Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+

Attachments

  • 10359532_10152163694244331_3604306664868829558_n.jpg
    10359532_10152163694244331_3604306664868829558_n.jpg
    50.3 KB · Views: 39
Last edited:
@Marcin Momot To odpowiedziałbyś na to pytanie skąd polityka niemalże kompletnego braku informacji i udzielania się na naszej części forum? Na Interze jednak więcej się udzielasz. :)


Edit: Nie tylko logo trójki ale i CDPR -http://blog.cdp.pl/2014/05/14/nowy-logotyp-studia-cd-projekt-red-oraz-gry-wiedzmin-3-dziki-gon-informacja-prasowa/
 

Guest 3669645

Guest
Nowe logo W3 ładne, ale dziwię się, że nadal nie zmienili tej czcionki na jakąś bardziej klimatyczną i elegancką -obecna jest zbyt, hm, nowoczesna. W sumie teraz jak się patrzy na to logo z daleka to wygląda jak tytuł dodatku do gry, a nie pełnoprawnej kontynuacji :p

REDbird, czy tam Raróg, fajny symbol.
 
Redzi zaprezentowali też nowe stroje na E3 - Adam Badowski o nowych strojach - "Zupełnie jak ptaki. Północny Kardynał (lub REDbird) uosabia te przymioty, które identyfikują nas w branży gier wideo i nadają naszej działalności charakter: niezależność i niezłomność. Staramy się wznosić na wyżyny, mierzymy zaś jeszcze wyżej.” .

 

Guest 3669645

Guest
Myślałem że zmieniają nam stronę główną na forum i logo na nowe.
 

Guest 3669645

Guest
"Gon jest częścią wiedźmińskiego uniwersum oraz ważnym elementem wierzeń i opowieści snutych przez zamieszkującą go społeczność [...] Dowodzące nim istoty są straszniejsze, potężniejsze i bardziej tajemnicze od samego Dzikiego Gonu."

Chodzi o dowódców (Eredin itd.) czy że niby za Dzikim Gonem stoi ktoś jeszcze?

@down Eredin i lud Olch nie wydaje mi się ani straszny, ani tajemniczy :p A czy potężny, to się obaczy.

Jak jest Ciri, to może i Konik będzie miał swoje 5 minut.
 
Last edited by a moderator:
Myślę, że chodzi o Eredina, a może i nawet cały Lud Olch. Byli oni bezwzględni w stosunku do Ciri :p. Natomiast sam gon to jeźdźcy, którzy zostali pojmani przez Aen Elle - głównie ludzie. Wynajdowanie kogoś więcej będzie mocno naciągane.

P.S. Ciekawe czy zobaczymy jednorożce :D
 
Dowódcy to z tego co rozumiem 6 oficerów Eredina, o których wspominano już w filmie z poprzedniego e3, gdzie developerzy mówili. A żeby być dowódcą Dzikiego Gon trzeba być niezłym rasistą i pewnie psychopatą, więc jak dla mnie wszystko pasuje jak ulał :)
 
Wg mnie to jest o wiele lepsze logo niż wcześniejsze a także od w2 . Nie wiem czemu , ale tytuł wszelkie z cyframi rzymskimi wyglądają trochę lepiej i poważniej niż arabskimi a tu jest taki kompromis i innowacyjność a ptaszek to takie może odwołanie do jaskółki z wiedźmina .
 
Eredin jest jednym z ilu? Bodaj czterech sześciu dowódców, o ile nic mi się nie pokitrasiło.
I w zasadzie nie ma prawa bym tym najważniejszym. Ewentualnie mógłby być prawą ręką wodza naczelnego.
Postawiłbym raczej na Avallach'a, który jest wiedzącym, więc na bank jest potężny.
A może nad nimi dwoma jest ktoś ważniejszy, całkowicie nowa, odautorska postać.
Czerwoni bardzo dobrze radzą sobie z kreowaniem takowych (Letho, Roche, Iorweth), może więc czeka nas niespodzianka.

A straszny to Lud Olch jednak jest. W końcu ludobójstwo to dla nich nic nadzwyczajnego.
I jakkolwiek zjawy gonu są przerażające, to perspektywa masowego mordu dokonanego przez, jak najbardziej realne elfy, wydaje się dalece gorsza.
 
Last edited:
Również nie rozumiem tego opisu.
Czerwonych Jeźdźców było pewnie kilkudziesięciu, ich dowódcą był Eredin. Mogę zrozumieć jakieś odrębne, dodatkowe siły i oddziały, ale rozbudowywanie Gonu o kolejnych dowódców wydaje mi się dziwnym pomysłem. Przecież to była elita, specjalnie dobrani ze względu na umiejętność podróży między światami. Czy to tylko ja odniosłem takie mylne wrażenie? Skąd ich nagle tylu, że potrzebują dodatkowych oficerów?

Jest też taka opcja, że nazwa Dearg Ruadhri, Czerwoni Jeźdźcy czyli Dziki Gon używana jest teraz do opisu całości sił inwazyjnych. Ale to byłoby dziwne.
 
Last edited:
Eredin jest jednym z ilu? Bodaj czterech sześciu dowódców, o ile nic mi się nie pokitrasiło.
I w zasadzie nie ma prawa bym tym najważniejszym. Ewentualnie mógłby być prawą ręką wodza naczelnego.
Postawiłbym raczej na Avallach'a, który jest wiedzącym, więc na bank jest potężny.
A może nad nimi dwoma jest ktoś ważniejszy, całkowicie nowa, odautorska postać.
Przecież nie po to Eredin z Avallac'hem otruli Króla Olch, bo oddawać władzę komuś innemu...
 
Dlaczego w ogóle jezdzcy Gonu nawiedzają świat wiedźmiński i uprowadzają ludzi ?
Wynika to z ksiażek ? Jesli tak muszę sobie odświeżyć sagę.
 
Top Bottom