E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Martwi mnie tylko cut-scenkowe ubicie gryfa. Czasem mam też wrażenie że Geralt jednak biegnie jakimś korytarzem z niewidzialnymi ścianami... Czerwone plamy lekko przesadzone.

Reszta świetna, a na deser miss lasu i okolicznych krzaczorów. :)
 

Guest 3669645

Guest
Nie wiem po co tyle marudzenia. Zamiast cieszyć się z gameplaya to szukacie błędów. Tak czytam te posty i większość to samo marudzenie. Jak dziś ujawnią wymagania i choćby były na poziomie pegazusa to i tak będzie kilku którym to nie będzie pasowało.
To się nazywa konstruktywna krytyka, która jest o wiele lepsza i pomocniejsza niż bezpodstawne słodzenie "bo to wiedźmin" ;) Gameplay wygląda świetnie, zwłaszcza że to najpewniej wersja na X1. Co nie zmienia faktu, że pewne drobiazgi trochę kłują w oczy -Porównujemy w końcu ten materiał z tym, co nam REDzi pokazywali wcześniej. I nie tylko.
 
Oczywiście gra wygląda pięknie, ale błagam dajcie materiał w znośnej jakości, nawet ta z gamespota nie jest zbyt ciekawa.
 
@nocny
Ja to widzę tak: CDPR chcieli zakończyć prezentację jakąś ekstra cutscenką i przy okazji pokazać miasto.
To co gracze zrozumieją to to, że w W3 koniec questa kończy się jak misia w shooterze i akcja jedzie po "torach".
 
Nie wiem czy ktoś zauważył, że geralt odbił mieczem strzałę, ta zaś leci w kierunku łucznika który ją wypuścił i go zabija.
 
hmmm pomimo tego, że zamówiłem edycje kolekcjonerską, jestem zawiedziony, co to ma być za skakanie? przecież normalnie człowiek połamałby sobie kończyny, i animacja wchodzenia pod górę, wygląda jakby geralt zamiast nóg miał tyczki, blagam Redzi pokażcie o tej 1:30 dobry materiał, walka świetna, ale znaki, mogłyby być bardziej efektowne
 
Martwi mnie tylko cut-scenkowe ubicie gryfa. Czasem mam też wrażenie że Geralt jednak biegnie jakimś korytarzem z niewidzialnymi ścianami... Czerwone plamy lekko przesadzone.

Reszta świetna, a na deser miss lasu i okolicznych krzaczorów. :)

Przecież to na potrzeby prezentacji...
 
 
Animacja odbicia strzały podobna do W2, oby tylko nie trzeba było znów wykupić talentu :D

@woolite12 człowiek by i się połamał, a tak to patrz intro W1 ;)
 
@woolite12 Geralt to mutant, nie zapominaj. Poza tym amortyzuje siłę uderzenia fikołkiem. Ten bieg pod górę, rzeczywiście trochę prostacki... No ale cóż, nie można mieć wszystkiego.
 

Guest 2686910

Guest
Toć to cutscena na koniec to na potrzeby konferencji, chill...
...
OMG.
To było... świetne. System walki - bardzo mi się podobał. Czuć wagę ciosów, są odpowiednio szybkie. Znaki mają moc. Przerobiony Aksji wygląda, jakby wreszcie miał sens. Aard kopie. Grafika - powiem tak, opieram się głównie na wyobraźni, bo jakością to stream nie imponował, ale mimo wszystko - jeśli tak gra by wyglądała na premierę - biorę w ciemno. Nawet animacje mi podeszły, nie wiem, może mam niskie wymagania, a może po prostu inni przesadzają.
Podsumowując - 10/10, would preorder again.

PS. Proszę, proszę, proszę REDzi - wrzuccie jakąś wersję bez kompresji, albo dajcie ten gameplay gamersyde.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom