Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Nie ma szans na Cyberpunka, REDi wielokrotnie podkreślali, że teraz skupiają się na Wiedźminie. Promocja drugiej gry zacznie się po premierze pierwszej żeby nie mącić ludziom w głowach.
 
Parę stron wstecz był link do artykułu z "chipa", w którym autor sugeruje, że luty nie musi być terminem ostatecznym.
Wypowiedź utrzymana w takim tonie jakby sugerował, że wie coś więcej.

Nie wiem skąd dziennikarze biorą te informacje, ale w kompendium wiedzy o Wiedźminie 3, które zamieściły Gry-online pojawiła się podobna informacja
Pierwotnie premierę Dzikiego Gonu zaplanowano na październik 2014 roku, lecz w marcu nieoczekiwanie ogłoszono, że debiut został przeniesiony na luty 2015 roku – a i ten termin może nie okazać się ostateczny.
. Ja osobiście liczę jednak na to, że będę mógł dostać Wiedźmina na swoje urodziny w lutym :).
 
Wiesiek na miejscu pierwszym, a Cyberpunk na siódmym, czyli dwie produkcje Redańczyków w pierwszej dziesiątce.

:hai::victory:
 
Dziwne, już drugi serwis sugeruję, że luty wcale nie musi być terminem ostatecznym. Nie zdziwiłbym się bardzo, gdyby ostateczna premiera nastąpiła w maju lub czerwcu. Coraz bardziej zaczynam wierzyć w te plotki dotyczące problemów z silnikiem.
 
Przespałem dyskusję o formie prowadzonego przeze mnie tematu, bo byłem na majówce, a i ten temat spontanicznie przeglądam przez powtarzające się kwestie ale @raison d'etre co Ci nie pasuje w spisie linków? Jak sama nazwa wskazuje jest to spis artykułów wszelakich, a nie tylko nowych... A jak nie chcesz dublujących się informacji to @genNighty odwalił kawał tytanicznej roboty i zrobi nieoficjalne FAQ gdzie powtarzających się informacji nie uświadczysz... Naprawdę, jak już wielokrotnie pisałem tutaj jak macie jakieś uwagi co do prowadzonego przeze mnie tematu to walcie na priv, ew dajcie chociaż odnośnik, a nie ochrzaniajcie moją i przede wszystkim ludzi którzy te newsy wynajdują pracę gdy nawet nie mam (nie wiem jak inni) o tym pojęcia...
 
Mam dla was ciekawostkę. Lista (ranking) najbardziej oczekiwanych gier tegorocznego E3, od jakiegoś czasu Wiedźmin prowadzi. Trzeba się zalogować najszybciej przez facebooka i stworzyć własną listę najbardziej wyczekiwanych oczywiście Wiesiek na 1 miejscu (+10pkt). Kto chętny niech wspomaga rodowitą produkcję. Ja dodałem
#1 Witcher 3: WIld Hunt
#2 Cyberpunk 2077 - choć nie wiem czy będzie na E3, ale skoro jest na liście to dodalem :p
a reszty nie dodałem ale to z lenistwa :p
Linkacz:

Ranking zamyka się za 32 godziny
http://www.favslist.com/lists/Most-Anticipated-Games-of-E3-2014/175

Na E3 nie będzie "Kingdom Come: Deliverance", czy to tylko pominięcie?
 
Na E3 nie będzie "Kingdom Come: Deliverance", czy to tylko pominięcie?

Pewnie pominięcie, choć jak wiadomo tytuł ten ma szacowaną date premiery na środek 2015, jeśli twórcy będą chcieli poczekać do następnego E3 to ich wola ale myślę że i tak wszyscy wiedzą o grze więc nie ma przeszkód żeby pokazać ją na E3.
Wg mnie będzie. Pożyjemy zobaczymy
 
W tym kompendium o W3 pojawia się sporo całkiem nowych informacji, chociaż autor twierdzi, że są stare... Na przykład to, że Geralt na pewno będzie mógł atakować Znakami z siodła, że nie będzie walki na wodzie, oraz że drugi stopień Yrden działa na kilku przeciwników naraz.... :)
 
W tym kompendium o W3 pojawia się sporo całkiem nowych informacji, chociaż autor twierdzi, że są stare... Na przykład to, że Geralt na pewno będzie mógł atakować Znakami z siodła, że nie będzie walki na wodzie, oraz że drugi stopień Yrden działa na kilku przeciwników naraz.... :)

To o Yrden było ale że znaki z siodła i brak walki na wodzie to też pierwsze widzę...:look:
 
Przez rok pojawiło się tyle wywiadów, artykułów, dowolnych interpretacji tychże, że trudno stwierdzić co jest aktualne. Właściwie im dłużej od zapowiedzi, tym mniej wiadomo o grze. Zbyt wiele niejasności, aby mieć obraz tego co zobaczymy w lutym.

@solan7
Wydaje mi się, że gdzieś kiedyś o tym czytałem.
@Warzoch
Jeśli Redzi byli gotowi wydać grę w październiku, ale w trosce o jakość przesunęli premierę o 4 miesiące, to nie ma podstaw aby twierdzić, że czeka nas kolejna obsuwa.
 
Last edited:
Przeczytałem artykuł na gry-online.
Redowie są chyba mistrzami w przekazywaniu starych informacji w nowy sposób. :/
.
 
Przecież to jest tylko zbiór dotychczasowych informacji w jednym tekście, nie żaden nowy wywiad więc skąd pretensje do REDów? ???
 
To jest podsumowanie dotychczasowej wiedzy o grze. Nigdzie nie jest napisane że jest coś nowego. Potop nowości jak powiedział Marcin zaleje nas w "odpowiednim czasie", "soon" i w ogóle, stawiam na czas po pokazach E3.
 
Wiesz od paru ładnych miesięcy nic nowego nie wyszło. A jedyną sensacją było przełożenie wiedźmina na luty.
Może byłby to spory spoiler, ale nie obraziłbym się gdyby raz na miesiąc pokazali parę nowych screenów lub nagrania dialogów.
 

Guest 3669645

Guest
@Arkan897
Co jest spoilerowego w screenach? :question:
Mogliby walnąć screen z ostatnich 10 minut gry, na którym rozszarpana przez wilkołaka Yen leży w kałuży krwi, Ciri bez jednej nogi i ręki walczy z Królem Gonu, bo gdzieś tam w rogu leży Geralt już bez głowy, a w tle płonie wioska niziołków, którą gaszą gnomy biegające z wiadrami wody popędzane przez fruwającego po niebie Feldmarszałka Dudę :p
 
Top Bottom