E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Zauważyłem, że ślady krwi gryfa są widoczne również, gdy tryb zmysłów Geralta nie jest aktywny. Bardzo mnie to cieszy. To oznacza, że można go tropić bez prowadzenia za rączkę.
Też to zauważyłem, i zastanawiałem się czy te ślady to są gryfie ślady czy może inna krew, oby bez włączania wiedźmińskich zmysłów też można było szukać potworów.
 
Osobiście mam dziwne odczucie, że ekwipunek w W3 jest tak samo jak w W2 trochę zbyt "nowoczesny"... nie wiem jak to inaczej ująć. Te kolory, czcionka, symbole... Wolałbym coś w bardziej średniowiecznej stylizacji i czarno-srebrnej kolorystyce.

Też nie za bardzo przypadł mi do gustu. Wolałbym właśnie coś takiego jak napisałeś.
 
Jeśli dobrze widzę, to w momencie jak Geralt skacze po raz pierwszy, można u dołu zobaczyć wilki polujące na sarnę :)
 
Jak na razie przejścia między animacjami są... No cóż, właściwie to prawie ich nie ma, jak to widać na tym GIFie:

To właśnie to o czym napisałem w moim długim poście, czyli coś jest nie tak z animacją uniku, jak się Geralt tak dziwnie schyla. Widać to też przy walce z gryfem. A na tym gifie co podałeś jest to jeszcze bardziej widoczne, bo oprócz tego, że się schyla to jeszcze porusza się przy tym w bok. Dziwne, że na początku tego nie przyuważyłem (byłem chyba zajęty oglądaniem efektów znaków, które są świetne). Muszą to poprawić bo ta animacja wygląda jakby dosłownie brakowało jej większości klatek...

Swoją drogą - o co chodzi z tymi znakami, że widzicie jakąś ikonę znaku, która przeszkadza? Bo chyba nie wiem o czym mowa. Czyżby chodziło o animację rzucania znaku Aksji? Wg mnie wygląda to całkiem spoko.
 
Last edited:
Też to zauważyłem, i zastanawiałem się czy te ślady to są gryfie ślady czy może inna krew, oby bez włączania wiedźmińskich zmysłów też można było szukać potworów.

To są ślady gryfa. Pokrywają się z tymi świecącymi na czerwono plamami w trybie zmysłów.
 
Dokładnie też o tym myślałem. Poziom trudności zapewne tutaj jest łatwy, przecież co by się stało jakby gryf zabił naszego bohatera na prezentacji? :D
Moim zdaniem, Geralt powinien zostać dość mocno uszkodzony po walce w taki sposób. Może fajnie by było, gdyby ciężkie walki (gdzie prawie zginął) osłabiały na jakiś czas Geralta,
Z resztą, po kompleksową opiekę medyczną miałby z górki :D
 
Ta muzyka co jest na pokazie gameplay'u jak wychodzą REDzi i pod koniec jak już Geralt jedzie na koniu dla mnie jest tak śliczna, że się w niej zakochałem. No cudo.
 
Zauważyłem, że Geralt chowając miecz do pochwy chyba ściąga pas bo pochwa wędruje do poziomu (2:19)
 
Jak na razie przejścia między animacjami są... No cóż, właściwie to prawie ich nie ma, jak to widać na tym GIFie:


Ale wierzę w REDów, mają jeszcze sporo czasu, by to poprawić. A teraz czekam tylko na kolejną konferencję ;)

Może jest to spowodowane tym, że Konrad Tomaszkiewicz wcisnął kilka razy pod rząd przycisk ataku? W filmie The Making of The Last of Us twórcy tłumaczą, że zrezygnowali w swojej grze z animacji przejścia, ponieważ ludzkie oko podczas grania nie jest w stanie tego zauważyć (co innego podczas gifów itp.), a podnosi to zdecydowanie responsywność rozgrywki.
 
Co tam sierść. Zwrócicie uwagę na fizykę tego gryfa jest świetna, widać, że walki nie będą oskryptowane i zachowania przeciwników będą przynajmniej do pewnego czasu nieprzewidywalne. Jak na razie to czekam co jeszcze zobaczymy na konferencji CDPR, a potem liczę na polską wersję gameplaya w porządnej jakości. :D
 
Co do animacji, w W@ przy przedpremierowych pokazach Prison Break, wyglądało to równie źle, bo po prostu nie było jeszcze zaimplementowane. Także w tym przypadku nie ma się o co martwić.
Gameplay totalnie trafia w moje oczekiwania, właśnie w takiego Wiedźmina chcę zagrać (tylko wiadomo - doszlifowanego). Twarz Geralta najlepsza ze wszystkich wcześniejszych, grafika nawet przy niesprzyjających warunkach prezentacji i w xboxowej wersji wygląda znakomicie.
Hype sięga zenitu, wiadomo coś o tym co wydarzy się o 1:30?
 
Ogólnie po obejrzeniu tego kawałka gry czuje się więcej niż syty. Oczywiście, pozostało parę rzeczy do poprawy, jednak pamiętajmy, że do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, którego Redzi na pewno nie zmarnują. A co do samej gry to według poszła w dobrym kierunku. Oświetlenie jest wyraźnie lepsze, walka jest dużo bardziej dynamiczna, znaki to znaki, a nie czary jakiegoś maga. A, więc, jak już napisałem jestem syty i mogę iść spać spokojny o losy Wiedźmaka trzeciego. Mam, nadzieje że to nie koniec W3 na E3 i jutro będę jeszcze bardziej zadowolony.
 
Mały offtop: wyskoczyłem na dwa szybkie na wały nad Odrą (mieszkam we Wrocławiu) - zdążyliście natłuc 16 stron postów :D
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom