Wiedźmin 3: świat

+
Ty... czyli Wyzima pojawi się w Wiedźminie 3?
Miejmy nadzieje, że będziemy mogli ją swobodnie eksplorować.

EDIT:

Chyba cesarz miał lepszy styl od Foltesta.
 
Last edited:

Jak myślicie co to za miasto na mapie (chyba to miasto:p). Wydaje mi się że leży na ziemiach niczyich...
 
To zależy, czy ten obszar wody to Pontar, czy może ocean. Zakładam, że Pontar, bo widzimy tylko ćwiartkę mapy, prawdopodobnie północno-wschodnią. Sądzę, że północ mapy jest tam, gdzie leży medalion, gdyż tak jest zorientowana ikonka tego miasta/osady. Ale jednocześnie sugerowałoby to, że rzeka płynie w zupełnie błędnym kierunku. Rzeka w pn-wsch rogu mapki Pontarem też być nie może, bo to są jakieś dwie rzeczki albo strumienie łączące się blisko ujścia. Jakieś wysepki, wir, dziwna linia brzegowa? Trudno mi określić, co pokazuje ten fragment.
 
Witam tak się zastanawiam nad czymś skoro świat ma być tak ogromny, to myślicie , że będzie jakaś możliwość zaznaczenia sobie osób NPC, oraz innych ludzi? chodzi o to , że jeżeli świat ma być taki duży to nikt by nie chciał pominąć jakiejś osoby;)
 
Dobre zbliżenie szkoda , że mapa nie jest bardziej rozłożona ;) może kiedyś jeszcze pokażą zdjęcie samej mapki , albo dopiero my sami się dowiemy w lutym jak ona cała wygląda
 
Znacznie lepiej, ale dalej nie mam pojęcia, co to jest. Może Skellige?
Może to nie jest ćwiartka, tylko przykładowo 1/6 albo 1/8 mapy?
 
W Wiedźminie 3 będzie można zwiedzić Wyzimę, Temerię i inne kraje? Skoro chyba będzie Kaer Morhen, to i Kaedwen odwiedzimy.
Ciekawi mnie jak to będzie, czy będę mógł zwiedzić każdy kraj, jego miasta wsie i typowe miejsca, czy jak?
 
Zakładam, że widoczny fragment to około 1/8 mapy. Raczej nie Wyspy - wygląda mi to na dorzecze Pontaru.
 
Zakładam, że widoczny fragment to około 1/8 mapy. Raczej nie Wyspy - wygląda mi to na dorzecze Pontaru.
Ale jeśli to ma być Pontar, to dlaczego zorientowany na kierunku pn-pd? I czym są te dziwaczne skały? Delta była raczej piaszczysta i mulista, pełna mielizn i wysepek porośniętych trzciną. A tu jakieś skały i wiry.
 
Top Bottom