Wiedźmin 3: potwory

+
HuntMocy said:
aha, dajmy super hardkorowy poziom trudności żeby pokazać, że gra jest sroga, ale dodajmy też punktów życia żeby przypadkiem bohater nie zginął bo będzie siara?
Tak. Lepiej pokazać, że przeciwnicy myślą, a nie stoją jak kołki. Bo teraz naprawdę nie wiadomo, czy oni tak zawsze, czy tylko przez poziom trudności. Pokaz wyglądał po prostu słabiej niż gdyby walka wyglądała na wymagającą. A jak jest łatwy poziom to te punkty życia i tak nie spadają, więc wg twojego rozumowania teraz też była siara. Ba, nawet większa bo grał na łatwym. ;p
 
Ale coś źle napisałem? ??? To nie był sarkazm czy jakiś pocisk, w temacie z linkami na ostatniej stronie można znaleźć obie prezentacje w kilku różnych wersjach.
 
@vyverna co strone ktoś się pyta gdzie jest gameplay ... a szukanie nie boi, jest przyklejony temat z linkami, na youtubie wystarczy wpisac wither e3 albo wither 3 gameplay, na każdej stronie dotyczącej gier znajdziemy info o wiedzminie, to na prawde nie jest takie ciężkie, ale co chwile ktos sie pyta o linka...
 





Nikt nie zwrócił uwagi na post SMikiego? Toż na pierwszym arcie jest Diaboł, takoż zwany rokita albo silvan :) Może to nawet Torque we własnej osobie.
Ciekawy jest też design Ghula/Algula. A jedna z wersji Trupojada z ostatniego obrazka kojarzy mi się z Banelingiem :p
 
Nikt nie zwrócił uwagi na post SMikiego? Toż na pierwszym arcie jest Diaboł, takoż zwany rokita albo silvan :) Może to nawet Torque we własnej osobie.
Ciekawy jest też design Ghula/Algula. A jedna z wersji Trupojada z ostatniego obrazka kojarzy mi się z Banelingiem :p

Ja piernicze! Taki gruby diaboł.
 
Co to jest za ikonka pod pogodą obok mapki. Wcześniej było fiend czyli diabeł a dzisiaj jest noonwraith czyli południca. To oznaczenie jakichś potworów występujących w okolicy czy może coś innego?
 
Co to jest za ikonka pod pogodą obok mapki. Wcześniej było fiend czyli diabeł a dzisiaj jest noonwraith czyli południca. To oznaczenie jakichś potworów występujących w okolicy czy może coś innego?

Na początku wydawało mi się, że to petardy, które mamy gotowe do użycia.
 
Nie tyle potwór, co stworzenie. Johnny z ostatniego gameplaya został nazwany przez Geralta (po angielsku) jako godling. Jak dla mnie, po naszemu to ewidentnie bożątko.
 
Miecz stalowy chyba naprawdę posłuży na gryfy - inaczej nie nakręcono by cut-scenki, w której miecz stalowy odlatuje, a dobywany jest srebrny.
 
To jest wilkołak (z adresu URL). Cieszę się, że wewnątrzgatunkowo potwory będą się różniły wyglądem, bo na trailerze, zdaje się, też był wilkołak i był trochę inny (tylko żeby na dwóch wersjach też nie poprzestali) http://blog.cdp.pl/wp-content/uploads/2014/06/The_Witcher_3_Wild_Hunt_Geralt_fighting_a_werewolf_in_No_Mans_Land.png
Ja bym nie czepiał się tego stalowego miecza na potwory. Ja bym się czepiał raczej tego, że wsunięty miecz jest poza pochwą! Dokładnie widać to na powyższym zdjęciu!
 


Wydaje mi się, że skoro oba miecze mają bonusy do obrażeń fizycznych i obrażen od srebra to tak samo będzie z potworami. Zapewne każdy rodzaj będzie miał jakieś swoje, mniejsze lub większe wrażliwości na obr. fizyczne i te zadane od srebra.
 
Tylko szkoda, że jest napisane że miecz jest na ludzi, albo na potwory. Stalowy też powinien lepiej działać na niektóre stworzenia.

Edit: Mialem dziwny problem z wysyłaniem posta: Pojawiało się: "Brak odebranych danych". Dopiero za 10 razem sie udało i widze, że są 2, więc ten jest do wywalenia ;p
 
Last edited:
Top Bottom