie wiadomo:)

Dobra pewnie to piątek :) Dzięki wielkie ja łaskawość:D YES YES YES w końcu!
 
Michax said:
Dobra pewnie to piątek :)

No tak, wszystkie najlepsze wiedźmińskie newsy ostatnio przychodzą do nas głównie w piątki
A co do screenów to fajne, zwłaszcza podoba mi się ten z Jaskrem i Ves :p
 
Pewnie było to poruszane gdzie indziej, ale jest ktoś w stanie powiedzieć mi co to za głowy wiozą Nilfgaardczccy jeźdźcy?
 
Asper said:
Pewnie było to poruszane gdzie indziej, ale jest ktoś w stanie powiedzieć mi co to za głowy wiozą Nilfgaardczccy jeźdźcy?
Może to być królów?
Przecież to nillfagrd kazał zabijać królów północy
ps. co to jest "change log" ?



Wstawiłem spoiler :) I proszę na przyszłość używać tej opcji, nie każdy musiał już ukończyć grę.

gbf


 
Na nowych screenach i w trailerze atak na zamek i odczynianie uroku jest w scenerii deszczowej. Ciekawe, czy podczas tych wydarzeń będzie teraz lało, czy też pogoda będzie losowana.
 
michalek12345 said:
Może to być królów?
Przecież to nillfagrd kazał zabijać królów północy
ps. co to jest "change log" ?

Lista zmian i poprawek w grze. Nie chcę nic mówić ale popraw z lekka ortografię:)
 
michalek12345 said:
Może to być królów?
Przecież to nillfagrd kazał zabijać królów północy
ps. co to jest "change log" ?

Michax już wyjaśnił/a, więc dopowiem tylko że lepiej byłoby, gdybyś nie spoilował, bo w sumie nie wszyscy użytkownicy mogą być zaznajomieni z fabułą W2...
 
michalek12345 said:
Może to być królów?

Żadna z nich nie przypomina królewskiej głowy, poza tym nie jest to wcale tak oczywiste od strony fabularnej.
Jeżeli to screen przedstawiający przeprawę wojsk Nilfgaardu przez Jarugę, to jest to cokolwiek dziwne że Cesarscy przybywają ze swojej ojczyzny obwieszeni truchłami...
 
hmm ciekawe kim bedzie nowa kobieca postac, widac ja tez na najnowszym filmiku, hehe moze maly romansik z Vernonem ;)
 
Marcin możesz dowiedzieć się czegoś a propos obiecanej niespodzianki do Wiedźmina 1? Już tak długo milczycie w tej sprawie , że powoli tracę na dzieję na to, iż kiedykolwiek się ona ukaże...
 
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/7-pytania-do-cd-projekt-red/page__view__findpost__p__780702
 
Michax said:
Dobra pewnie to piątek :) Dzięki wielkie ja łaskawość:D YES YES YES w końcu!

Bardziej sobota i niedziela:)

Poprawek jest dość sporo - myślę, że rozbijemy je na dwie części:)
 
Fajne screeny, jeśli tak gra wygląda na "Xklocku" to zacnie ...

P.S. Czy jest już (a może była, a ja nie zauważyłem) możliwa dywagacja na temat wagi "łatki" aktualizacyjnej do Edycji Rozszerzonej :confused: ... Mowa oczywiście o PC.
 
IwaN said:
Fajne screeny, jeśli tak gra wygląda na "Xklocku" to zacnie ...

P.S. Czy jest już (a może była, a ja nie zauważyłem) możliwa dywagacja na temat wagi "łatki" aktualizacyjnej do Edycji Rozszerzonej :confused: ... Mowa oczywiście o PC.

jeżeli łatka ma dodać kilka godzin więcej grania to pewnie ponad 1gb..i'think so!
 
Oglądam sobie te screeny i po głowie chodzą mi dwie myśli:

1. Czy wersja PC dostała zastrzyk optymalizacji przy okazji?
2. Ale będzie wojna, jak wszyscy zaczną porównywać screeny PC i x360...

Na niektórych screenach od razu rzuca się w oczy na ile kompromisów Redzi musieli się zdobyć, żeby giera działała na klocku. Za to na całej reszcie od razu rzuca się w oczy dbałość o to, żeby zamaskować nędzne możliwości konsoli (w porównaniu do obecnego poziomu pecetów).
 
Top Bottom