Wiedźmin 3: potwory

+
Postuluję, aby przemalować dopplera na szaro, jak w opowiadaniu. Czerwony niezbyt dobrze się kojarzy.

Nie mówcie tylko, że jest szary, a czerwona barwa wynika z oświetlenia.
 
Garść skrinów z trailera:
???

naprawdę nie wiesz? Północnica przecież. W celu większego zrozumienia tego faktu przyjrzyj się południcy - też ma długi jęzor i podartą sukienkę.
 

Osobiście stawiałbym na Kuroliszka, za cholerę na wywernę mi to nie wygląda. Ciri nawet jedną ubiła :)
Była dość dokładnie opisana, nawet jeśli z kolorami można się bawić, to jednak jakieś podstawy powinny być zachowane.
Nie wiem, co tam REDzi sobie umyślili.
 

Osobiście stawiałbym na Kuroliszka, za cholerę na wywernę mi to nie wygląda. Ciri nawet jedną ubiła :)
Była dość dokładnie opisana, nawet jeśli z kolorami można się bawić, to jednak jakieś podstawy powinny być zachowane.
Nie wiem, co tam REDzi sobie umyślili.
Jest to ewidentnie wiwerna królewska, było to-to w W1 na wyspie. W grze była potworem unikatowym, było na nią zlecenie.
 
Last edited:
Wiwerna królewska jak byk. Jak dla mnie za duże i zbyt mało ptasie jak na kuroliszka, który raczej nie miałby takich zębisk, a raczej coś w rodzaju dzioba.
 
Poza tym, z tego co pamiętam, to Kuroliszek raczej nie wychodził na powierzchnię, tylko lubił w jakichś lochach czy innych piwnicach siedzieć.
 
No, faktycznie zbyt bardzo pojechałem z tym Kuroliszkiem, zresztą nie tak bym go sobie wyobrażał, wywernę też.
Fajnie by było zobaczyć więcej odmian smokowatych gadów, jak i tych pochodzących od ptaków.

Jestem ciekaw czy ta sierść/owłosienie na niektórych stworzeniach zostanie poprawiona, na tym niedźwiedziu i wilkach wyglądało to obłędnie.
Za to na kuroliszku i gryfie już tak jakby nie skończyli nad nimi pracować, choć być może chcą mieć efekt twardej szczeciny, a nie miękkiego futerka
 
Coś mało inteligentny ten gryf. Zamiast pikować prosto na Geralta ląduje sobie obok i się droczy :facepalm:

E: TAK! TAK! TAK! Stalowy miecz! Zgodność z lore! :D
:cheers::hatsoff:
 
Last edited:
Przydała by się pani z opowiadania "Ziarno Prawdy". Historia w grze w podobnym stylu jako zadanie poboczne była by świetna.
 
Coś mało inteligentny ten gryf. Zamiast pikować prosto na Geralta ląduje sobie obok i się droczy :facepalm:

E: TAK! TAK! TAK! Stalowy miecz! Zgodność z lore! :D
:cheers::hatsoff:

Jakby spikował na Geralta, to ten by raczej tego nie przeżył. :D Wiesz, to wciąż gra jest i pewne rzeczy są umowne.
 
Jakby spikował na Geralta, to ten by raczej tego nie przeżył. :D Wiesz, to wciąż gra jest i pewne rzeczy są umowne.

No, ale od czegoś jednak te fikołki muszą być :p

Nie sądzę, by Geralt próbował walki z gryfem w tak otwartym miejscu. Raczej sprowokowałby ptaszydło do wlecenia w jakiś wąwóz, gdzie miałoby ograniczoną manewrowość.

Zresztą, to miała być redefinicja gatunku. Niechże redefinicja zmusza do myślenia, bo wbieganie pod sam dziób gryfa mi z myśleniem się nie kojarzy :D

Chyba, że to poziom łatwy. Jeśli na normalnym i trudnym gryf będzie pikować a ubytek HP po dziabnięciu stanie się bardziej zauważalny, może być.
 
Chyba, że to poziom łatwy. Jeśli na normalnym i trudnym gryf będzie pikować a ubytek HP po dziabnięciu stanie się bardziej zauważalny, może być.
Również, oglądając gameplay, odniosłem wrażenie, że walka (czy to z ludźmi, czy to z gryfem) jest zbyt łatwa. Także również wydaje mi się, że był to po prostu ustawiony niski poziom trudności.
 
Wydaje mi się, że to po prostu na potrzeby prezentacji (gra przed dużą publicznością na ważnej konferencji - troche ręce mogą się trząść) pewnie chcieli uniknąć faila gdy Geralt ginie i trzeba questa robić od nowa ( na to już by nie było czasu) a trzeba było jeszcze się pochwalić jak Geralt wjeżdża do Novigradu z trofeum :)
 
Co do poziomu trudności, inteligencji przeciwników i w ogóle. Wg mnie pokaz wyszedłby dużo lepiej jakby jakiś dobry gracz od REDów zagrał na poziomie trudnym ;)
Żeby nie pozwolić na przypadkową śmierć, wystarczy na potrzeby prezentacji dodać punkty życia i to wszystko.
 
@vyverna, szukaj w temacie z linkami, do wyboru do koloru ;)

@Qyzu', aha, dajmy super hardkorowy poziom trudności żeby pokazać, że gra jest sroga, ale dodajmy też punktów życia żeby przypadkiem bohater nie zginął bo będzie siara? :p
 
Top Bottom