Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Równie dobrze mogą nas trollować. Już to widzę, jeden z designerów gada z kumplami przed prezentacją "Ah, dodajmy Geraltowi kuszę do pleców, tak tylko na tą prezentację. Już widzę kilkanaście stron forum na temat czegoś, czego w ogóle nie będzie hua-hua-hua!" ;D

Takich rzeczy się po prostu nie robi - po premierze zazwyczaj trolling tego typu lubi się na twórcach mścić ;)
 
A w W2 czasem nie było takiej opcji że Geralt machał wiosłem czy grabiami ?
No kilof mi się jeszcze przypomina, machnąłem tym dwa jak cepem z ciekawości i wywaliłem
Jak mi kusza nie spasuje to ją wyrzucę, nikt mi nie każe z niej korzystać ;) (mam nadzieje)
 
Artefakt operatora też nie był zbytnio wiedźmiński, a większość osób, która go posiadała, używała go. Nie narzekajmy. Myślę, że kusza zostanie tylko dodatkiem do mieczy :)
 
A tam, kusza fajna jest, wolał bym łuk, no ale kusza może być, przynajmniej będzie czym polować, bo raczej walczył tym nie będę... Na interze jest większy płacz na dodanie kuszy, niż u nas, co mnie bardzo dziwi...
 
Bo ich tam dziesięć razy więcej siedzi niż u nas, a i zainteresowaanie oficjalnych czynników jakby częstsze. Jeśli się więc żalić licząc na jakikolwiek skutek, to na zagramanicznym.
 
Jak mi kusza nie spasuje to ją wyrzucę, nikt mi nie każe z niej korzystać ;) (mam nadzieje)

Też mam taką nadzieję że z kuszy będzie można wybrac czy sie chcę korzystac czy też można np. sprzedac. A jezeli mi będą kazac na każdą misję brac kuszę bo trzeba będzie strzelac w jakies punkty na pagórku to... Najadę na ikone W3, zmienię nazwe na Symulator Kusznika 2015 i tyle. Tak żeby nazwa nie była omylna.
@raison d'etre

Ta, zaraz się okaże że CDPR chce sprzedac prawa do Wiedźmina firmie Ubisoft(Lubie ich tylko za Ghost REcon. Reszta to BADZIEW. Nawet Odgrzewany kotlet AC.)
 
Last edited:
Nie wiem czy odgrzewany kotlet, bo miałem okazje zagrać w black flag i klimat piratów bardzo mi się spodobał, w pozostałe grałem sporadycznie ale nie zbyt mi się podobały.Haha nie ma mowy żeby ktoś zrobił taki klimat jak CD od Wiedźminów jest dowód na yt jak porównywane są dialogi pomiędzy narodami,niemiecki dla mnie to porażka:D zresztą sami użytkownicy yt wykluczając polaków podziwia dubbing Foltesta oczywiście w polskiej wersji.
 
Nie wiem czy odgrzewany kotlet, bo miałem okazje zagrać w black flag i klimat piratów bardzo mi się spodobał, w pozostałe grałem sporadycznie ale nie zbyt mi się podobały.Haha nie ma mowy żeby ktoś zrobił taki klimat jak CD od Wiedźminów jest dowód na yt jak porównywane są dialogi pomiędzy narodami,niemiecki dla mnie to porażka:D zresztą sami użytkownicy yt wykluczając polaków podziwia dubbing Foltesta oczywiście w polskiej wersji.


AC nie odgrzewanym kotletem? Ta seria zakończyła się już dawno na Revelations. A ci jeszcze Paryż chcą robic, nie ładnie... Aż zastanawiam się nad odfajkowaniem Ubisoft jako firm zajmujących się grami które szanuje, ale szkoda mi troche Ghost Recona i świeżego, darmowego, multiplayerowego Phantoms. Ale teraz jest temat o kuszach a nie o tym czy AC to złom :p>
 
