E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
@matisiarz1 : Z tego co się orientuje to grę zaczynamy od Skellige właśnie... Dziki Gon jako pierwszą miejscowość najeżdża Dalvik, które leży właśnie na archipelagu wysp. Najpewniej Geralt tam zacznie swoje poszukiwania, a rozmowa z Emyhrem toczy się pewnie po zakończeniu W2.
 
Last edited:
Jak dla mnie grafika jest bajeczna, jeżeli tak będzie się prezentowała w finalnej wersji gry, to specjalnie kupię PC'ta, który uciągnie to na Full opcji, nie ważne ile miałbym na niego wydać. :comeatmebro:
 
@Wroobelek
Jedyne co znalazłem:

Edit:
Mam nadzieję, że się nie powtarzam, nie chciało mi się wszystkich stron przeglądać.
 
Last edited:
Można powiedzieć tylko jedno - jest świetnie :) Mamy wszystkich, których brakowało w poprzednich odsłonach gry.
Jedno mnie tylko smuci. To ostania część z Geraltem w roli głównej :/
 
Witam no parę stron się zrobiło od wczoraj;) nie wiem jak wy,ale ja się zakochałem w Yen jest cudowna , już się nie mogę doczekać tych ....przygód z nią P.S po napisach jest jeszcze kawał filmiku gdzie czarny ptak zabija kogoś nie wydaję się wam że to Yen ?bo ona chyba potrafiła się zmieniać w czarnego ptaka
 
po napisach jest jeszcze kawał filmiku gdzie czarny ptak zabija kogoś nie wydaję się wam że to Yen ?bo ona chyba potrafiła się zmieniać w czarnego ptaka

A nie Filippa?
 
Dobra... To tak na szybko - co mi się rzuciło na oczy w czasie oglądania trailera:



Zrobiłem wersję angielską, nie chce mi się robić polskiej... Ale na pewno wracamy do Wyzimy - sala tronowa Emhyra wygląda jak ta z outra Wieśka 1. No i dwie sceny przypominają bagna oraz pola z III i IV aktu pierwszego Wiedźmina. Do tego Kaer Morhen. Ten potworek - obstawiam że to Dudu w naturalnej postaci. Ptak na polu bitwy na końcu trailera - chyba czarna pustułka Yennefer. Ciekawa jest postać w żelaznej masce. Podejrzewam że będzie to ważny NPC.
 
HuntMocy;]A nie Filippa? kurczę wydaję mi się , że Yen to potrafiła lecz teraz nie wiem nie pamiętam , może masz racje dawno temu czytałem książkę i zapomniałem
 
Niektóre modele aż się proszą o dodatkowe poligony. Takie kwadracioki były dobre dziesięć lat temu. Spójrzcie na drzewo po lewej.

Ja już dawno zauważyłem, że drzewa wyglądają dość dziwnie: tekstury na pniach się nakładają, konary czasami zginają się „kwadratowo”. Moja teoria jest taka, że są one generowane wg. jakiegoś algorytmu. I pewnie trzeba jeszcze nad nim popracować, żeby efekt był bardziej zadowalający.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom