Wiedźmin 3: świat

+
Skoro nawiązała się dyskusja o fabule książek to może ktoś mi wytłumaczy pewną kwestię które mnie już od pewnego czasu nurtuje, ale nie było okazji nawinąć.

SPOJLERS !!

Skąd Geralt wiedział, że Emhyr to Duny ? Chodzi o tą rozmowę w "Pani Jeziora" po pokonaniu Vilgefortza.

W rozmowie tej dowiadujemy się min. że w Toussaint Fringilla rozrysowała Geraltowi drzewo genealogicze Ciri, wędrówkę genu starszej krwi, ale jak to się ma do Dunego ?
 
Tak sobie oglądam arty i wpadam na to http://i5.minus.com/i12Gf9LRRLdq4.jpg
To miejsce wydaje mi się podobne, do tego klasztoru z Wyzimy
w którym walczyliśmy z mistrzem zakonu
Może to też być miejsce z książki
czyli miejsce w którym był sum i sobie tam Emhyr spiskował
No i jeszcze taka ciekawostka, a raczej pytanie
czy Cesarz poślubił, tą nieprawdziwą Ciri? Bo jeśli tak to mogą wyniknąć ciekawe rzeczy z tego :)

Co o tym sądzicie?

Tym @Wroobelek
 
Może wrzucę cytat, będzie łatwiej...

– Daleką przebyłeś drogę – powtórzył, zdejmując hełm Emhyr var Emreis,
Deithwen Addan yn Carn aep Morvudd, Biały Płomień T ańczący na Kurchanach
Wrogów.
– Nie wiem – odrzekł spokojnie Geralt – czy ty , Duny , nie przebyłeś dalszej.
– Poznałeś mnie, proszę – uśmiechnął się cesarz. – A podobno brak brody i
sposób zachowania odmieniły mnie zupełnie. Z ludzi, którzy przedtem widywali
mnie w Cintrze, wielu przybywało potem do Nilfgaardu i widziało mnie podczas
audiencji. I nie rozpoznał mnie nikt. A tyś widział mnie przecież tylko raz, i to
przed szesnastu laty . Aż tak zapadłem ci w pamięć?
– Nie rozpoznałbym cię, faktycznie bardzo się zmieniłeś. Domyśliłem się po
prostu, kim jesteś. Już jakiś czas temu. Nie bez obcej pomocy i wskazówki
odgadłem, jaką rolę odegrał incest w rodzinie Ciri. W jej krwi. W którymś z
koszmarnych snów przyśnił mi się nawet incest najstraszniejszy ,
najohydniejszy z możliwych. I proszę, oto jesteś, we własnej osobie.

Jak to rozumiecie ?
 
Last edited:
Serio przed premierą W2? No tak właśnie sądzę, jeśli tak by było to raczej do Wyzimy nie będzie się dało wejść :( Albo będzie bo Geralt będzie mógł pertraktować z czarnymi, i mam nadzieje że tak będzie :D Bo chciałbym być neutralny :) I mieć gdzieś tą całą wojnę, ale raczej tak nie będzie.

Ed.:
A ok ;)
 
Ja w obecnej sytuacji nie będę umiał być neutralny :p Zależy mi na tym aby Temeria znowu była silnym państwem i może nawet stworzyła Unie Temersko Redańską, ciekawa sytuacja by z tego wyszła :p
 
Skąd Geralt wiedział, że Emhyr to Duny ? Chodzi o tą rozmowę w "Pani Jeziora" po pokonaniu Vilgefortza.

W rozmowie tej dowiadujemy się min. że w Toussaint Fringilla rozrysowała Geraltowi drzewo genealogicze Ciri, wędrówkę genu starszej krwi, ale jak to się ma do Dunego ?

Ostatnie życzenie - Kwestia ceny, miłej lektury. :rebel:
 
Szkoda, że zamknęli główny temat, warny byłyby lepszą opcją niż zamykanie.Ale nie ja tu jestem moderatorem. Co do obrazka, to ci, którzy tak bardzo o niego zabiegali, będą mieli teraz temat do dyskusji na wiele dni i nocy, skoro twierdzili, że sam art drzewa im wystarczy.
Ale obrazek zacny :)
 
Last edited:
Zgadzam się, główny temat był lepszy. Może jest szansa na jego otwarcie?
Co do tematu- art jest świetny, bardzo klimatyczny. Jeżeli ziemia niczyja będzie utrzymana w takiej stylistyce, to...
... to super :)
 
Akurat za artami specjalnie nie jestem, jak dla mnie wnoszą nawet mniej aniżeli screeny (te przynajmniej mają coś wspólnego z właściwą grą).
No, ale ci, którzy takowych wypatrywali wreszcie coś dostali. Niewiele, ale zawsze.

A zamknięcie najobszerniejszego najbardziej żywotnego tematu na forum? Cóż, nie ma to jak wylać dziecko z kąpielą.
Gratuluję pomysłu, oficjalne forum gry bez tematu jej poświęconemu, genialne zaiste.
 
Top Bottom