Osobiście wolałbym, by kusza na plecach miała przynajmniej składane ramiona, bo jakoś szpeci mi to wygląd Geralta. Takie upychanie na plecy jest niepokojące, a gdybym potrafił psługiwać się potoshop-em, już dawno wstawiłbym obrazek Geralta z dodatkowymi widłami, miotłą, chochlą i toporkiem na plecach by wzmocnic przekaz moich obaw.
Oczywiście zachęcam każego zainteresowanego, do podjęcia sie takiego zadania. ;)
 
Rozumiem, fanem AC nie jestem:) ale świat wiedźmina mnie pochłonął i niestety do tej pory obejrzałem tylko serial pt tytułem Wiedźmin i w serialu był tekst że Wiedźmini nie używali kusz bo uznawali je za broń tchórzliwych.Chce przeczytać sagę ale nie wiem od której książki zacząć. Online znalazłem nie dawno Ostatnie życzenie jest to 1 tom?
 
Rozumiem, fanem AC nie jestem:) ale świat wiedźmina mnie pochłonął i niestety do tej pory obejrzałem tylko serial pt tytułem Wiedźmin i w serialu był tekst że Wiedźmini nie używali kusz bo uznawali je za broń tchórzliwych.Chce przeczytać sagę ale nie wiem od której książki zacząć. Online znalazłem nie dawno Ostatnie życzenie jest to 1 tom?
@fasterandstronger
Ostatnie Życzenie
Miecz Przeznaczenia
Krew Elfów
Czas Pogardy
Chrzest Ognia
Wieża Jaskółki(Tor Zirael)
Pani Jeziora
Sezon Burz

Prosz. od 1 do 8. (DOkładnej Chronologii nie znam , przykr mi)
@shasiu
Fakt, ale w sadze też pojawiło się takie słowo. Coś chyba w Krwi Elfów podczas szkolenia Ciri itd.
 
Last edited:
Nie przypominam sobie nic o "tchórzostwie/niegodnym stylu walki (to chyba było w serialu), a jedynie o pochodniach i cieniach, oraz o gwiazdkach że są za głośne, gdy będzie @SMiki55 to wszystko się wyjaśni ;) ale z tego co się orientuję wiedźmini walczyli często o życie (można rzec że zawsze), więc raczej nie wahali się przed "nieczystymi" zagrywkami (iluzja podczas jednej z walk).
 
Dziękuje do premiery W3 chyba dam radę. Chciałbym aby CD w przyszłości stworzyli coś w stylu Beowulfa . Serial średni a zabijam potwory ma naprawdę potencjał. Gdzieś czytałem że chcą zrobić takie przerywniki filmowe w grze ciekawe by to było:)
 
Last edited:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=800598

Gównoburza na gafie, ktoś powinien im uświadomić że te informację są z dupy wzięte, bo zaczynają się pojawiać kwiatki takie jak np "witcher 2 is bad looking game", neogaf tak jak i /v/ wielbi CDPR jak ucieleśnienie Chrystusa, więc jest to bardziej niż dziwne. Czarny PR bioware?


Osz mój boże. Jeden człek który coś pokręci lub specjalnie kogoś zmyli może zrobic przewrót na skale połowy forum, i cały plan jasny kij strzelił. Wiernie cytując Talara:

,, ....As Wywiadu. Gratuluje Dedukcji, Kur## mac."
(To była moja reakcja jak wszedłem w ten temat do którego list podał pan BLADY..)
 
Może to nawet lepiej, że teraz ta gównoburza wybuchła. Do premiery jeszcze 10 miesięcy więc zdąży ucichnąć. Jak Redzi ujawnią prawdziwe wymagania itp. to ludzie będą pozytywnie zaskoczeni.
 
Może to nawet lepiej, że teraz ta gównoburza wybuchła. Do premiery jeszcze 10 miesięcy więc zdąży ucichnąć. Jak Redzi ujawnią prawdziwe wymagania itp. to ludzie będą pozytywnie zaskoczeni.

Z tego co słyszałem to oni jeszcze sami nie wiedzą jakie będą wymagania :p. A poza tym, no właśnie, będą pozytywnie zaskoczeni. Co w tym złego? Jak czytam coraz częściej twój post wydaje mi się że zależy ci na tej panice a nie na tym żeby ludzie byli ,,szczęśliwi".
 
Top Bottom