Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ten soon już trwa trochę długo. Nie chcę być napastliwy, ale REDzi, powiedzcie proszę, czemu nie możecie pokazać nam nawet pojedynczego arta przedstawiającego (uwaga) DRZEWO lub stragan w Novigradzie czy stary płot w polu?
To NAPRAWDĘ by pomogło, choć odrobinkę, ale zawsze :)
Mogłaby się nawet rozwinąć konstruktywna dyskusja na temat kształtu i ułożenia gałęzi ww. drzewa. ;) To by wystarczyło niektórym na następny miesiąc.
 
Jakiś tajemniczy obrazek, który kazałby się nam zastanowić co w sobie kryje, nawiązałby do wspomnień z książki/ poprzednich części gry. Nie potrzeba wiele.
@down Akurat coś w rodzaju "The Witcher 3: Wild Hunt- soon" nie byłoby specjalnie nadużyte
 
Last edited:
Marcin niby już mówił niejednokrotnie, że czeka na możliwość udostępnienia nam nowych materiałów z równą niecierpliwością jak my sami :)
Ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie mogą NIC nam nać...
 
Problem jest tylko jeden: część forumowiczów cierpi na nadmiar wolnego czasu :p To wygląda tak jakby Wiedźmin 3 był dla niektórych całym światem poza którym nie ma nic. Prawda wygląda tak że są inne gry (także nie wymagające prądu!) a także filmy, seriale, książki, komiksy oraz cała masa sposobów na spędzanie czasu również poza domem. Zajmijcie się czymś innym, a czas wam będzie leciał znacznie szybciej ;)
 
To prawda. Ja, robiąc swoje, siłą rzeczy, jestem na forum permanentnie do tej, mniej więcej, 15tej. I wtedy, gdy robię sobie przerwy, obserwuję, i piszę. Ostatnio zrobiło mi się wolne niektórymi wieczorami, więc udzielam się i w wieczornych godzinach.

@Keth Czy przy okazji premiery komiksu dowiemy się czegoś o samej grze? I jak to będzie np. z preorderem komiksu?
O, właśnie. :)
 
Last edited:
Problem jest tylko jeden: część forumowiczów cierpi na nadmiar wolnego czasu :p To wygląda tak jakby Wiedźmin 3 był dla niektórych całym światem poza którym nie ma nic. Prawda wygląda tak że są inne gry (także nie wymagające prądu!) a także filmy, seriale, książki, komiksy oraz cała masa sposobów na spędzanie czasu również poza domem. Zajmijcie się czymś innym, a czas wam będzie leciał znacznie szybciej ;)

Dokładnie. Wiosna już prawie za pasem. Coraz cieplej - można poerpegować na świeżym powietrzu:)
 
To ja sobie idę na świeże powietrze, może parę questów sobie zaliczę, trochę expa wpadnie, a może nawet nowy poziom sobie odblokuję ;) Cel poboczny: pójść do sklepu po pizze ]:-> Cel główny: skończenie narzekania na politykę CD PROJEKT RED i odpoczęcie od forum ;)
 
Top Bottom