Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

+
To kiedy tak właściwie trzeba zapłacić za preordery? będę wiedział kiedy warować przed kompem i czekać na to aż jakaś EK się zwolni, bo nie mam zamiaru płacić 2 albo i lepiej razy drożej na allegro czy innych portalach. :p
 
Wszystko jest podane w mailu potwierdzającym zamówienie:

Za zamówienie będziesz mógł zapłacić 3 tygodnie przed premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Poinformujemy Cię o tym e-mailem.
 
Oo jutro. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź tutaj, albo na priv :) . Bardzo, bardzo. Może zaoszczędzę pieniążki za lot do ojczyzny i polecę w bardziej dogodnym, wakacyjnym momencie.

Na przykład na Mazury ;P

Potwierdzam, również w wersjach konsolowych kupionych w Anglii będzie możliwość wyboru PL/ENG :)
 
No udało się zapisać na rezerwową pewnie i tak jestem na szarym końcu, ale jest jakaś szansa ;). Dzięki Redzi to był dobry pomysł :)
 
Czy potwierdzenie złożenia zamówienia przez CDP jest równoznaczne z zamówieniem gry?

Który raz już o to pytasz? Za każdym razem odpowiedź jest i będzie ta sama - tak. Potwierdzenie które otrzymałeś na maila oznacza, że zamówiłeś edycję kolekcjonerską, za którą będziesz musiał zapłacić 3 tygodnie przed premierą.
 
Czy potwierdzenie złożenia zamówienia przez CDP jest równoznaczne z zamówieniem gry?

@ugrassal - do lutego Twojej kolekcjonerce nic nie grozi;) Jedyne czego musisz pilnować to żeby w lutym potwierdzić zamówienie i dokonać płatności (lub wybrać formę "za pobraniem"). Dokładne informacje na pewno pojawią się zarówno na forum, stronie cdp.pl jak i Twoim e-mailu na co najmniej dwa tygodnie przed premierą gry...


Ciekawe kiedy będzie wiadomo który się jest na liście :)

Nie sądzę żeby udzielili takiej informacji. Po prostu jak pojawią się jakieś zwroty (albo ktoś nie potwierdzi zamówienia) to po kolei będą brali osoby z listy. Jak się nie załapiesz to pewnie i tak się nie dowiesz ile Ci zabrakło...
 
Świetny pomysł, szkoda że odświeżyłam stronkę tak późno;p
Czy mi się zdaje czy czas na forum nie jest adekwatny do rzeczywistego? Post mój pokazało o 14:14 a jest 16:25.
 
Last edited:
Świetny pomysł, szkoda że odświeżyłam stronkę tak późno;p
Czy mi się zdaje czy czas na forum nie jest adekwatny do rzeczywistego? Post mój pokazało o 14:14 a jest 16:25.

Zmień strefę czasową w ustawieniach profilu.
 
Bardzo chytry ruch ze strony REDów. W połączeniu z faktem, iż EK nie będzie numerowana, może dać im to spore możliwości w zakresie "dodrukowania" pewnej ilości kolekcjonerek. Tym samym może się okazać, że dostanie ją każdy, kto bardzo chciał, a oficjalnie wciąż mogą twierdzić, że nie planują zwiększenia nakładu. Wykombinowali lepiej, niż prezesi spółek węglowych :thumbup:.
 
Trochę pogrzebałem i ciekawie wyglądają ceny na świecie. W USA wersje na wszystkie platformy kosztują tyle samo.
Ale mówisz o W3, czy o grach ogólnie? Bo jeśli ogólnie, to nie jest to prawda. Owszem, jest grupa wydawców, która forsuje próg 60$ m.in. Activision, EA i Blizzard. Niemniej wciąż wiele gier można kupić za 50 $ np. produkcje wydawane przez WB Games (a więc wszystkie Batmany) czy 2K Games. Szkoda, że CDPR dołącza do grona wołających wyższe kwoty, zwłaszcza za wersje cyfrową... :(
 
Mam pytanie a zdaje się, że ktoś poruszył już ten temat.
Mianowicie: Zamówiłem sobie EK no i zapłacić mam ponoć 3tyg. przed premierą.
Wiem na pewno, że jeśli nie uiści się opłaty to moja EK wraca do obiegu.
Pytanie brzmi następująco: Po jakim czasie od otrzymania maila dotyczącego opłaty EK wraca do obiegu?
Raczej rzadko wchodzę na skrzynkę pocztową i mogę przegapić tego maila a tego bym nie chciał.
 
Top Bottom